Bus LED displej

Bus LED displej

Zbernicový LED displej je bežne inštalovaný na bočnej strane zbernice alebo na prednej strane zadnej strany zbernice, ktorá sa môže použiť na zobrazenie frekvencie vozidla a názvov staníc. Veľkosť LED displeja zbernice je vždy oveľa menšia ako LED dióda s vonkajším obrovským rozmerom, aby sa dosiahla dobrá kvalita obrazu, LED displej by mal mať veľmi vysoké rozlíšenie. ERALED UHD série LED vonkajší displej môže splniť túto prísnu požiadavku, ktoré majú veľmi vysoké rozlíšenie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Bus LED displej (3)

Bus LED displej (1)

1-140115161222127.jpg


Displej LED zbernice sa zvyčajne inštaluje na bočnej strane zbernice alebo na prednej strane zadnej strany zbernice, ktorá sa môže použiť na zobrazenie názvov frekvencií a názvov staníc.

Veľkosť LED displeja zbernice je vždy oveľa menšia ako LED dióda s vonkajším obrovským rozmerom, aby sa dosiahla dobrá kvalita obrazu, LED displej by mal mať veľmi vysoké rozlíšenie. ERALED UHD série LED vonkajší displej môže splniť túto prísnu požiadavku, ktoré majú veľmi vysoké rozlíšenie.

ERALED Bus LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepremokavosť a odolnosť proti prachu triedy IP65. Dostupný model a rozstup pixelov je 3,334 mm, 4 mm, 5 mm.

Prichádza autobus z diaľky, keď čakáte na auto. Verím, že môžete vidieť na prvý pohľad autobusové výlety, ktoré svietia LED, prenikajú veľmi silné. Dokonca aj v hmle dážď vidieť počasie na prvý pohľad, druhý je v aute, zvyknutý pripomenúť ďalšiu stanicu, ktorá je tiež veľmi pohodlné.

1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: bus LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť