Hotelové značky LED

Hotelové značky LED

Hotelové značky LED sú široko používané pre rôzne hotely, aby zvýšili tržby o 15% na viac ako 50%. Viac ako iný priemysel, hotely sa darí, keď sú plné obyvateľov. Pokryli ste základy online inzerátmi a slovami z úst, ale aký je najlepší spôsob ako zablokovať nových zákazníkov priamo z ulice?
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Hotelové značky LED sú široko používané pre rôzne hotely, aby zvýšili tržby o 15% na viac ako 50%.

Je čas na modernizáciu hotela. Máte unavený neustále aktualizovať svoje menu? Znamená to, že odhlásenie v prednej časti stále zobrazuje špeciály z minulého roka? LED displej je najrýchlejší spôsob, ako udržať váš hotel v aktuálnom stave, pokiaľ ide o zmeny menu a reklamy.

 

Viac ako iný priemysel, hotely sa darí, keď sú plné obyvateľov. Pokryli ste základy online inzerátmi a slovami z úst, ale aký je najlepší spôsob ako zablokovať nových zákazníkov priamo z ulice?

 

Hotelové značky LED poskytujú najvyššiu viditeľnosť pre vašu správu - sú jasnejšie, ľahšie na oči a viditeľné na väčších vzdialenostiach ako bežné tabule;

V priebehu času sa menia vaše potreby - a tak sa vaše LED zobrazí. Sú úplne programovateľné, čo znamená, že môžete bez problémov prepínať medzi dennými špeciálnymi izbami alebo propagovať svoje nové a vylepšené raňajky formou bufetu;

Vysokokvalitné digitálne displeje idú nad rámec možností tradičných značiek, ktoré zákazníkom prinášajú plnofarebné pohľady na bazén, jedálenské priestory alebo priestory a nechajú váš hotel hovoriť samo za seba;

LED diódy spoločnosti MEGA sú jedným z najlepších nástrojov, ktoré máte k dispozícii na to, aby ste sa mohli spoľahnúť.

Ukážte svojim hosťom presne to, čo chcú

Predstavte si, že ste boli na ceste celý deň a je čas zasiahnuť seno. Čo sa chystá chytiť vašu pozornosť viac.

Zmyselné staré znamenie propagujúce čisté izby a bezplatné raňajky v hromadných listoch alebo úchvatné prehliadky bezšvíkového postele a potrubného horúceho zásobníka palacinky?

A presne to budú vaši budúci hostia premýšľať, keď uvidia váš hotelový LED diód.

 

Výhody označenia LED hotela ERALED.

Krištáľovo čisté displeje eliminujú zmätok zákazníkov pri objednávaní; Okamžite a čisto aktualizujte svoje menu tak, aby odrážalo sezónne, denné alebo iné ponuky s obmedzeným časom; Zhruba 30% zákazníkov uvádza, že LED displeje ovplyvňujú svoje nákupné rozhodnutia a väčšina ľudí dáva prednosť návšteve hotelov, ktoré používajú LED diódy; A možno ešte dôležitejšie je, že zákazníci, ktorí zobrazujú LED diódy počas čakania, cítia, že skutočne trávia menej času čakaním - či už to je v súlade alebo ich večera príde.

Nemusíte trénovať svoje grilované kuchárky v oblasti molekulárnej gastronómie na modernizáciu - to je to, na čom je tu DDS.

Rýchle a spoľahlivé, rovnako ako zvyšok vášho podnikania

LED displej - ako menu alebo vitrína displeja - sú tajnou zložkou zdatných, dopredu premýšľajúcich majiteľov hotelov. Koneckonců, nikto nemá rád vyraziť v chlade, aby zmenil čítaciu tabuľku z "Happy Thanksgiving" na "šťastný nový rok".

 

Prejdite tieto diery v reštauráciách s označeniami LED hotelovej značky ERALED.

 

hotel.jpg

 

 

1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: hotel LED značky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like