DIP LED displej

DIP LED displej

DIP LED displej bol zložený z DIP LED svietidiel. DIP LED svietidlá sú krátke pre "Dual In Line LED žiarovky", ktoré majú dvojité nohy. Dvojité LED žiarovky používajú reflektorový pohár a balík epoxidových šošoviek s dvojitými nohami, preto sa nazýva DIP. Táto kombinácia, ako aj typ použitého čipu, zohráva úlohu pri určovaní eliptického uhla pozorovania. Reflektorový pohár Dual In Line LED zaostrí svetlo vyžarované čipom do špecifickej oblasti zobrazenia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

6362966185181337075139016.jpg DIP LED displej bol zložený z DIP LED svietidiel. DIP LED svietidlá sú krátke pre "Dual In Line LED žiarovky", ktoré majú dvojité nohy:

image.png 

Dvojité LED žiarovky používajú reflektorový pohár a balík epoxidových šošoviek s dvojitými nohami, preto sa nazýva DIP. Táto kombinácia, ako aj typ použitého čipu, zohráva úlohu pri určovaní eliptického uhla pozorovania. Reflektorový pohár Dual In Line zameriava svetlo vyžarované čipom na špecifickú oblasť zobrazenia.

DIP LED displej je veľmi populárny pred rokom 2015, 95% vonkajšieho plne farebného LED video displeja bolo vyrobené z DIP LED svietidiel. Avšak LED dióda SMD prebieha rýchlo po roku 2016. V dnešnej dobe je 95% plne farebného LED displeja vyrobený z SMD LED žiaroviek. Avšak vonkajšie jednofarebné LED displeje stále používali LED diódy DIP. Jednoduchý LED displej SMD sa tiež rozvíja veľmi rýchlo, vďaka ktorému budú v budúcnosti všetky plnofarebné LED displeje, jednofarebný LED displej a dvojfarebný LED displej SMD LED displej a COB LED displej.

Modely LED displeja DIP sú rozlíšenie pixelov 20 mm , 16 mm , 10 mm, 8 mm, 6 mm LED displej. Pixel pitch 10mm DIP LED displej je bežným modelom DIP LED displeja

P5 vonkajší LED displej (4)

P5 vonkajší LED displej (3)

P5 vonkajší LED displej (1)

1.jpg

2.jpg

1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: DIP LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like