Moduly transceiverov z optických vlákien

Moduly transceiverov z optických vlákien

Moduly transceiverov s optickými vláknami CLT-SFP-2F Funkcie ● Distribuovaný spätnoväzbový laser Dual-core operácia DFB-LDSingle Single-Mode ● Rýchlosť prenosu dát do 2,5 Gb / s Až 2,5 Gb / s Údaje Odkazy ● Prevodná vzdialenosť 15 km 15 km ● Viacúčelový balík s obojstranným LC konektorom s duplexnou LC ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Moduly transceiverov s optickými vláknami CLT-SFP-2F

光 模块 (001) .jpg

Vlastnosti

● Distribuovaná spätnoväzobná laserová operácia DFB-LDSing-mode dvojjadrový režim Single-Mode

● Rýchlosť prenosu dát až 2,5 Gb / s Až 2,5 Gb / s dátové prepojenia

● Prepravná vzdialenosť 15 km 15 km

● Viacúčelový balík s konektorom Duplex LC s duplexným rozhraním LC vlákien

● Hot-swappable, bez vodiča, pripojenie môže použiť Hot-Pluggable

● zabezpečiť bezpečnosť konštrukcie očí, dosiahnuť laserový štandard

Bezpečnosť očí navrhnutá na stretnutie s laserovou triedou1

aplikácia

špecifikácia

Normálne vlastnosti

Teplota skladovania

-40 ~ 85 ℃

Prevádzková teplota

0 až 70 ° C

Napájacie napätie

3.0V ~ 3.6V

Sadzba dátumu

2,5 GB / s

režim

Single-Mode

prenosová vzdialenosť

15km

Konektor vlákien

LCDuplex LC

2.Transmitter oddiel

parameter

symbol

Min.

typický

Max.

jednotka

Rýchlosť prenosu dát

B

-

2.5

-

Gb / s

Stredová vlnová dĺžka

λc

1296

1310

1330

nm

Výstupná spektrálna šírka

△ λ (-20dB)

-

-

1

nm

Priemerný výstupný výkon

po

-5

-

0

dBm

Pomer vyhubenia

ER

8.2

-

-

dB

Čas nárastu a pádu (20 ~ 80%)
?

tr

-


0.15

ns

Vstupné napätie - vysoké

VIHS

VCC-1.16

-

VCC-0.89

V

Vstupné napätie dát - nízke

Vils

VCC-1.82

-

VCC-1.48

V

Napájací prúd

ICC

-

90

120

mA

3. Sekcia prijímača

parameter

symbol

Min.

typický

Max.

jednotka

Sadzba dátumu

B

-

2.5

-

Gb / s

Získajte citlivosť

pmin

-

-

-18

dBm

Maximálny vstupný výkon

Pmax

0

-

-

dBm

Detekcia signálu - potvrdená

PH-L

1100

-

1620

dBm

Signal DetectThreshold-De-Assert

SD



-20

dBm

Signalizácia signálu detekuje prah

SA

-30



dBm

Hysteréza

-


2.0


dB

Napájací prúd

ICC

-

80

110

mA

Doba nárastu a poklesu (20 ~ 80%)
?

Tr / Tf



0.15

ns

Vysoké napätie výstupu

VOH

VCC-1.03

-

VCC-0.89

V

Výstupné nízke napätie

VOL

VCC-1.82

-

VCC-1.63

V

Výstupné rozhranie alarmu

LVTTL

4.Technické charakteristiky

parameter

symbol

Min.

typický

Max.

jednotka

TX_DISABLE_Assert_Time

t_off


3

10

Usec

TX_DISABLE_Negate_Time

t_on


0,5

1

ms

Time_to inicializovať zahrnúť obnovenie TX_FAULT

t_int


30

300

ms

TX_FAULT od chyby k tvrdeniu

t_fault


20

100

Usec

TX_DISBEL Čas spustenia Reset

t_reset

10



Usec

Zníženie času signálu prijímača prijímača (vypnuté na zapnuté)

TA, RX_LOS



100

Usec

Prijímanie strata času signálu (zapnuté na vypnuté)

TD, RX_LOS



100

Usec

Mechanické rozmery (jednotka: mm)

100.png


Vyšetrovanie