Vizuálne a protišmykové vonkajšie LED billboardy

Vizuálne a protišmykové vonkajšie LED billboardy

LED opona LED opona sa tiež nazýva LED páska, LED sieťovina, LED Media Facade, ktorá je flexibilnejšia, ľahšia a tenšia než bežný LED displej s výhodou kreatívnej voľnosti tvaru, jednoduché a rýchle nastavenie znižuje čas a náklady na inštaláciu. LED opona displej, tiež volanie LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkteNarodený byť billboard


Born to be billboard.jpg


ERALED nová reklamná billboard DOOH je založená na svojich predchádzajúcich generáciách, ale s viac ako stovkami detailov modernizovaných a prepracovaných, ktoré zásadne pomáhajú zlepšovať spôsob inštalácie a prezentácie. Bolo prinesené nové dokončenie a úplne nová úroveň. Bez ohľadu na to, ako si vyzeráš ako billboard , tentokrát je billboard ERALED ešte lepší.Zadná a predná dostupnosťVďaka úplne novému otočnému zámku je možné súčasne otáčať zo zadnej a prednej strany, všetky komponenty vrátane modulu, kariet a káblov sa dajú bez námahy opraviť zo zadnej a prednej strany a môžu byť dokončené iba jednoduchým otáčaním.


Modul pre priehľadný a proti oslneniu
ERALED je tiež vybavený prirodzeným odvzdušňovaním a modulom vidieť cez, ktorý by sám mohol slúžiť ako chladič, ERALED by vždy mohol zostať chladný a chladný.


Funkcia ERALED ponúka ventilátor bez ventilátorov a prirodzené odvzdušňovanie, ktoré produkuje hluk menšie ako 20 dB Vďaka priechodnému modulu môže vietor prejsť bez odporu.
Pokročilá správa tepla

Ťažká prevádzka, nízka odolnosť proti vetru
Vylepšený jas a obnovenieS oslnivým 8500nits jasu, ERALED je viac pútavý a čitateľný ako kedykoľvek predtým v silnom svetle. Spolu s čipom podporuje rýchlosť obnovy 1920 Hz a perfektnú kalibráciu pixelov, program ERALED prináša živé videá a obrázky skutočného života, každé video a obrázok sa zobrazuje spôsobom, akým bol natočený alebo navrhnutý.Škálovateľná veľkosť, displej s možnosťou zobrazenia

Ako úplne nový produkt navrhnutý špeciálne pre reklamný trh DOOH, spoločnosť ERALED zvýšila úsilie o to, aby bola inštalácia taká jednoduchá, ako ste kedy očakávali. So skriňou meranou na šírku 1200 mm vo výške 1600 mm je systém ERALED prispôsobiteľný na väčšinu trhových veľkostí veľkoplošných formátov a je celkovo vylepšený a pomôže vám pomôcť inštalácii vo vonkajšom prostredí a ušetriť vaše náklady.
Široká otvorená, ale ľahká a pevná architektúra

Funkcie s otvorenou architektúrou boli každý detail na projekte ERALED premýšľané a znovu a znovu prechádzať, kým to, čo máme, je najjemnejšia vzhľad a pevná blatá architektúra postavená z hliníka, aj keď s takým množstvom detailov modernizovaných a plných mnohých úžasných nových funkcií , ERALED váži iba 31 kg na meter štvorcový.

Časovo preverená stabilita, vysoká ochrana proti vniknutiuAko jeden z najodolnejších stabilných vonkajších produktov firmy ERALED je to časovo preukázaná kvalita. S navrhnutou úrovňou stupňa ochrany IP66, ERALED ERALED je všestranný produkt odolný voči poveternostným vplyvom.image.png2 široký pozorovací uhol.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: priehľadné a protišmykové vonkajšie billboardy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like