Podsvietený displej s mediálnym tancom

Podsvietený displej s mediálnym tancom

Media Tanečná podlaha LED displej Rozsah pixelov: 3.91,4.81,5.95mm Jas: 4500nits Obnovovacia frekvencia: 1920Hz Uhol pohľadu: 140 ° / 140 ° Fyzická hustota: 28224 px / m² IP Rating: IP65 Hmotnosť: 16kg Veľkosť: 500 x 500 x 85 INTERACTIVE MEDIA FLOOR ERALED Interaktívna mediálna podlaha má tradičný koncept ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Podsvietený displej s mediálnym tancom

K4.81-1.jpg


Pixel Pitch: 3,91,4,81,5,95mm

Jas: 4500nits

Obnovovacia frekvencia: 1920 Hz

Uhol pohľadu: 140 ° / 140 °

Fyzická hustota: 28224 px / m²

IP Rating: IP65

Hmotnosť: 16kg

Veľkosť: 500 x 500 x 85


INTERACTIVE MEDIA FLOOR

ERALED Interactive Media Floor má tradičný koncept interaktívnej LED podlahy na úplne novú úroveň!

Dosky Media Dancing floor Series majú integrovanú sieť pohybových senzorov, ktoré detekujú pohyb a reagujú na každú fyzickú aktivitu, ktorá sa deje na povrchu alebo v tesnej blízkosti panelov.


Vybavené vysoko kontrastnými LED diódami s antireflexným a protišmykovým povrchom, panely série Media Dancing Floor poskytujú perfektne rovnomernú čiernu farbu a vynikajúci vizuálny výkon pri akýchkoľvek svetelných podmienkach a pri širokých pozorovacích uhloch.


Moduly LED sú magneticky pripevnené k rámom, čo umožňuje jednoduchú obsluhu a údržbu. Podlahy radu Media Dancing Floor sú špeciálne navrhnuté pre veľmi rýchle vyrovnanie a vyrovnanie a napájacie a dátové konektory sú integrované do panelov, čo pomáha skrátiť dobu inštalácie na minimum.


Panely Media Dancing Floor sú plne označené IP65 a prichádzajú v rôznych veľkostiach, takže panely môžu byť inštalované v akomkoľvek priestore a konfigurácii. Trvanlivé panely sú navrhnuté tak, aby prevážali náklad až do 2500 kg / m² s bezpečnostným faktorom 3. Aby ste mohli absolvovať dokonca najväčšie vozidlá SUV triedy na podlahe s absolútnym pokojom!


Vlastné tvarové interaktívne javisko, pútavý LED mediový strop, unikátny galerijný displej, farebný pódium alebo obrovská multi-dotyková obrazovka - všetky tieto kreatívne displeje sa dajú ľahko dosiahnuť sériou ERALED D!


VLASTNOSTI PRODUKTU

 

Vybavené LED diódami s vysokým kontrastom pre vynikajúci vizuálny výkon

Obsahuje antireflexný a protišmykový povrch

Snímače zisťujú pohyb a reagujú na činnosť okolo panelu

LED moduly sú magneticky pripojené pre jednoduchú obsluhu a údržbu

Určené pre veľmi rýchle vyrovnanie a vyrovnanie

Navrhnuté na prenášanie zaťaženia 625 kg na skrinku, 2 500 kg na m²

Hot Tags: mediálne tanečné floor led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like