Predný servisný LED displej

Predný servisný LED displej

Predný servisný displej s LED displejom Prečo si zvolíte panel s LED displejom na prednej strane? 1.Dual-údržba, z prednej aj zadnej strany. Ľudia zvyčajne používajú svoju prednú funkciu údržby.To potrebuje len menej ako jednu minútu, aby sa z LED displeja panel, keď pre údržbu, šetrí ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predný servisný LED displej

Prečo si vybrať panel displeja LED na prednej strane?

1.Dual-údržba, z prednej aj zadnej strany. Ľudia zvyčajne používajú funkciu prednej údržby, ktorá potrebuje menej ako jednu minútu, aby sa vylúčila z panelu s LED displejom pri údržbe a ušetrila náklady na prácu a údržbu.


Najnovšie vodotesné kryty IP68 na prednej a zadnej strane displeja
P8mm vonkajšie vodotesné LED displej P10mm vonkajšie vodotesné LED displej

2. Jednoduchá údržba, jednoduché odoberanie modulov pomocou šesťhranného skrutkovača s hrúbkou 2,5 mm, bez skrutiek, Stačí si z modulu vybrať dve upevňovacie skrutky, môžeme ľahko vymeniť. Ktoré ušetria takmer 50% údržbovej práce a času.


3.Rozhodný dizajn PCB, spoľahlivá a dlhá životnosť, nový plastový kryt s novou formou, menšie medzery modulov a lepšia obrazovka

rovinnosť.Vysoká vodotesná konštrukcia.


4.Cabinet s vysokou tvrdosťou a plochosťou panely a vnútorným závitom spôsobuje, že to vyzerá jednoduchšie. Každá veľkosť skrinky môže byť prispôsobená podľa skutočných požiadaviek.Keď tradičný LED displej musí vziať do úvahy údržbu miestnosti, ale predné servisné LED displej panel riešenie bude menej váš starosti na tieto problémy.

Hot Tags: predné servisné LED displej panel, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like