Virtuálny LED displej

Virtuálny LED displej

Virtuálny LED displej sa tiež nazýva virtuálny pixelový LED displej, ktorý je teoretickým druhom vizuálnych efektov pre štvornásobné fyzické rozlíšenie. Zatiaľ čo v skutočnosti je virtuálne rozlíšenie 1,5 až 2 krát fyzickej definície.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Virtuálny LED displej sa tiež nazýva virtuálny pixelový LED displej, ktorý je teoretickým druhom vizuálnych efektov pre štvornásobné fyzické rozlíšenie. Zatiaľ čo v skutočnosti je virtuálne rozlíšenie 1,5 až 2 krát fyzickej definície.

6362966142477630093378107.jpg

Poďme si vziať 2R1G1B virtuálny pixel LED displej ako príklad, každá červená LED lampa sa používa štyrikrát, aby sa kombinovať s inými lampami ako pixel. Technológia virtuálnych pixelov sa používa hlavne pre vonkajšie série ako P25mm, P20mm a P16mm 2R1G1B virtuálny vonkajší LED displej.

 

Technológia virtuálnych pixelov sa používa hlavne pre plnofarebné zobrazenie LED videa, na zvýšenie ostrosti a zobrazenie lepšieho obrazu alebo videa. Realizuje sa tým, že každá LED dióda sa bude zdieľať súčasne s 4 súvislými pixelmi (pozri nižšie výkres), namiesto toho, aby boli zdieľané 1 pixelom len v skutočnom pixelovom LED displeji. S technológiou virtuálnych pixelov môžeme použiť rovnaký počet pixelov na zobrazenie ostrejšieho obrazu alebo videa, než na rovnakej veľkosti a pixelové rozlíšenie skutočných pixelov. Teoreticky na zobrazenie rovnakého ostrosti videa s reálnym pixelovým LED displejom, potrebujeme len 1/4 plochy zodpovedajúceho virtuálneho pixelového LED displeja. V ďalšom texte na displeji s rovnakým rozmerom LED je ostrosť s technológiou virtuálnych pixelov 4 krát vyššia ako technológia skutočných pixelov. Ale z našej skutočnej skúsenosti vyplýva, že ostrosť virtuálneho pixelového LED displeja je 1,5-2 krát vyššia ako u reálneho pixelového LED displeja.

image.png 

 

Rozdiel od virtuálneho pixelového LED displeja k skutočnému pixelovému LED displeju:

 

1. Fyzické usporiadanie:

 

Všeobecne povedané, v skutočnom pixelovom LED displeji sa každý pixel skladá z 1 červenej, 1 zelenej a 1 modrej LED. Aj keď sú všetky pixely umiestnené v priemernej vzdialenosti, nie všetky LED sú umiestnené v priemernej vzdialenosti. Je zrejmé povedať jeden pixel z iného pixelu.

 

Vo virtuálnom pixelovom LED displeji sa každý pixel skladá z 2 červených, 1 zelených a 1 modrých LED. Všetky LED diódy sú umiestnené v priemernej vzdialenosti. Každá LED dióda je zdieľaná kontinuálnymi 4 pixelmi. Takže je ľahký spôsob rozlíšenia virtuálneho pixelového LED displeja podľa fyzického vzhľadu, či pixel pozostáva zo 4 LED diód (2R1G1B) a ak sú všetky LED diódy umiestnené v priemernej vzdialenosti.

2. Účinok rozlíšenia:

V skutočnom pixelovom LED displeji sa každá LED dióda zdieľa len s 1 pixelom. Avšak vo virtuálnom pixelovom LED displeji sa každá LED dióda zdieľa súčasne o 4 pixely a technológia spracovania obrazu kombinuje rozlíšenie virtuálneho pixelového LED displeja teoreticky zlepšenom 4-krát vyššie ako skutočné zobrazenie pomocou LED pixelov. Ale pri zobrazovaní textov LED diódu nemôže byť zdieľaná súčasne o 4 pixely, ostrosť sa vráti na rovnakú hodnotu, ako na skutočnom pixelovom LED displeji.

image.png 

image.png 

 


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: virtuálny LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like