Digitálne LED billboardy

Digitálne LED billboardy

Digitálne LED billboardy Zapojte, rozrušujte a ovplyvnite svoje publikum digitálnou technológiou! Miesto, miesto, miesto. Billboardy sú navrhnuté tak, aby apelovali na masy v miestach s vysokou návštevnosťou, ale s tak veľkou reklamou bojujúcou o publikum, ako sa zapojíte do trhu, ktorý je teraz tak ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Digitálne LED billboardy

Zapojte, vzrušujte a ovplyvňujte svoje publikum digitálnou technológiou!


Miesto, miesto, miesto. Billboardy sú navrhnuté tak, aby apelovali na masy v miestach s vysokou návštevnosťou, ale s takým množstvom reklamy, ktoré bojuje o publikum, ako sa zapojíte do trhu, ktorý je tak zvyknutý na digitálne snímky? A čo je ešte dôležitejšie, ako odvádzať pozornosť od ich smartphonov?


Riešenie je jednoduché - digitálne billboardy ERALED.


Naše digitálne billboardy ERALED sú navrhnuté tak, aby ponúkali publiku skúsenosť, ktorá ich zaujme a na druhej strane maximalizuje expozíciu vysielanej správy.

Navrhnuté a vyrobené špeciálne pre náročné vonkajšie prostredie, bannerové rady ERALED ponúkajú širokú škálu dynamických vonkajších riešení zaručujúcich zachytenie pozornosti vášho cieľového publika.


 

ZRUŠENÁ VÝHODA

Výhody zapájania služieb spoločnosti ERALED do vášho digitálneho billboardu sú preukázané prostredníctvom našej globálnej klientely a zahŕňajú:

CMS

Systémy správy obsahu, ktoré prinášajú nové rozmery na vysoko konkurencieschopné trhy digitálnej reklamy.

VYSOKÁ BRÚSNOSŤ

Výnimočne vysoký jas viac ako 5000nits, vynikajúci kontrast a vysoká rýchlosť obnovovania umožňujúca digitálnym billboardom ERALED dodávať vynikajúce vizuály, žiarivé farby a krištáľovo čisté zábery v akomkoľvek svetelnom stave.

BUILT STRONG

Naše digitálne billboardy ponúkajú najlepšiu rovnováhu medzi hmotnosťou a odolnosťou a sú postavené tak, aby vydržali tvrdé environmentálne faktory, ako sú priame UV žiarenie, meniace sa teploty, konštantné vibrácie a nepriaznivé poveternostné podmienky.

INSTANTNÁ KONTROLA

Pokročilý systém na správu obsahu prinášajúci nové dimenzie na vysoko konkurencieschopné digitálne reklamné trhy. Zobrazujte svoje reklamy v minútach z druhej strany sveta! Streamovanie živých dát a obsahu generovaného používateľmi z webových stránok / sociálnych médií v reálnom čase. Zmeňte svoju správu týždenne, denne, hodinovo alebo okamžite.

SYSTÉM MONITOROVANIA DISPLEJA

Naša digitálna billboardová séria je vybavená patentovaným monitorovacím systémom displeja, ktorý vám umožňuje sledovať živé stavy obrazovky a pracovať na diaľku odkiaľkoľvek po celom svete a generovať automatické hlásenia výstrah, ak dôjde k nekonzistentnému správaniu.

LED EXPERTS

Zatiaľ čo umiestnenie je prvoradé pre zobrazenie digitálneho billboardu, je to kvalita LED displeja a inštalácie, ktoré nakoniec ovplyvnia publikum.


Digitálne billboardy ERALED

zavedenie systémuHot Tags: digitálne led billboardy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like