Nástenný LED displej

Nástenný LED displej

LED displej na stenu je LED displej nainštalovaný na stenu. ERALED Nástenný LED displej vytvára úžasné a bezproblémové obrazy a zaisťuje, že ERALED LED displej na stenu má najtenší profil na trhu, takže je ideálny pre maloobchodné priestory, verejné priestory, firemné haly alebo prakticky pre akúkoľvek inú digitálnu aplikáciu digitálneho označovania. ERALED poskytuje inovatívne montážne riešenia, ktoré znižujú čas a náklady na inštaláciu a servis. ERALED Montážny systém LED na displeji na stenu ERALED je možné namontovať priamo na povrch steny, čím eliminuje potrebu zapustenej steny alebo prídavného montážneho rámu. ERALED LED displej na stenu je vybavený nastavovacími vačkami, ktoré uľahčujú presné šesťosé vyrovnanie a zabezpečujú jednotné, bezproblémové umiestnenie modulov a perfektnú kompatibilitu medzi montážnou a LED video stenou. ERALED LED displej na stenu môže nainštalovať a odstrániť každý jednotlivý modul LED displeja. Navyše, predný servisný prístup ku všetkým komponentom umožňuje efektívny a nákladovo efektívny servis na mieste. Keď je potrebný prístup alebo odstránenie modulu LED displeja, ľahko sa to dosiahne bez nutnosti odstrániť ďalšie moduly v stene. Uzamykateľné moduly LED displeja poskytujú zvýšenú bezpečnosť a bezpečnosť.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


LED displej na stenu je LED displej nainštalovaný na stenu. ERALED Nástenný LED displej vytvára úžasné a bezproblémové obrazy a zaisťuje, že ERALED LED displej na stenu má najtenší profil na trhu, takže je ideálny pre maloobchodné priestory, verejné priestory, firemné vstupné alebo prakticky akúkoľvek inú digitálnu aplikáciu na digitálne značenie.

 

ERALED poskytuje inovatívne montážne riešenia, ktoré znižujú čas a náklady na inštaláciu a servis. ERALED Montážny systém LED na displeji na stenu ERALED je možné namontovať priamo na povrch steny, čím eliminuje potrebu zapustenej steny alebo prídavného montážneho rámu.

 

ERALED LED displej na stenu je vybavený nastavovacími vačkami, ktoré uľahčujú presné šesťosé nastavenie a zabezpečujú jednotné, bezproblémové umiestnenie modulov a perfektnú kompatibilitu medzi montážnou a LED video stenou.

 

ERALED LED displej na stenu môže nainštalovať a odstrániť každý jednotlivý modul LED displeja. Navyše, predný servisný prístup ku všetkým komponentom umožňuje efektívny a nákladovo efektívny servis na mieste. Keď je potrebný prístup alebo odstránenie modulu LED displeja, ľahko sa to dosiahne bez nutnosti odstrániť ďalšie moduly v stene. Uzamykateľné moduly LED displeja poskytujú zvýšenú bezpečnosť a bezpečnosť.


ERALED Nástenný LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepremokavosť a odolnosť proti prachu triedy IP65; najlacnejšie a viacúčelové použitie LED displej, ktorý je vhodný pre obidva LED displeje, vnútorné, prenájom, mobilné a pevné aplikácie.

ERALED Nástenná LED displej je široko používaný pre outdoorovú a interiérovú reklamu, prenájom a podujatia, inscenáciu a dekoráciu, reklamnú kampaň pre mobilné vozidlá, plagátovú reklamu, vládnu a komerčnú reklamu; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: nástenné LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť