Krížový LED indikátor

Krížový LED indikátor

Krížový svetelný indikátor LED sa tiež nazýva LED Cross, ukazovateľ farieb vedený farmáciou, farma zelený krížový LED displej, ktorý zobrazuje čas, dátum a teplotu v rôznych formátoch. Naše displeje môžu byť naprogramované na automatické zmeny zobrazovaného obsahu: jedna animácia pre otvorenú lekáreň a iná pre uzatvorenú. Na vytváranie animácií na displeji môžete používať grafické alebo textové efekty vrátane; statické, blikajúce, cestovanie, písací stroj, uhlopriečne, vstup a výstup, skladanie a rozkladanie, uzávierka, obrátené farby, zväčšenie, otočenie, výbuch, impulz a iné. LED kríž sa môže automaticky prispôsobiť jasu alebo v hodinovom režime, v nastavených večerných hodinách sa zablokuje. Tento softvér tiež umožňuje automaticky vypnúť spotrebič v noci.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

cross LED sign-P10 single green color .jpg

Krížový svetelný indikátor LED sa tiež nazýva LED Cross, ukazovateľ farieb vedený farmáciou, farma zelený krížový LED displej, ktorý zobrazuje čas, dátum a teplotu v rôznych formátoch. Naše displeje môžu byť naprogramované na automatické zmeny zobrazovaného obsahu : jedna animácia pre otvorenú lekáreň a iná pre uzatvorenú. Na vytváranie animácií na displeji môžete používať grafické alebo textové efekty vrátane; statické, blikajúce, cestovanie, písací stroj, uhlopriečne, vstup a výstup, skladanie a rozkladanie, uzávierka, obrátené farby, zväčšenie, otočenie, výbuch, impulz a iné.

LED kríž sa môže automaticky prispôsobiť jasu alebo v hodinovom režime, v nastavených večerných hodinách sa zablokuje. Tento softvér tiež umožňuje automaticky vypnúť spotrebič v noci.


Výhody značky Cross LED

Ľahko vytvárajte a naplánujte nové správy

Diváci "čítajú" obrázok oveľa rýchlejšie ako slová

Oslovte rôzne demografické skupiny s viacerými správami


ERALED Krížový svetelný indikátor Pixel Rozteč: 4 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm plná farba HD

Jas: 800-1500 nitov pre vnútorné, 5000-9000 nitov pre vonkajšie prostredie

Široký pozorovací uhol: 160 ° / 160 °.

Odolný proti nárazu a vodotesnosť a odolnosť voči prachu

Jednoduchá inštalácia a údržba: na demontáž nie sú potrebné žiadne nástroje.

Bezšvové spájanie

S vysokým rozlíšením

Vysoká obnoviteľnosť;

Cross LED Sign.jpg


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: krížový LED podpis, LED kríž, LED lekáreň znamenie, lekáreň LED kríž, zelený kríž LED znamenie, lekáreň kríž LED, solárne LED kríž, lekáreň zelený kríž LED displej

Vyšetrovanie

You Might Also Like