DIP LED Billboardy

DIP LED Billboardy

LED opona LED opona sa tiež nazýva LED páska, LED sieťovina, LED Media Facade, ktorá je flexibilnejšia, ľahšia a tenšia než bežný LED displej s výhodou kreatívnej voľnosti tvaru, jednoduché a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. LED opona displej, tiež volanie LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Výborná stabilita


ERALED DIP LED billboardy môžu byť považované za produkt, ktorý dokáže zrkadlovať desaťročnú skúsenosť spoločnosti ERALED s vonkajším LED displejom. Po rokoch neustáleho zlepšovania sú billboardy ERALED DIP stabilnejšie než kedykoľvek predtým.
Predný a zadný prístup
Rovnako ako spôsob, akým sme oprávnení na všetky vonkajšie produkty ERALED, môžu byť DIP billboardy prístupné buď z prednej, alebo zozadu, zaisťujú vašu údržbu a môžu maximálne znížiť výdavky na údržbu a inštaláciu.
Automatický ventilátor a jas
Elektronický ventilátor by sa mohol aktivovať alebo deaktivovať podľa vnútornej teploty uvedenej v zabudovanom tepelnom senzore, čím šetrí elektrickú energiu. Rovnako ako spôsob, ako sníma tepelný senzor, jas je tiež možné ovládať svetelným snímačom podľa rôznych jasov okolitého prostredia.

image.png2 široký pozorovací uhol.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: dip led billboardy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like