Predný prístupný vonkajší LED displej

Predný prístupný vonkajší LED displej

Vysoká farebnosť a jas Rovnorodosť Prístup a vzadu Automatický ventilátor a jas Vysoká spoľahlivosť a dlhšia životnosť
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vysoká homogenita farieb a jasuP3.334842 (001) .jpg
S jedinečnou kalibračnou technológiou ERALED je možné dokonale vykonať kalibráciu na každom pixeli, aby ste sa uistili vysoký jas a farebná homogenita.

Predný a zadný prístupRovnako ako spôsob, akým sme schopní využívať všetky vonkajšie produkty ERALED , S1 je prístupný buď z prednej alebo zadnej strany, poskytuje vašu údržbu a môže maximálne znížiť výdavky na údržbu a inštaláciu.Automatický ventilátor a jas
Elektronický ventilátor by sa mohol aktivovať alebo deaktivovať podľa vnútornej teploty uvedenej v zabudovanom tepelnom senzore, čím šetrí elektrickú energiu. Rovnako ako spôsob tepelného snímača, jas môže byť ovládaný aj svetelným snímačom podľa rôznych prostredí, prináša to ešte šetrnejšie k životnému prostrediu.


Prinášame myšlienke zákazníkov k životu vždy jedným zo smerov, ktoré sme nastavili pre naše výrobky, s veľkosťou štandardnej skrinky ERALED a veľkosťou modulu, náš zákazník môže prepínať pixely od 10mm do 20mm, veľkosť modulov od 160mm do 320mm.


Vysoká spoľahlivosť a dlhšia životnosť


590bd0ee4ca86.jpg

590bd0f23d648.jpg


Vysoko kvalitný SMD s dobrou trvanlivosťou a nízkym útlmom. Odolné voči UV žiareniu a odolné voči poveternostným vplyvom


image.png2 široký pozorovací uhol.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: predné prístupné vonkajšie led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like