Interiérový prenájom LED video displeja

Interiérový prenájom LED video displeja

Vnútorný prenájom karbónových vlákien LED video displej ERALED Carbon FiberIndoor Rental Series je rad ľahkých, flexibilných LED displejov s video displejom, ktorý je ideálny pre prenájom a odkladanie v interiéri, ako aj flexibilné aplikácie. Vďaka adaptabilnému dizajnu série ERALED Carbon Fiber Indoor ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vnútorný prenájom karbónových vlákien LED video displej

Séria ERALED Carbon FiberIndoor Rental je rad ľahkých, flexibilných LED displejov s video displejom, ktorý je ideálny pre prenájom interiérov a staging a flexibilné aplikácie. ERALED Carbon Fiber Indoor prenájom Series & rsquo; prispôsobiteľný dizajn je vhodný pre závesné a voľne stojace inštalácie. Požičovňa série ERALED Carbon Fiber Indoor je k dispozícii v rozmeroch 1,7, 1,9, 2,4, 2,8, 2,9 a 3,91 mm.

Návrh podpisu s štruktúrou uhlíkových vlákien
Vnútorná séria ERALED Carbon Fiber je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky širokého spektra aplikácií. Vďaka premyslenému inžinierstvu a spracovaniu ponúka ERALED Carbon Fiber Indoor Rental série tenké, ľahké, vysoko odolné kryty uhlíkových vlákien v modulárnych konštrukciách, ktoré sa hodia do širokej škály jednoduchých alebo zložitých aplikácií. Unikátny konštrukčný dizajn série ERALED Carbon Fiber Indoor Rental je priekopníkom, patentovaným a zdokonaleným používaním uhlíkových vlákien pri výstavbe LED displejov.

Rýchla, flexibilná konštrukcia
Od začiatku až do konca sa rada ERALED Carbon Fiber Indoor prenájom prispôsobí rýchlemu prostrediu prenájmu a stagingu a flexibilným pevným inštaláciám. Vďaka ponuke série ERALED Carbon Fiber Indoor Series je možné zobraziť modulárnu konštrukciu, stojace alebo voľne zavesené aplikácie, ktoré je možné rýchlo konštruovať pomocou držiakov FA-radu ERALED s karbónovými vláknami alebo s držiakmi dokovacieho a uzamykacieho systému série AM.

Inštalácia, servis a demontáž na mieru
Sada ERALED karbónových vlákien FA-Series alebo AM-Series je kompatibilná so sériou ERALED Carbon Fiber Indoor, série Outdoor Rental a série Curtain Series, ktorá je vybavená rýchlym servisom. Pomocou ľahko použiteľného držiaka je možné jednotlivé displeje ERALED Carbon Fiber Indoor prenášať a inštalovať na ľubovoľnom mieste v stene videozáznamu bez narušenia celkového rozloženia.

Hot Tags: vnútorné prenájom LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like