Auto LED displej

Auto LED displej

Auto LED displej je široko používaný pre rôzne auto, ktoré je bežne inštalované na hornej strane, alebo na prednej strane alebo zadnej strane vozidla. Veľkosť displeja automobilového LED displeja je vždy oveľa menšia ako LED dióda s vonkajším obrovským rozmerom, aby sa dosiahla dobrá kvalita obrazu, auto LED displej by mal mať veľmi vysoké rozlíšenie. ERALED UHD série LED vonkajší displej môže splniť túto prísnu požiadavku, ktoré majú veľmi vysoké rozlíšenie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

C ar LED displej je široko používaný pre rôzne autá, ktoré sú bežne inštalované na hornej strane alebo na prednej alebo zadnej strane vozidla.

Veľkosť displeja automobilového LED displeja je vždy oveľa menšia ako LED dióda s vonkajším obrovským rozmerom, aby sa dosiahla dobrá kvalita obrazu, auto LED displej by mal mať veľmi vysoké rozlíšenie. ERALED UHD série LED vonkajší displej môže splniť túto prísnu požiadavku, ktoré majú veľmi vysoké rozlíšenie.

ERALED Auto LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká nepremokavosť a prachotesnosť triedy IP65. Dostupný model a rozstup pixelov je 3,334 mm, 4 mm, 5 mm.

Prichádza autobus z diaľky, keď čakáte na auto. Verím, že môžete vidieť na prvý pohľad autobusové výlety, ktoré svietia LED, prenikajú veľmi silné. Dokonca aj v hmle dážď vidieť počasie na prvý pohľad, druhý je v aute, zvyknutý pripomenúť ďalšiu stanicu, ktorá je tiež veľmi pohodlné.

 

589a7c91a3444.jpg 

5V pracovné napätie! Môžete napájať sieťový adaptér a kábel USB. Keď používate vo vozidle, musíte použiť 2A USB nabíjačku do auta pripojiť USB kábel na napájanie

Posúvanie správy! Programovateľné správy od Iphone, Android Phone, Ipad a Tablet, bezplatná aplikácia, prevzatie zo služby App Store a Google Play, priateľské a ľahko použiteľné

Vhodná veľkosť! 20 x 4 palce, 16 x 96L bodov, podporuje až 200 programov, môžete ukladať 2M bajty, podporovať viacjazyčný text, čas a gif / jpg / bmp / ​​png formáty bez grafiky, nepodporuje odpočítavanie, vlhkosti a plnofarebných obrázkov

47 druhov zobrazovacích akcií zahŕňa statický, plynulý pohyb, laser, kryt, rolovanie, náhodné atď., Maximalizácia predaja a dopad zákazníka; Bezdrôtové pripojenie programovateľné cez Iphone a Android APP (IOS 7.0 a Android 4.0 vyššie); tiež programovateľné správy PC softvér cez kábel USB, PC softvér podporovať len systém Windows, nemôže podporovať Mac OS.

Prenosná veľkosť! Plus s kovovým reťazcom, široký použitie v obchodných, kancelárskych, obchodných, obchodných, automobilových, okenných, kancelárskych, police a pod

3 minúty súprava na jednoduchú inštaláciu.

1-ročná plná záruka + 2-ročná obmedzená záruka.

Jedna sada obsahuje:

1) 1 x 20 "programovateľný posuvný panel s označením LED

2) 1x USB kábel + AC zástrčka

3) 1x kovový reťazec

4) Zapaľovač cigariet 1x 2A +3 m predlžovací kábel USB

5) 1x softvér CD


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: auto LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like