Vodotesný LED displej

Vodotesný LED displej

IP65 je horúce slovo, keď hovoríme o vodotesnom LED displeji. IP65 je štandard pre vonkajšie displeje, to znamená, že výrobky môžu úplne zabrániť vzniku prachu a môžu byť opláchnuté vodou bez poškodenia. Medzinárodná elektrotechnická komisia IEC (Medzinárodná ochrana) je navrhnutá podľa normy IEC (Medzinárodná elektrotechnická komisia) s cieľom poukázať na nepriepustnosť a prachotesnosť zariadenia spotrebičov. Prvé číslo značky označuje triedu prachu; druhá sa týka vodotesnosti.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vodotesný LED displej 

IP65 je horúce slovo, keď hovoríme o vodotesnom LED displeji. IP65 je štandard pre vonkajšie displeje, to znamená, že výrobky môžu úplne zabrániť vzniku prachu a môžu byť opláchnuté vodou bez poškodenia.

Medzinárodná elektrotechnická komisia IEC ( Medzinárodná ochrana ) je navrhnutá podľa normy IEC ( Medzinárodná elektrotechnická komisia) s cieľom poukázať na nepriepustnosť a prachotesnosť zariadenia spotrebičov. Prvé číslo značky označuje triedu prachu; druhá sa týka vodotesnosti.

Formy IP stupňov

Vodotesné a prachotesné stupne

Číslo značky

Odolné proti prachu

Vodotesné stupne

0

nechránený

nechránený

1

Zabráňte invázii pevných vonkajších objektov o viac ako 50 mm

Zabráňte invázii kvapky vody

2

Zabráňte invázii pevných vonkajších objektov o viac ako 12,5 mm

Stále zabráňte invázii vodných kvapiek pri sklone o 15 stupňov

3

Zabráňte invázii pevných vonkajších objektov o viac ako 2,5 mm

Zabráňte postriekaniu invázie vody

4

Zabráňte invázii pevných vonkajších objektov o viac ako 1,00 mm

Zabráňte striekajúcej invázii vody

5

Zabráňte vonkajším predmetom a prachu

Zabráňte invázii vodného prúdu

6

Zabráňte vonkajším predmetom a prachu

Zabráňte vniknutiu rázov

 

S rozvojom vonkajšej reklamy sa aplikácia LED displejov na tento účel v mestách rýchlo zvyšuje. Môže sa zdať, že vodotesný LED displej je nainštalovaný jeden po druhom každý deň, ale to, čo naozaj môže chrániť reklamné záujmy je trvalý a spoľahlivý LED displej. Vložte iným spôsobom, tým, čo inzerenti očakávajú, je ľahšia, tenšia, vyššia účinnosť a vyšší výkon.

 

Máte záujem o ďalšie články a oznámenia o LED displejoch?

 

Najviac prevládajúcimi štyrmi sloganmi, ktoré cirkulujú v priemysle LED displejov, by boli interiérové ​​malé pixely, vonkajšia čierna dióda, LED displej SMD a vodotesný LED displej bez dverí. S pokrokom v oblasti technológií, ktoré sme vykonali v SMD, sa zdá, že viac vonkajších aplikácií HD LED displeja a menších pixelov, ktoré sa používajú vonku, je kritickým trendom. Ako jeden z najpredávanejších je modul SMD LED displeja obľúbený zákazníkom s jeho nákladovou výkonnosťou, širokým uhlom pozorovania a vysokou farebnou homogenitou. Vodotesné LED displeje sú obzvlášť populárne na európskom trhu a Japonsku rovnako, ich vysoký kontrastný pomer, ktorý im umožňuje byť veľmi sľubným vonkajším produktom v budúcnosti. Štvrtý slogan - vodotesný LED displej bez dverí - technicky pochádza z nového vonkajšieho produktu firmy ERALED, LED modulu.

 

Bežne je vodotesný LED displej postavený na veľké rozmery, čo spochybňuje oceľovú konštrukciu s jej obrovskou hmotnosťou, takže veľký tradičný LED displej vyžaduje množstvo oceľových ramienok. Medzitým sa denné a nočné teploty v niektorých regiónoch výrazne menia, takže vynikajúci výkon tepelného žiarenia má veľký význam pre LED displej; každá slabosť v tepelnom žiarení na displeji by mohla vypáliť okruh a stala sa katastrofou.

 

V procese modernizácie produktu, okrem zlepšenia výkonnosti displeja, bolo vylepšené aj hmotnostné a tepelné žiarenie nášho najnovšieho modulu LED displeja, takže bude energeticky účinnejší a bezpečnejší. Použitie ľahšieho materiálu a otvorenejšia konštrukcia kabinetu smeruje k novému smeru vývoja vodotesného LED displeja.

 

 

ERALED Vodotesný LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnoviteľnosť, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká odolnosť proti vode a prachu odolný kryt IP65; najlacnejšie a multifunkčné použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vodotesné LED displeje, vnútorné, prenájom, mobilné a pevné aplikácie.

ERALED Vodotesný LED displej je široko používaný pre vonkajšiu a vnútornú reklamu, prenájom a podujatia, inscenácie a dekorácie, mobilné vozidlá reklama vozidiel, plagát reklamy, vládne a komerčné reklamy; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: vodotesný LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like