Taxi LED zobrazovacie riešenie

- Sep 12, 2017-

Taxi LED zobrazovacie riešenie

Taxi obrazovky môžete zobraziť informácie, reklama, spravodajstvo, počasie v pohybe. V porovnaní s tradičnými reklamných médií, má jedinečné vlastnosti ako silná likvidita, širokú škálu program uvoľnenie, vysoká prenosová rýchlosť, a bez obmedzenia času a priestoru. Ako nové médiá na propagáciu šírenia informácií, ho nielen poskytuje vyššiu úroveň služieb pre cestujúcich, ale tiež prináša obrovské zisky pre operátorov.


ŠTRUKTÚRA systému TAXI LED Display

CHARAKTERISTIKA

adsense

doručenie

presné a efektívne Global GPS Banachova dodávky

operation

Operácia

Jednoduché a praktické ovládanie rozhranie

wireless_control

Bezdrôtové ovládanie

Bezdrôtové ovládanie mobilných a tabletu kedykoľvek a kdekoľvek

monitor

monitorovanie

Reálnom čase premietaciu plochu

LED displej znamenie je viac široko aplikovaný na taxi reklamný oblasti. Tak s tejto stránky vedomosti, sme sa chceli s vami podeliť o jeho vzniku História. Aj sme sa vyjadriť naše očakávania budúcich rozvojových orientáciuLED displejpríznaky pre taxíka.
Všeobecne na celý taxi cab telo, tam sú len 3 miesta možné dať led displej značiek - strechy, zadné okno a zadné kufor.
Zadné okno taxi cab je dôležité pre bezpečnosť jazdy, tak v mnohých krajín a oblastí, je zakázané pokryť všetky zadné okno. Ale je možné pokryť len krátku časť zadného okna taxi. Takže pre toto miesto, zvyčajne na led displeji znamienko výška nemôže byť viac ako 20cm. Najmenší rozmer zobrazovacieho led displeje je 1,8 mm tak ďaleko, a v skutočnosti je veľmi stabilný. Takže ak budeme počítať s P4mm led displej, ktorý je najmenší rozstup medzi všetky špecifikácie stabilné led displej, rozlíšenie môže byť len 48 pixelov v zvislom smere. Môže zobrazovať niektoré jednoduché grafické ale problém je, ak sledovanie vzdialenosti, obrázok bude príliš malý. Takže je to veľmi populárne používanie led displej známky Zobraziť rolovanie správy informáciu.

LED Display Sign of Taxi


Ďalšia časť je zadného kufra. Ak taxíkom SUV vozidlo, bude dostatočný priestor pre označenie led zobrazenie videa. Ale problém je zhromaždenie - taxi inzerenti musieť urobiť zmeny na ich taxi kabíny, ktorý je možné zakázať, pretože je možno v rozpore s brzdové svetlo signálu z taxíka. Dokonca je povolené, sme nemohol povedať, je to ľahká úloha, pretože musíme zvážiť ľahko otvoriť kufor. Okrem toho, koľko národy pozornosť by platiť také nízke miesto? Mohlo by to byť len hlavne pre ľudí, jazdu pozadu z taxíka.

LED Display Sign of Taxi


Na posledný, a kde je najlepšie miesto pre taxi kabíny led displej známky, je strešné top. By sme videli toľko led displej známky inštalované na streche z taxíka. Ale najprv sme nemyslím svetlo box je rovnaký výrobok s led displej známky, pretože problematika led displej príznakov je programovateľné funkcie. Dobrý dizajn, reklama svetelné boxy na taxi cab strešné top môže byť pekne vyzerajúce, ale problém je jas a zakaždým mení reklamné informácie, by stálo taxi cab inzerentov energiu a čas - to je budeme nazýva peniaze .
Teraz budeme sústrediť na led displeji príznaky na vrchole taxíka. Možno ste už videli to - to je Monochromatický farebný led displej prihlásiť a Zobraziť rolovanie správy. Problém je: je to dostatočne atraktívne pre Vonkajšia reklama? V meste plnom inzerátu, koľko ľudí pozornosť by prilákal tých druh posúvanie textu správy, a koľko ľudí by mať dostatok trpezlivosti počkať a čítať všetky informácie rolovanie von? Pamätajte na dôležitosť "prvý dojem" úspešnej reklamy. Vzhľadom k tomu, niektorí ľudia zase monochromatická jeden farebný led displej známky RGB, ale v skutočnosti má rovnaká nevýhoda.

LED Display Sign of Taxi


Teraz, ako nová generácia led displej znamenie taxi roof top reklamné, robíme to plné farieb a Zobraziť informácie o video reklamy. Je tak dynamický a pôsobivé. Budeme mať veľmi podrobný úvod to na našej stránke o riešenie a veríme, že farebný video reklama príznaky led displej pre taxi reklama bude hlavného prúdu budúcnosti.

industries Itemindustries Itemindustries Itemindustries Item
industries Itemindustries Item