Okná LED displej

Okná LED displej

Na okne je inštalovaný okenný LED displej, ktorý normálne vnútorné prostredie nepotrebuje vodotesnosť, ale niekedy okenný LED displej smeruje k slnku, takže v tomto prípade potrebuje aj vysoký jas. ERALED Okno LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepriepustnosť a odolnosť voči prachu triedy IP65; najlacnejšie a multifunkčné použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie aj vonkajšie okenné aplikácie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Na okne je inštalovaná dióda s LED diódami, ktorá normálne vnútorné prostredie nepotrebuje nepremokavé, ale niekedy okenný LED displej smeruje k slnku, takže v tomto prípade potrebuje aj vysoký jas.


Window LED display.JPG

Window LED Display.jpg

ERALED Okno LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepriepustnosť a odolnosť voči prachu triedy IP65; najlacnejšie a multifunkčné použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie aj vonkajšie okenné aplikácie. Window LED Display factory.jpg

1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: okná LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like