Retractable LED displej

- Sep 15, 2017-

Retractable LED displej

podrobnosti

Celá LED obrazovka bola inštalovaná na fasáde budovy na brehu rieky. Šírka tejto obrazovky je 24,8 m, výška je 104 m a celková veľkosť je až 2579,2 m². Toto riešenie využíva niekoľko patentových technológií vrátane technológie Bri-curtain sťahovacej techniky. S výhodou vysokej priehľadnosti, nízkej hmotnosti, nízkej spotreby energie a vynikajúceho výkonu pri odvádzaní tepla môže byť tiež vyťahovateľná, čo minimalizuje vplyv LED displeja na architektonický vzhľad a život obyvateľov, čo plne uspokojuje potreby vlastníkov a nájomníkov osvetlenie a prezeranie.

prednosti

(1) Architektonická estetika: Výrobok má rovnakú farbu ako budova. Pred a po inštalácii nie je v podstate žiadny vplyv na fasádu budovy a do značnej miery zachováva pôvodný estetický dizajn budovy.

(2) Ľudia orientovaní: Keď sa obrazovka šíri, priehľadnosť produktu dosiahne viac ako 90%, čo nemá vplyv na osvetlenie a prezeranie riečnej scény cez obrazovku. Keď sa obrazovka zrolí ako záclona, ľudia, ktorí stoja v budove, nemajú zmysel pre svoju existenciu, a tak robia obyvateľov v budove v pohode.

(3) Protipožiarna bezpečnosť: Návrh vysokej transparentnosti nemá vplyv na prácu hasičov. A LED obrazovka má tiež gang kontrolu s požiarnym alarmom. V prípade požiaru môže obrazovka rýchlo vytiahnuť, aby uľahčila pomocníkom prišiel do budovy záchrannej operácie.

vplyv

Táto kreatívna vytiahnuteľná LED obrazovka dokonale prináša špičkový, módny a veľký medzinárodný obraz Sheraton Hotel, ktorý oslovuje zákazníkov a investorov na vysokej úrovni, sa stáva najvýznamnejším nositeľom reklamnej značky, priťahuje obchodníkov, ktorí sa ponáhľajú, aby na ňom poskytovali reklamu a propagujú okolitá oblasť sa premenila na špičkový ekonomický okruh integrovaný s cestovným ruchom, administratívnymi budovami a obchodnými apartmánmi. Tento projekt získal ocenenie "Vynikajúci ocenenie v Číne LED Application Project" a CCTV takisto poskytla osobitné pokrytie.