Svadobné LED obrazovky

Svadobné LED obrazovky

LED displej na stenu je LED displej nainštalovaný na stenu. ERALED Nástenný LED displej vytvára úžasné a bezproblémové obrazy a zaisťuje, že ERALED LED displej na stenu má najtenší profil na trhu, takže je ideálny pre maloobchodné priestory, verejné priestory, firemné haly alebo prakticky pre akúkoľvek inú digitálnu aplikáciu digitálneho označovania. ERALED poskytuje inovatívne montážne riešenia, ktoré znižujú čas a náklady na inštaláciu a servis. ERALED Montážny systém LED na displeji na stenu ERALED je možné namontovať priamo na povrch steny, čím eliminuje potrebu zapustenej steny alebo prídavného montážneho rámu. ERALED LED displej na stenu je vybavený nastavovacími vačkami, ktoré uľahčujú presné šesťosé vyrovnanie a zabezpečujú jednotné, bezproblémové umiestnenie modulov a perfektnú kompatibilitu medzi montážnou a LED video stenou. ERALED LED displej na stenu môže nainštalovať a odstrániť každý jednotlivý modul LED displeja. Navyše, predný servisný prístup ku všetkým komponentom umožňuje efektívny a nákladovo efektívny servis na mieste. Keď je potrebný prístup alebo odstránenie modulu LED displeja, ľahko sa to dosiahne bez nutnosti odstrániť ďalšie moduly vo vnútri video steny. Uzamykateľné moduly LED displeja poskytujú zvýšenú bezpečnosť a bezpečnosť.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Svadobné LED obrazovka sa používa na svadobný obrad pre živé účely alebo na pozadí, aby sa stala nezabudnuteľnou udalosťou.

ERALED vyrába 3 druhy sviečkových obrazoviek LED:

1. Vloženie LED svadobné obrazovky

Rovnako, ako to naznačuje jeho názov, vstavané svadobné LED obrazovky v pozadí je inštalácia obrazovky do krabice. V štádiu je ešte niekoľko pozadia, alebo použite pozadie konštrukcie dosky KT alebo clona, ​​ale bez ohľadu na to, aké pozadie to bude, tento druh sviečkovej LED obrazovky je rovnako ako veľká LED TV v strede javiska, percento nie je veľa, stačí nechať publikum vidieť obrázok.

Výhoda: kvalita HD vysielania, nižšia cena v menšej veľkosti.

Nevýhoda: malá veľkosť nie je tak meteorická.

2. Kombinovaná sviečková LED obrazovka

Svadobná LED obrazovka je umiestnená v strede javiska a pozadia na oboch stranách, aby sa vytvoril organický celok displej, tvoria súdržné konštrukčné podkladové pozadie. Návrh je v súčasnosti akceptovaný viacerými ľuďmi.

Výhody: veľkoplošné zobrazenie prináša viac chvály vizuálny zážitok a ako súčasť javiska na pozadí ukazuje viac harmonické.

Nevýhoda: takže integrácia svadobné LED obrazovky sa objaví ako vysoká trieda môže používať len KT doska umiestnená na oboch stranách javiska pozadia, gáza opona bude ťažké zlúčiť s svadobné LED obrazovky.

3. Celý dizajn LED svadobné obrazovky

Jedná sa o veľký kus svadobnej LED obrazovky, pozadie pódiu je svadobné LED obrazovky, žiadne KT doska, žiadne ďalšie prvky etapy, všetky logá, obrázky a obraz sú dodávané cez veľké svadobné LED displej ,

Výhody: veľké rozmery, všetci hostia môžu mať skvelý zážitok z prezerania tohto LED displeja.

Nevýhoda :   cena je veľmi vysoká. 1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: svadobné LED obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like