Transparentný LED displej

Transparentný LED displej

Transparentný displej s LED displejom Transparentný LED displej, displej zo sklenených diód, transparentný LED banner transparentný LED displej je možné jednoducho upevniť na povrch fasády a nie je potrebné meniť žiadnu stavebnú konštrukciu.Štandardná veľkosť modulu je jednoduchá a elegantná , High ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Transparentný LED displej

Transparentný LED displej684.jpg

Transparentná LED obrazovka, displej zo sklenených diód, transparentný LED banner

transparentný LED displej sa dá ľahko upevniť na povrch fasádnej steny a nie je potrebné meniť žiadnu stavebnú konštrukciu.Štandardná veľkosť modulu je jednoduchá a elegantná, vysoká miera transparentnosti pre prednú a zadnú stranu, dokonalé osvetlenie, vizuálne ako snívanie potom 50% energie ako tradičné zobrazenie.
Po dlhšej dobe technickej inovácie a vývoja boli transparentné LED displeje široko akceptované zákazníkmi na celom svete. S výhodou dobrého odvodu tepla, rýchlej inštalácie, vysokej priehľadnosti, vysokého jasu a ľahkej údržby by sa transparentné led obrazovky mohli používať za akýmkoľvek tvarom povrchu skla a udržiavať vnútorné prirodzené osvetlenie a sledovanie, to je dôvod, prečo je to najlepšie výber sklenenej reklamnej reklamy.Transparentné LED Banneris transparentná obrazovka mikro-inovácie, SMT výrobný proces, baliace lampy korálky, riadiace systémy boli cielené vylepšenia, spojený s dutým dizajnom štruktúry, zníženie štrukturálnych členov bloku zorné pole, maximalizovať perspektívny efekt. Má tiež nový a unikátny displej, diváci sa pozerali na vzdialenosť, ako obrázok na vrchu zavesenej sklenenej opony.


Transparentné funkcie displeja LED:

1. Vysoká transparentnosť
Až 80% priehľadnosť môže udržať vnútorné prirodzené osvetlenie a prezeranie, SMD sú takmer neviditeľné od určitej vzdialenosti.
2. Ľahká váha
Doska plošných spojov má hrúbku len 10 mm, nízka hmotnosť 14 kg / ㎡ umožňuje malý priestor na inštaláciu a minimalizuje negatívny vplyv na vzhľad budov.
3. Rýchla inštalácia
Systémy rýchleho zámku zabezpečujú rýchlu inštaláciu a šetria náklady na prácu.
4. Vysoký jas a úspora energie
6000nits jas zabezpečuje perfektný vizuálny výkon aj pri priamom slnečnom svetle bez chladiaceho systému šetrí veľa energie.
5. Jednoduchá údržba
Oprava jediného SMD bez snímania jedného modulu alebo celého panelu.
6. Stabilný a spoľahlivý
Stabilita je pre tento výrobok veľmi dôležitá, pod patentom vloženia SMD do PCB, zabezpečuje stabilitu lepšie ako iné podobné výrobky na trhu.
7. Široké aplikácie
Každá budova so sklenou stenou, napríklad banka, nákupné centrum, divadlá, obchodné reťazce, hotely a pamiatky atď.

Priehľadná obrazovka s LED diódami Výhody:

Zdá sa, že transparentná LED obrazovka obsahuje nielen všetky výhody konvenčného vonkajšieho LED displeja s vysokým rozlíšením a výkladných skríň, aby sa maximalizovalo odstránenie nosných a krásnych, a tak sa dokonale vyriešili problémy so zobrazovaním obrazoviek v maloobchodnom priemysle. V súčasnej dobe maloobchodné vitríny transparentného LED banneru, nielen ľahké, tenké, ľahko inštalovateľné, ale aj na dosiahnutie najmenšieho rozstupu pixelov 3,75mm a transparentného stupňa vysokého viac ako 80%. Jeho použitie musí prekonať bežný papierový plagát zverejňujúci výmenné problémy, ani obyčajné LED displej a obrazovku LCD, ťažká, nepriepustná, nevzhľadná slabosť. V porovnaní s používaním stavebných stien môže byť LED transparentná obrazovka väčším dopytom na trhu.

Navyše dizajn transparentného displeja LED obrazovky reklamného obsahu môžete odstrániť nepotrebné pozadie a nahradiť čiernym, zobrazuje sa iba výraz požadovaného obsahu, pri prehrávaní čiernej časti nevydáva svetlo, je zobrazený transparentný efekt, pretože takáto metóda prehrávania môže byť značne znížiť svetelné znečistenie, ale tiež môže znížiť spotrebu energie je možné dosiahnuť, než bežné LED displej viac ako 30% úspory energie. transparentná LED obrazovka Tieto funkcie robia aplikáciu viac na verejných miestach, čoraz viac segmentov aplikácie prezentovaných v neustálom vývoji.

Transparentný LED displej681.jpg


Hot Tags: transparentný panel s LED displejom, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like