Krížový LED indikátor

Krížový LED indikátor

Krížový svetelný indikátor LED sa tiež nazýva LED Cross, ukazovateľ farieb vedený farmáciou, farma zelený krížový LED displej, ktorý zobrazuje čas, dátum a teplotu v rôznych formátoch. Naše displeje môžu byť naprogramované na automatické zmeny zobrazovaného obsahu: jedna animácia pre otvorenú lekáreň a iná pre uzatvorenú. Na vytváranie animácií na displeji môžete používať grafické alebo textové efekty vrátane; statické, blikajúce, cestovanie, písací stroj, uhlopriečne, vstup a výstup, skladanie a rozkladanie, uzávierka, obrátené farby, zväčšenie, otočenie, výbuch, impulz a iné. LED kríž sa môže automaticky prispôsobiť jasu alebo v hodinovom režime, v nastavených večerných hodinách sa zablokuje. Tento softvér tiež umožňuje automaticky vypnúť spotrebič v noci.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

cross LED sign-P10 single green color .jpg

Krížový svetelný indikátor LED sa tiež nazýva LED Cross, ukazovateľ farieb vedený farmáciou, farma zelený krížový LED displej, ktorý zobrazuje čas, dátum a teplotu v rôznych formátoch. Naše displeje môžu byť naprogramované na automatické zmeny zobrazovaného obsahu : jedna animácia pre otvorenú lekáreň a iná pre uzatvorenú. Na vytváranie animácií na displeji môžete používať grafické alebo textové efekty vrátane; statické, blikajúce, cestovanie, písací stroj, uhlopriečne, vstup a výstup, skladanie a rozkladanie, uzávierka, obrátené farby, zväčšenie, otočenie, výbuch, impulz a iné.

LED kríž sa môže automaticky prispôsobiť jasu alebo v hodinovom režime, v nastavených večerných hodinách sa zablokuje. Tento softvér tiež umožňuje automaticky vypnúť spotrebič v noci.


Výhody značky Cross LED

Ľahko vytvárajte a naplánujte nové správy

Diváci "čítajú" obrázok oveľa rýchlejšie ako slová

Oslovte rôzne demografické skupiny s viacerými správami


ERALED Krížový svetelný indikátor Pixel Rozteč: 4 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm plná farba HD

Jas: 800-1500 nitov pre vnútorné, 5000-9000 nitov pre vonkajšie prostredie

Široký pozorovací uhol: 160 ° / 160 °.

Odolný proti nárazu a vodotesnosť a odolnosť voči prachu

Jednoduchá inštalácia a údržba: na demontáž nie sú potrebné žiadne nástroje.

Bezšvové spájanie

S vysokým rozlíšením

Vysoká obnoviteľnosť;

Cross LED Sign.jpg


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Vyšetrovanie