Vnútorný plagátový LED displej prehrávač

Vnútorný plagátový LED displej prehrávač

Vnútorný plagát LED displej prehrávač Vnútorný plagát LED displej prehrávač Vnútorný plagát LED displej Player je špeciálne navrhnuté produktové zacielenie pre vnútorný HD LED reklamný prehrávač s vysoko integrovaným hardvérom a vonkajším LED displejom prehrávačom s vysokým jasom a ľahkou inštaláciou, ultra tenký ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vnútorný plagátový LED displej prehrávač


1-160G4134005230.jpg


20170822174955_7216.png


8.pngVnútorný plagát LED displej Predstavenie hráča

Vnútorný plagát LED Display Player je špeciálne navrhnutý produkt zameraný na vnútorný HD LED reklamný prehrávač s vysoko integrovaným hardvérom a vonkajším LED displejom prehrávačom s vysokým jasom a ľahkou inštaláciou, ultra tenkým a ľahkým telom, čo môže byť vašou prvou voľbou pre dosiahnutie perfektného vedenia reklamný efekt zobrazenia.


Vnútorný plagát LED displej prehrávač zahŕňa funkcie vrátane rôznych inštalačných riešení, jednoduchú prevádzku, viac komunikačných režimov, vysoký jas, nízku spotrebu energie a ultra tenké telo, aby ste zabezpečili stabilný a vysokokvalitný zobrazovací efekt aj v miestach s jasným svetlom. Je to nový produkt, ktorý prevráti tradičný prehrávač LCD ad (vysoká cena, nízka kvalita obrazu,
nerovnomerný jas, ťažké telo a vysoká spotreba energie), ktoré môžu byť široko umiestnené v hoteloch, reštauráciách, nákupných centrách, bankách, vládnych agentúrach, nemocniciach atď.

Vnútorný plagát LED displej Vlastnosti prehrávača:

1.Nízka tenká a ľahká karoséria je hrúbka 40 mm a hmotnosť menej ako 40 kg, takže inštalácia je jednoduchá a rýchla.


2.Organizačné riešenia pre inštaláciu - rozkladací stojan, zavesenie, pohotovostná a montáž na stenu je možné realizovať tak, aby spĺňali rôzne požiadavky.

3.HD vizuálny zážitok - 2,5 mm a 3 mm rozstup pixelov, vysoká obnovovacia frekvencia (2000 Hz) a jas (1200 nits) poskytujú užívateľom perfektný zobrazovací efekt.

4.Vysoký jas vonkajšie 3.91mm, 4.81mm s> 6000 Nits a vodotesné prvky pre vonkajšie počasie, stabilné a dlhé životnosti.
5.Rôzne pracovné režimy - okrem pracovného režimu s jedným zobrazením, môže byť viacnásobne ovládaná zobrazovacia obrazovka kombinovaná kreativně, aby priniesla rôznorodý efekt zobrazenia a zlepšila efektivitu reklamy.

6. Elegantný vzhľad - rám z hliníkovej zliatiny, plne uzavretý matný zadný kryt, povrch akrylového skla, zrkadlový displej a prispôsobená farebná farba, ktorá je súčasťou očarujúceho a pútavého vzhľadu.

7.Mnoho komunikačných režimov - komunikácia prostredníctvom USB, WIFI, sieťového kábla a HDMI zvyšuje efektivitu služieb.

8. Vysoko integrovaný hardvér - integrovaný systém vnútorného riadenia a napájanie zabezpečuje nezávislú komunikáciu a správu bez ďalšieho hardvéru a šetrí CTU pre zákazníka.

Poster LED Display Player Výhody:

1. Ľahký a prenosný dizajn umožňuje rýchlu inštaláciu a rôzne inštalačné režimy.
2. Živý a farebný obraz poskytuje fantastický vizuálny efekt. Jas sa zvýšil trikrát v porovnaní s bežným LCD displejom (400 nits). Jednoduchá obsluha potrebuje iba 3 minúty, čo zaručuje nádherný zážitok používateľov.
3.Vonkajšia vzhľad a prispôsobená farebná hranica priťahujú väčšiu pozornosť a počet návštevníkov sa zvyšuje aspoň o 42%.
4. Bez licenčného poplatku je CTU (náklady na použitie) nízky. V priemere iba 4,5 dolárov stojí každý deň, ale príjmy sa zvýšia o 2 krát.

Plagátový LED displej je zatiaľ najtenší a najľahší produkt s LED displejom, s hrúbkou 40 mm a ľahkým telom (iba 35 kg), vedená doska plagátu je ideálnym riešením pre širokú škálu inštalačných požiadaviek vrátane rozkladacieho stojana, montáž na stenu. Možnosti rozlíšenia pixelov 2,5 mm a 3 mm, 4 mm, 5 mm pre vnútorný LED displej a 3,91 mm, 4,81 mm, 5 mm a 6 mm pre vonkajšie LED displeje.

Očakáva sa, že LED Advertising Player ponúkne nové a preferované riešenie LED displeja pre výmenu informácií v interiéroch a outdoorovú podporu podnikania pre maloobchodné predajne, nákupné centrá, letiská, železničné stanice, knižnice, nemocnice, reštaurácie a supermarkety. Okrem vyššie uvedených miest a príležitostí je určite veľa priestoru pre Crius dekorovať v budúcnosti.Vnútorný plagát LED displej aplikácie PlayerHot Tags: indoor poster led display player, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like