LED displejové dosky

LED displejové dosky

LED Displeje Digitálne menu LED diódy Displeje Digitálna tabuľka s menu je najefektívnejším médiom pre komunikáciu v rýchlo servisných reštauráciách. Umiestnené za pokladníkom, tieto dosky ponúkajú skvelú príležitosť pre marketingový predaj, ktorý je najefektívnejší. Základná zásada, ktorá ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED zobrazovacie doskyLED diódy pre digitálnu ponuku Zobrazenie dosiek


Digitálna tabuľka ponuky je najefektívnejším médiom pre komunikáciu v rýchlo servisných reštauráciách. Umiestnené za pokladníkom, tieto dosky ponúkajú skvelú príležitosť pre marketingový predaj, ktorý je najefektívnejší. Základnou zásadou, ktorá tu funguje, je, že "jedlo je krásne". Keď sa na obrazovkách s vysokým rozlíšením zobrazujú krásne obrázky / animovaný obsah, divák sa nedokáže odolávať pokušeniu vyskúšať si potraviny. Položky s vysokou maržou môžu byť efektívne tlačené pomocou tohto média, čo vedie k zvýšeniu dolnej línie pre majiteľa reštaurácie.


Digitálne menovky vylučujú náklady na opakovanú tlač, prepravu, inštaláciu a všetky logistické činnosti spojené so zmenou statických plagátov v reštaurácii. Efektívna denná časť, v ktorej sa zobrazujú rôzne položky menu pre rôzne jedlá dňa, ako je raňajky, obed a večera, sa dá ľahko dosiahnuť pomocou digitálnych menuboardov. Ďalej, cenové zmeny počas špeciálnych príležitostí a festivalov môžu byť vykonané za behu. Stovky zásuviek každej reštaurácie je možné aktualizovať z akéhokoľvek vzdialeného miesta kliknutím na tlačidlo pomocou zobrazenia videa.


Hostia zostávajú baví tým, že na digitálnych obrazovkách zobrazujú živé televízne vysielanie alebo iný zaujímavý obsah, čím znižujú svoj čas čakania. Pravidelné centralizované školenie pre zamestnancov sa môže uskutočniť počas nepracovných hodín, čo má za následok lepšie skúsenosti so zákazníkmi.


Hot Tags: led displejové panely, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like