Vonkajší LED displej P10 IP68

Vonkajší LED displej P10 IP68 je iba 23KG / SQM vrátane LED zobrazovacieho modulu, napájacej skrinky, uholníkovej ocele tvaru U, zadného prúžku z hliníkového profilu na priamu inštaláciu modulu bez rámu skrinky. Pri použití tohto riešenia na priamu inštaláciu ušetrí hmotnosť skriňa: skriňa sa uskutočňovala z uholníkovej ocele tvaru U, ktorá sa môže priamo pripevniť na stenu alebo inú pevnú štruktúru. Ktoré výrazne znižujú hmotnosť celého systému displeja LED. Tiež výrazne zjednodušiť inštalačné práce.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajší LED displej P10 IP68

Modulárny dizajn

S pomocou nášho inovatívneho a nezávislého modulárneho dizajnu sa môže montáž aj demontáž vykonať do 5 sekúnd z prednej aj zadnej strany. Zjednodušenie inštalácie a údržby!


Vonkajší LED displej P10 IP68 Veľkosť modulu (L * H * D): 320X320X18MM

Vonkajší LED displej P10 IP68-2


Vonkajší LED displej P10 IP68 Veľkosť LED skrinky: 1280X960X116mm (voliteľná veľkosť: 960X960X116mm )Štandardná veľkosť skrinky z hliníkového profilu je pevná, ktorá je iba 1280x960X116mm a 960X960X116mm.

Okrem štandardných rozmerov skriniek sú k dispozícii aj 1280x640mm, 1280X1280mm, 640x1600mm a ďalšie rozmery. K dispozícii je skrinka s jednostrannou aj dvojitou stranou / čelnou stranou.

Pri zhotovovaní prispôsobenej veľkosti skrinky by mal materiál skrinky používať hliníkovú skrinku s hrúbkou 2,0 mm (už nemôže používať hliníkový profil).

Hmotnosť a náklady na materiál vyrobený zákazníkom budú vyššie ako štandardné hliníkové profilové skrinky 1280X960 a 960X960mm.


Hmotnosť skrinky: 30KG / SQM s materiálom skrinky z hliníkového profilu s hrúbkou 2,0 mm

V porovnaní s konvenčnou vonkajšou LED displejom z ťažkého železa, ktorý je bežne 60KG / SQM, je naša štandardná hliníková profilová skriňa P10 IP68 veľmi nízka hmotnosť. Ak však existuje prísnejší dopyt po hmotnosti systému zobrazovacích panelov LED, potom je k dispozícii ľahšie riešenie, ktoré je iba 23KG / SQM vrátane systému zobrazovacích panelov LED a inštalačnej oceľovej konštrukcie, ktorá obsahuje predovšetkým vonkajší zobrazovací modul LED P10 IP68, Integrovaná riadiaca skrinka, uholníková oceľ v tvare U, zadná lišta z hliníkového profilu pre priamu inštaláciu modulu bez rámu skrinky. Pri použití tohto modulu pre priame inštalačné riešenie šetrí hmotnosť skrinky: skrinka sa uskutočnila pod uhlom v tvare U oceľ, ktorá sa môže priamo pripevniť na stenu alebo na inú upevňovaciu štruktúru. Ktoré výrazne znižujú hmotnosť celého systému displeja LED. Tiež výrazne zjednodušiť inštalačné práce. Dokonca aj neprofesionálni noví študenti môžu ľahko dokončiť inštaláciu.


Obzvlášť vhodný pre veľkoformátový veľkoplošný veľkoplošný zobrazovací systém LED, ktorý za normálnych okolností potrebuje nízkoobjemový zobrazovací systém LED, aby sa znížilo zaťaženie budovy.


Tiež veľmi vhodný pre bannerové displeje s malými rozmermi, ktoré sa široko používajú na zobrazenie loga / obrázkov malých obchodov. Za normálnych okolností malé obchody nemôžu znášať vysoké náklady na inštaláciu a údržbu systému LED obrazovky. Náš vonkajší LED displej P10 IP68 je najspoľahlivejším priemyselným produktom s jednoduchou inštaláciou a údržbou na úrovni spotrebiteľa.


Vonkajší LED displej P10 IP68 tiež vhodný a široko používaný pre obvodové LED displeje futbalových a basketbalových športových štadiónov, ktoré vyžadujú nízku hmotnosť a rýchly systém údržby obrazovky LED.Inštalácia vonkajšieho LED displeja P10 IP68 používa zoznam príslušenstva

P10 IP68 vonkajšie LED displeje - príslušenstvo pre inštaláciu


Nasleduje podrobný zoznam príslušenstva:


U-uholníková oceľ

Uholníková oceľ tvaru U môže byť priamo pripevnená na stenu alebo inú pevnú štruktúru. Uhlová oceľ v tvare U má polohovacie kolíky a polohovacie otvory, ktoré sa môžu zhodovať s zadnou doskou / prúžkom upevňujúcim hliníkový profil a integrovanou ovládacou skrinkou.

Každá štandardná oceľová dĺžka v tvare U je 1280 mm. Voliteľná dĺžka je 960 mm, 1600 mm, 1920 mm atď.

P10 IP68 outdoor LED display U-shape angle steel0015

Zadná doska / pásik z hliníkového profilu

Zadná doska / pásik upevňujúci hliníkový profil je pripevnený k uhlovej oceľovej medzere 320 mm na zadnú dosku / pásik pripevňujúci hliníkový profil.

Každá štandardná zadná doska / výška upevňovacieho hliníkového profilu je 960 mm. Voliteľná výška je 960 mm, 1600 mm, 1920 mm atď.

Zadná doska / pásik z hliníkového profilu má polohovacie kolíky a polohovacie otvory, ktoré sa môžu zhodovať s uhlovou oceľou tvaru U a vonkajším zobrazovacím modulom P10 IP68.

P10 IP68 outdoor LED display Aluminum profile fixing back plate0003


Integrovaná integrovaná riadiaca skrinka

Integrovaná riadiaca skrinka je pripevnená aj na uholníkovú oceľ tvaru U. Jeden štandardný integrovaný ovládací box má 16 portov: 1 port v dátovom porte, 1 port s výstupom údajov, 1 napájací port, 1 napájací port, 12 portov na pripojenie modulu, ktoré sa môžu priamo spojiť s modulom. Každá integrovaná riadiaca skrinka tak môže pripojiť a podporovať 12 modulov.

pole modulov je zvyčajne 4 moduly na dĺžku, 3 moduly na výšku, ktoré sa rovnajú 1280 x 960 mm na jednotku. Rozstup upevnenia integrovanej ovládacej skrinky je teda zvyčajne 1280 mm na integrovanú ovládaciu skrinku.

Integrovaná riadiaca skrinka má háčikovú vzperu, ktorá sa môže zavesiť na uholníkovú oceľ tvaru U.


Integrovaná riadiaca skrinka má zabudovaný zdroj napájania, kartu rozbočovača, prijímaciu kartu a vodotesné letecké konektory.

Naša integrovaná riadiaca skrinka je podpora prednej aj zadnej inštalácie, údržby prednej a zadnej veľkosti, nie je potrebný žiadny priestor na údržbu! Úspora miesta, úspora času, úspora nákladov na prácu!

Náš integrovaný ovládací box je odolný voči poveternostným vplyvom, vode, prachu.

Je to tiež super ľahký a super tenký, ktorý má hrúbku iba 64,5 mm, šírku 156,8 mm a výšku 875 mm.


Vonkajší zobrazovací modul LED P10 IP68

Náš vonkajší zobrazovací modul LED LED P10 IP68 je vyhotovený v krytí IP68, ktorý má najvyššiu vodotesnú a prachotesnú ochranu pre prednú aj zadnú stranu.

Výrazne vylepšená ochrana proti vode a prachu IP68, ktorá eliminuje 99% porúch spôsobených dažďom, snehom, hmlou, vlhkosťou, prachom atď.

Náš vonkajší zobrazovací modul LED P10 IP68 prijíma integrovaný kabelážny a dátový integrovaný systém 2 + 16 pinov a dát, vďaka ktorému je pripojenie modulu rýchlejšie a stabilnejšie.


Každý vonkajší zobrazovací modul LED LED P10 IP68 má 4 vodiace kolíky, ktoré sa môžu zhodovať s upevňovacími otvormi zadnej platne / prúžku pripevnenými k hliníkovému profilu a upevňovať ich. Po správnom prispôsobení potom pomocou imbusového kľúča blokujte modul na zadnej doske / lište upevňujúcej hliníkový profil (každý modul má 4 zámky)


Imbusový kľúč

Imbusový kľúč je inštalačný a údržbársky nástroj na zaistenie modulu na hliníkovej profilovej zadnej doske / lište.

Pri inštalácii je imbusový kľúč na zaistenie modulu na zadnej doske / lište upevňujúcej hliníkový profil.

Pri údržbe je imbusový kľúč na odblokovanie modulu. Po odomknutí modulu ho potom vyberte.


Vonkajší LED displej P10 IP68 Úvod do inštalácie

Priama inštalácia modulu na oceľovú vzperu (bez montáže rámu kabinetu): Nie je potrebné konvenčné ťažké rámy alebo konštrukcie skrinky, ktoré upevňujú modul a ovládaciu skrinku na našom špeciálnom patente navrhnutom uholníkovej oceli v tvare U a zadnej doske z hliníkového profilu. Jednoduchá inštalácia, veľká úspora času a nákladov.


Montáž uhlovej ocele tvaru U

Pripevnite prvú radu uhlovej ocele tvaru U na stenu


Umiestnite druhú radu uholníkovej ocele tvaru U na stenu zvyšujúcu výšku zadných dosiek z hliníkového profilu.

Vzdialenosť medzi 2 radmi uhlovej ocele v tvare U by mala byť rovnaká ako výška zadnej dosky upevňujúcej hliníkový profil.

Napríklad:

ak je výška zadnej platne z hliníkového profilu 960 mm, potom by vzdialenosť medzi dvoma radmi uhlovej ocele v tvare U mala byť 960 mm;

ak je výška zadnej platne upevňujúcej hliníkový profil 640 mm, potom by vzdialenosť medzi 2 radmi uhlovej ocele v tvare U mala byť 640 mm;

ak je výška zadnej platne z hliníkového profilu 1280 mm, potom by vzdialenosť medzi 2 radmi uhlovej ocele v tvare U mala byť 1280 mm atď.

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-26


Po umiestnení druhého radu U uhlových oceľových tvarov v tvare U potom pripevnite uholníkovú oceľ v druhom rade U na stenu.


Rovnakým spôsobom sa upevňujú ďalšie rady uhlovej ocele tvaru U na stenu jeden po druhom.Inštalácia hliníkovej profilovej upevňovacej zadnej platne a napájacej skrinky

Upevnenie hliníkovej profilovej upevňovacej zadnej platne a napájacej skrinky na uholníkovú oceľ tvaru U.

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-35


P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-38

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-39

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-40

Upevnenie ďalšej hliníkovej profilovej upevňovacej zadnej platne a skrinky na uholníkovú oceľ tvaru U.

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-41

320x320 IP68 vonkajší pevný predný servisný LED displej - 44-1


Pripojenie kaskádového kábla napájacej skrinky a hlavného kábla systému displeja LED

Pripojte kaskádový napájací kábel napájacieho boxu a kaskádový dátový kábel

Pripojte hlavný napájací kábel k rozvodnej skrinke

Pripojte hlavný dátový kábel k riadiacemu počítaču (/ karta na odoslanie / box na odoslanie / procesor videa atď.)

320x320 IP68 vonkajší pevný predný servisný LED displej - 44-2


Inštalácia vonkajšieho zobrazovacieho modulu LED P10 IP68

Prispôsobenie vodiaceho kolíka modulu displeja LED s hliníkovým profilom upevňujúcim vodiaci otvor zadnej dosky


Zaistite modul displeja LED na hliníkových profiloch pripevňujúcich zadné dosky pomocou inbusového kľúča.


Pripojte integrovaný napájací a dátový kábel modulu displeja LED k leteckej zástrčke napájacej skrinkyNainštalujte ďalšie moduly displeja LED rovnakým spôsobom


Omotajte okolo LED displeja 4 strany dekoračným materiálom

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-56


Dokončite inštaláciu a spustite LED displej

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-69


Metódy údržby

Predná časť je prístupná pre modul aj napájaciu skrinku. Medzitým môže dosiahnuť aj spätný servis. Metóda dvojitej služby spredu a zozadu je omnoho jednoduchšia ako konvenčná metóda spätnej služby.


P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-71

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-72

Odomknite modul

Odblokujte modul pomocou čelného servisného nástroja s imbusovým kľúčom

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-7Odomknite napájaciu skrinku

Najskôr odskrutkujte skrutku, potom trochu zdvihnite napájaciu skrinku a potom vytiahnite napájaciu skrinku


P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-13

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-14

P5mm IP68 320x320mm predný servisný LED displej-15


Úspora energie

60% úspora energie s vysoko optimalizovaným dizajnom plošných spojov, prísne zvolenými vysokosvietivými LED žiarovkami a úspornými jazdnými IC, napájacími zdrojmi M / W PFC atď.

Klimatizácia už nie je potrebná, veľká úspora za poplatok za elektrinu

资料 前 维护 中性 资料 -P5-320x320mm-IP68-predný a zadný-duálny-servis-pevná séria-LED-displej-modul1789

 

 

 

Nízka hmotnosť

<23kg sqm="" vrátane="" inštalačnej="" oceľovej="" konštrukcie="" (priama="" inštalácia="" modulu,="" bez="" rámu="">

skrinka a skrinka


Vysoký jas

6500nits vysoký jas, vhodný pre priame slnečné žiarenie


Super vysoké a nízke pracovné teploty

Pri vysokých teplotách + 80 stupňov a nízkych teplotách - 40 stupňov v náročnom prostredí je výkonnosť stále v dobrom prevádzkovom stave.


Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií

Tento nový produkt je vhodný pre všetky druhy prenájmu a pevnú vonkajšiu reklamu, ktorá vyžaduje vysokú úroveň vodotesnosti a nízku hmotnosť.

Vonkajší LED displej P10 IP68 Technické údaje

Rozstup pixelov

10mm

LED typ

SMD3535

Veľkosť modulu

320 * 320 mm

Rozlíšenie modulu

32 * 32

Riadenie IC

2045

Štandardná veľkosť skrinky

1280 * 960 * 110 mm

Rozlíšenie kabinetu

128 * 96

Modul množstvo

4x3

Materiál skrinky

Hliníkový profil

Hmotnosť skrinky

30kg / m

jas

7000CD / m

Pozorovací uhol

140 ° / 140 °

Pozorovacia vzdialenosť

> 10m

Šedá úroveň

14 bitov

Obnovovacia frekvencia

> 1920Hz

Príkon

AC110 ~ 240V

Kompenzácia výkonu

Max .: 450 W / ㎡ Priemerný: 180 W / ㎡

MTBF - hodiny

> 10 000 hodín

záchranné hodín

≥ 100 000 hodín

Stupeň IP

IP65 / IP65

Prevádzková teplota

od -20 ℃ ~ 60 ℃

Vlhkosť pri skladovaní

10 ℃ ~ 90 ℃ RH

Kontrolný systém

Novastar / Linsn

operačný systém

Windows 98 / ME / 2000 / NT / XP

Zdroj

MW s CE

Prístup k informáciám

Predný a zadný prístup


Hot Tags: p10 ip68 vonkajší led displej, led obrazovka, led značky, led panel, led modul, výrobca, továreň

Vyšetrovanie

You Might Also Like