UHD vonkajší SMD P5mm LED displej

UHD vonkajší SMD P5mm LED displej

Model: ERALED-O-5-F Outdoor LED displej CE, Rohs UL, FCC, certifikovaný ISO; 5 ročná záruka; Outdoor P5mm LED billboardy, vodotesný SMD IP65 LED displejový panel
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

UHD vonkajší SMD P5mm LED displejOutdoor P5mm LED billboardy, vodotesný SMD IP65 LED displejový panelOutdoor P5mm LED billboardy, vodotesný SMD IP65 LED displejový panel

1.SMD LED s najlepšou farebnou uniformitou a vysokým jasom.


2. Vysoká obnovovacia frekvencia a vysoká šedá stupňa so spoľahlivým jazdným IC.


3. Najlepšia dodávka energie Meanwell PSU CE, UL schválená.


4.Vode odolná vonkajšia IP65 LED skrinka môže byť prispôsobená podľa vašej veľkosti LED displeja.


P5mm vonkajšie LED displej Vlastnosti:

1. Široké pole aplikácie: Reklamný LED displej, LED displej na štadióne, mobilný LED displej pre mobilné médiá, nákupný stred LED displej pre zobrazenie loga, bankový a burzový LED displej pre zobrazenie cien, stanica vlakov a autobusov, letisko, systém pre zobrazovanie informácií a inštrukcie, vystúpenia v etapách atď.

2. Vysoký kontrast a frekvencia: 4000: 1 a 5000 Hz, čo je veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED obrazoviek.

3. LED čip prvej triedy: dodáva Silan a ďalšie prísne vybrané LED čipy, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vysoký jas systému LED obrazoviek.

4. Vyčistite živú kvalitu obrazu: Dokonca aj v priamom slnečnom svetle, aby ste zaistili, že priláka viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície do LED obrazovky.

5. Dlhotrvajúce jas: 6500-nit jas (pre vonkajšie plné farby (2000 nits jasu pre vnútorné plné farby) kapacity po celú dobu životnosti LED displeja.

6. Jednoduchá inštalácia a používanie: Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zabezpečenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED obrazoviek.

7. Pohodlné údrzby: Prístup na prednú alebo zadnú skrinku spôsobuje, že práca je veľmi pohodlná a nízka, aby vám pomohla sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.


Hot Tags: uhd vonkajšie smd p5mm led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like