4D LED displej

4D LED displej je nový high-tech LED displej zariadenia sú široko používané v posledných rokoch, s vysokým rozlíšením, stabilná kvalita, dlhá životnosť, charakteristiky funkcie flexibilného displeja. Dnes je v oblastiach 4 k, 4D neustále obohacovať a rozširujú, robia to vo farbe, jasu, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

4d-led-display factory.jpg

4d-led-display.jpg

4d led display suppliers.jpg

4d led display.jpg


4D LED displej je nový high-tech LED displej zariadenia sú široko používané v posledných rokoch, s vysokým rozlíšením, stabilná kvalita, dlhá životnosť, charakteristiky funkcie flexibilného displeja. Dnes je v oblastiach 4 k, 4D neustále obohacovať a rozširovať, robiť to vo farbe, jas, kontrast, atď je náročnejšie, jasnejšie, a tiež nechať zákazníka získať vyššie pri sledovaní videa sa tešiť.

 

V porovnaní s inou 4D obrazovkou môžu byť 4D vlastné svetlá, LED displej má pixely s vyšším jasom, farba je jasnejšia, vyššia kontrast, ultra tenká a ľahká, atď., Majú prirodzenejšie a pohodlnejšie videnie a široký pohľad. na mnohých konkrétnych miestach. Teraz malá medzera s technológiou 4D nielenže vedie k lepšiemu zobrazovaciemu efektu, ale aj k postupnému vylepšeniu technológie otvorenej dierky 4D, ktorá sa používa v škále LED displeja, 4D LED otvára väčší potenciál.

 

 

Technológia 4D displeja v aplikácii LED displeja výrazne zmenila vizuálny zážitok ľudí, mala taktiež obrovský vplyv na trh LED displejov, pretože ako výrobca LED displeja v zobrazovaní 2D až 4D v situácii technologických inovácií bude tiež čeliť nové výzvy a dosah.

 

Použitie technológie 4D bude účinne obchádzať konkurencieschopnosť odvetvia. 4D technológie aplikácie v LED displeji, čo je nové pole, len niekoľko pevninských podnikov vo výskume a vývoji. Možno povedať, že používanie technológie 4D na LED displeji prinesie dodatočnú pridanú hodnotu pre výrobky LED Display v homogénnej konkurencii, čím sa vyhne konkurenčnému clusteringovému bodu, takže môže byť v homogenite konkurencie vyhrať trh. Okrem toho, pretože používanie technológie 4D v LED je druhom nových vecí, takže neexistuje žiadny veľký pevninský región alebo problém veľkých spoločností dominuje na trhu v tejto novej oblasti.

 

Po druhé, výrobcovia LED displejov musia hľadať rôznorodý vývoj. Ovplyvnené 4D zobrazovacou technológiou sú prvými tradičnými dodávateľmi 2D obrazovky, ako je napríklad účasť na výkonnom trhu, ktorý je viac naklonený rozlíšeniu obrazového obsahu, personalizovaným požiadavkám a viac alebo menej obrátiť sa na technológiu 4D, je povinný ovplyvniť tradičné 2D tradičný obchod dodávateľa. Preto tvárou v tvár takým pozitívnym a silným útokom musí väčšina dodávateľov obrazovky zmeniť smerovanie stratégie produktovej rady, čeliť výzvam v podobe diverzifikácie, diferenciácie a 4D LED displej výrobcov a agentúr, rozšíriť produktovú radu, udržiavanie súťaže s časovou synchronizáciou.

 

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg


Hot Tags: 4d led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like