Carbon Fiber LED tanečná podlaha

Carbon Fiber LED tanečná podlaha

ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha Séria LED podlahový systém ERALED Carbon FiberLED tanečná podlaha séria je LED podlahový systém k dispozícii v 3,91, 4,81, 5,95 mm pixel ihrisko. ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha Séria podlahového systému je konštruovaná s ľahkou, uhlíkovou ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlahová séria
LED podlahový systém

Tanierová podlaha ERALED Carbon FiberLED je LED podlahový systém dostupný v rozmeroch 3,91, 4,81 a 5,95 mm. Tesárska podlaha LED tantalového podlahového systému ERALED Carbon Fiber je konštruovaná s ľahkým rámom z uhlíkových vlákien a vytvára vysoko pevnú konštrukciu postavenú tak, aby vydržala zaťaženie až 1500 kg na meter štvorcový. Tento vysoko odolný LED podlahový systém je navyše vrstvený maskou odolnou voči opotrebovaniu s vysokou pevnosťou, ktorá zvyšuje životnosť displejov.

Návrh podpisu s štruktúrou uhlíkových vlákien
Séria LED talířových podlah ERALED Carbon Fiber LED je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky širokého spektra aplikácií. Vďaka premyslenému inžinierstvu a remeselnému spracovaniu má tanečná podlahová séria ERALED Carbon Fiber LED tkaninový tenký, ľahký, vysoko pevný plášť z uhlíkových vlákien v modulárnom dizajne, ktorý je vhodný pre širokú škálu jednoduchých alebo zložitých aplikácií. Unikátny konštrukčný dizajn značky ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha séria má priekopnícku, patentovanú a zdokonalenú výrobu uhlíkových vlákien v konštrukcii LED displejov.

Rýchla, flexibilná konštrukcia
Od začiatku až do konca sa v tanečnej sále LED série Carbon Fiber LED tancujúca podlaha prispôsobuje rýchlo sa rozvíjajúcemu prostrediu prenájmu a inštalácie a flexibilným pevným inštaláciám. ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha Sériové displeje môžu byť rýchlo skonštruované v podlahových aplikáciách pomocou hardvéru ERALED Carbon Fiber CLF.

Inštalácia, servis a demontáž na mieru
Zariadenie ERALED Carbon Fiber CLF-Series je kompatibilné s displejom ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha a ponúka rýchlu obsluhu.

Vonkajšia pripravenosť
Séria ERALED Carbon Fiber LED tanečná podlaha je navrhnutá tak, aby fungovala ako v interiéri, tak v exteriéri. Získanie IP65 Protection Rating, nepriepustného krytu LED tkaniny LED tkaniny ERALED Carbon Fiber Séria funguje na ochranu LED displejov pri použití vo vonkajších inštaláciách. Značka LED tanečná podlaha s uhlíkovými vláknami ERALED je tiež vrstvená maskou odolnou voči opotrebovaniu s vysokou pevnosťou, ktorá zvyšuje použiteľnosť a celkový vzhľad bez ohľadu na prostredie.

Hot Tags: uhlíkových vlákien viedol tanečné parkety, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like