Oblúkové LED displej

Oblúkové LED displej

Oblúkové LED displej sa tiež nazýva krivka LED displeja, ktorý má určitý radián, ktorý má širší uhol pohľadu. Oblúkový displej Arc je široko používaný v centrách riadenia, kontrolných miestnostiach, konferenčných miestnostiach, auditoriach, veľkých reštauráciách, dôležitých dopravných križovatkách atď., Ktoré vyžadujú väčší pozorovací uhol. Podľa smeru radiánu môže byť oblúkový displej Arc klasifikovaný ako vonkajší oblúkový a vnútorný oblúkový displej LED. Podľa stupňa radiánu môže byť Arc LED displej klasifikovaný ako oblúkový displej o 360 stupňoch a normálny oblúk LED Displej:
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Oblúkové LED displej sa tiež nazýva krivka LED displeja, ktorý má určitý radián, ktorý má širší pozorovací uhol. Oblúkový displej Arc je široko používaný v centrách riadenia, kontrolných miestnostiach, konferenčných miestnostiach, auditoriach, veľkých reštauráciách, dôležitých dopravných križovatkách atď., Ktoré vyžadujú väčší pozorovací uhol.

Podľa smeru radiánu môže byť oblúkový displej Arc klasifikovaný ako vonkajší oblúkový a vnútorný oblúkový displej LED.

Podľa stupňa radiánu môže byť Arc LED displej klasifikovaný ako oblúkový displej o 360 stupňoch a normálny oblúk LED Displej:1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

Vyšetrovanie