Vonkajšie priehľadné LED billboardy

Vonkajšie priehľadné LED billboardy

LED opona LED opona sa tiež nazýva LED páska, LED sieťovina, LED Media Facade, ktorá je flexibilnejšia, ľahšia a tenšia než bežný LED displej s výhodou kreatívnej voľnosti tvaru, jednoduché a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. LED opona displej, tiež volanie LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte
Najľahšia a najtenšia doska mimo domácnosti

V súčasnej dobe ERALED Billboards má cme na svoju tretiu generáciu po neúnavných zlepšeniach s desiatkami detailov modernizovaných, prinieslo nové dokončenie. Pre túto neuveriteľnú billboardovú skrinku je k dispozícii viac kategórií pixelov a diód.
Zamerajte sa na kvalitu obrázkov

Modul s vysokým kontrastom s dizajnom svetlej žalúzie poskytuje vibračný obraz a zlepšuje efekt zobrazenia.


Bezkonkurenčná stabilita


Viac ako 35% telo obrazovky je duté, čo znižuje zaťaženie vetra o 32% v porovnaní s obyčajným billboardom.


Séria ERALED Billboard s konštrukčnou a ľahkou štruktúrou, ktorá je vďaka svojej priesvitnej konštrukcii, znižuje zaťaženie vetrom. Pomocou šikmej modulovej mriežky zablokuje slnečné žiarenie a poskytuje oveľa lepší vizuálny zážitok.

Jednoduchšia inštaláciaVáhy menej ako 33kg / ㎡, Billboardy ERALED sú o 55% ľahšie ako bežné displeje. Pomáha výrazne znížiť náklady na inštaláciu a prepravu.Viac aplikáciíERALED Billboardy je možné aplikovať takmer vo všetkých aplikáciách mimo domácnosti vďaka svojej povahy a schopnostiam, ktoré nám umožnili naši dizajnéri a technici.


2 široký pozorovací uhol.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: vonkajšie priehľadné led billboardy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť