Ako opraviť a posilniť vonkajší LED displej

- Jul 28, 2018-

Ako vynikajúci personál na stavbe LED displejov nestačí inštalovať len LED displej. Hlavná nosná konštrukcia vonkajšieho LED displeja je zvyčajne vyrobená z oceľových materiálov. Vo vonkajšom prostredí je vystavená pôsobeniu teploty, vlhkosti, vplyvu škodlivých látok a iných faktorov je možné ľahko oxidovať a spôsobiť hrdzu. Silná hrdza môže výrazne znížiť schopnosť oceľových členov odolávať zaťaženiu. Preto je oboznámenie sa s niektorými metódami opravy a vystužovania tiež jednou z domácich prác stavebných robotníkov. Ako opraviť a posilniť vonkajší LED displej?

Tu je niekoľko spôsobov, ako opraviť a posilniť vonkajšie LED displeje:

1. Základná metóda rozširovania: Prostredníctvom nastavenia betónovej obálky alebo vystuženého betónového krytu sa zvýši plocha základov dna vonkajšieho LED displeja a nerovnomerné vyrovnanie základov v dôsledku malej základnej plochy billboardu a nedostatočná únosnosť sa mení.

2. Spôsob podopierania betónu: betón sa naleje priamo po vykopnutí jamy pod základom výmeny.

3. Spôsob upevňovania pilót: metóda základovej výstuže je zabezpečená umiestnením statických stlačovacích stĺpov, hnacích stĺpov, liatinových pilót a podobne na spodnú alebo na obidve strany dosky.

4. Spôsob podvaľovania a podopretia: chemická suspenzia sa rovnomerne vstrekuje do základov a voľná zemina alebo trhlina sa spevňuje a tuhne kvapalinou, aby sa zlepšila nosnosť základov a vodotesnosť a nepriepustnosť LED displeja.