SMD LED panel displeja

SMD LED panel displeja

SMD LED displej Panel Vysokokvalitná obrazovka s LED SMD Najlepšia farebná uniformita a kontrast, Jas> 8000 nits. ERALED má 10 rokov skúseností na vysokej kvalite vonkajšieho LED displeja výroby. ERALED robiť prísne kontroly pre každý step.PCB inšpekcia-spájkovacia pasta tlač-SMT ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

SMD LED panel displeja

IMG_2248.JPG


Špičková obrazovka SMD s najvyššou kvalitou a kontrastom, jas> 8000 úrovní.

ERALED má 10 rokov skúseností na vysokej kvalite vonkajšieho LED displeja výroby. ERALED vykonajte prísne prehliadky pre každý krok.PCB inšpekčná-spájkovacia pasta tlač-SMT zostava strojového modulu zostava-poloprevádzková kontrola-reflow spájkovanie-starnutie test-opravy. Potom dokončite výrobný modul LED displeja.


Ak ste vážne hľadajú vysoko kvalitný LED displej SMD, prosím, buďte trpezliví, aby si to prečítali!


1. LED diódy vysokej kvality

Vonkajšie LED diódy vyberáme Nationstar LED, ktoré majú vysokú spoľahlivosť a kontrast, široký uhol pohľadu a dobrú konzistenciu, ktoré spĺňajú potrebu vysokého jasu, vysokej obnovovacej frekvencie, vysokej šedej škály a udržiavajú prirodzené farby naraz s najlepšou jednotnou farbou.


2.LED maska modulu

Používame najlepšiu Čistú čiernu masku s Louvrom, NO Lesklý s najlepšími kontrastmi . Zvýši jas v dennom svetle pre aplikáciu s vonkajším LED displejom, keď je priamo na slnku.

3.Driving IC

Na dosiahnutie najlepšieho vizuálneho výkonu nášho interiérového a vonkajšieho LED displeja používame najlepší jazdný IC, ako napríklad MBI5124, SUM16136 s vysokou obnovovacou frekvenciou, vysokou úrovňou šedej s najnovšími technológiami. a nastavte najlepšiu efektivitu jasu pomocou softvéru s ovládaním obrazovky.4.Vysoký jas> 8000 nits LED displej

Po dokončení modulu LED budeme mať 48 hodín pre vedenie modulu aging.then robiť Montáž kabinetu - Konfigurácia softvéru - Kontrola LED displeja - Označovanie - Vysokonapäťová skúška - Test odolnosti proti zemi - QC-balenie. Po balení budeme usporiadať zásielku na celosvetovej Customers.ERALED s vlastnou technológiou, môže urobiť SMD vonkajšie LED displej s 8000 nits (cd / m2) jasu .


Ak máte záujem o vysokokvalitný LED displej, kontaktujte nás pre viac informácií.
Hot Tags: smd led panel displeja, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť