Štvorcový LED displej

Štvorcový LED displej

Štvorcový LED displej sa tiež nazýva Cubic LED Display, ktorý sa skladá zo 4 strán LED displeja a kombinuje kompletný štvorcový LED displej. ERALED štvorcové LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepremokavosť a prachotesnosť triedy IP65; najlacnejšie a viacúčelové použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie i vnútorné, prenájom, mobilné a pevné aplikácie. ERALED Štvorcový LED displej je široko používaný pre vonkajšiu a vnútornú reklamu, prenájom a podujatia, inscenáciu a dekoráciu atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Štvorcový LED displej sa tiež nazýva Cubic LED Display, ktorý sa skladá zo 4 strán LED displeja a kombinuje kompletný štvorcový LED displej.

ERALED štvorcové LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepremokavosť a prachotesnosť triedy IP65; najlacnejšie a viacúčelové použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie i vnútorné, prenájom, mobilné a pevné aplikácie.

ERALED Štvorcový LED displej je široko používaný pre vonkajšiu a vnútornú reklamu, prenájom a podujatia, inscenáciu a dekoráciu atď.


Square LED Display.jpg

Square LED display factory.jpgSquare LED display suppliers.jpg


1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: štvorcové LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like