How cool LED displej od príčina

- Jul 28, 2018-

Letných horúčav sa blíži. Maximálna vonkajšia teplota vo väčšine častí krajiny môžu dosiahnuť nad 40 ° C. Teploty LED displej bez chladiaceho systému môže dosahovať až 70 ° C, čo je nepochybne životnosť a prevádzkovej stability výrobku. To je obrovský test. How cool LED displej od príčina?

Vieme, že elektronické výrobky majú spoločný. Si mobilné telefóny ako príklad. Pri prevádzkovej teplote bude vysoká, pocit je samozrejme horúce, spotreba energie bude rýchlejší a bude existovať problémy, ako je karta stroja a aj automatické vypnutie. LED display nie je žiadnou výnimkou. Keď je teplota vysoká, zvýši pravdepodobnosť výskytu problémov a stabilitu a životnosť výrobku bude tiež ovplyvnený.

Väčšina užívateľov nižšia teplota obrazovky telo prijatím opatrení ako je napríklad pridanie odťahový ventilátor a pridanie Klimatizácia, ale to tiež ďalej zvyšuje spotrebu energie do určitej miery. Tak prečo nie sme znížiť teplotu LED displej od zdroja?

Podľa zákona zachovania energie, ak všetky energie na LED displeji sa nedá použiť na osvetlenie, prebytočnú energiu môžu len spotrebovať tepla, čím sa zvýši teplota na obrazovke. S rozvojom technológií, LED obrazovky môžu byť prevádzkované len s sie†do 4.5V / 4V prepínanie zdroja napájania. Ak je Spínaný zdroj 5V, prebytok energie bude iba premenená tepelnej energie, čo odpad a zvýši obrazovky. teplota.

Optoelektronika Tuosheng vnútorné a vonkajšie výrobky prevziať vedenie pri použití sie†do 4.5V / 4V zapínanie napájanie, ktoré nielen šetrí spotrebu energie, ale aj účinne znižuje prevádzkovú teplotu LED displej. Experimentálne údaje ukazuje, že teplota výrobku pomocou sie†do 4.5V je asi o 10% nižšia ako u tohto výrobku pomocou 5V; teplotu výrobku pomocou 4V je o 20% nižšia ako u tohto výrobku pomocou 5V. Za predpokladu, že obrazovka teplota je 70 ° C, s použitím 4V Prepínanie napájania, teplota sa dá znížiť na asi 56 ° C.

Nielen to, ale výhody pomocou sie†do 4.5V / 4V Spínaný zdroj je veľa.

1. jas produkt pomocou sie†do 4.5V / 4V napájanie a 5V napájanie je v podstate rovnaká.

2. pomocou sie†do 4.5V / 4V napájanie a používajte 5V nahrať rovnaký

3. pomocou sie†do 4.5V napájanie vám ušetrí viac ako 10% silu jedného výrobku v porovnaní s použitím 5V napájanie;

Pomocou 4V napájania môžete ušetriť viac ako 20% energie v jednom výrobku v porovnaní s použitím 5V napájanie;

4. 4V napájanie s Tuosheng fotoelektrický DS-PWM ovládač IC, komplexné energetické úspory 30%

5. 4V napájanie s Tuosheng fotoelektrický PWM-SS IC ovládač, komplexné energetické úspory 35-50%

Spínaný zdroj 5V spotrebováva energiu a zvyšuje teplotu obrazovky, ktoré ovplyvňujú stabilitu a životnosť produktu. To by malo byť odstránené. Tuosheng Optoelektronika aktívne reaguje na národnej energetickej ochrany a emisné zníženie hovor, a tiež poskytuje užívateľom lepšie výrobky. V/4V napájací zdroj, dúfam, že celé odvetvie a nás spoločne presadzovať popularizácii sie†do 4.5V / 4V prepínanie zdroja napájania.