Dvojfarebný LED displej

Dvojfarebný LED displej

Dvojfarebný LED displej je tiež nazývaný "dvojbarevný LED displej", "dvojfarebný LED displej", "trojfarebný LED displej", ktorý je plochý panelový displej, ktorý používa rad svetelných diód ako pixelov pre video displej. Každý pixel bol zložený z dvoch farieb LED čipu. Existuje celkom 3 základné farebné LED čipy: červený LED čip, zelený LED čip, modrý LED čip. Ak sa každý pixel skladá z jedného červeného a jedného modrého LED čipu, potom tento dvojbarevný LED displej môže zobrazovať 3 základné farby: červená, modrá a fialová (červená + modrá = purpurová). Ak sa každý pixel skladá z jedného červeného a jedného zeleného farebného LED čipu, potom tento dvojbarevný LED displej môže zobrazovať 3 základné farby: červená, zelená a žltá (červená + zelená = fialová).
Chat teraz

Podrobnosti o produkteDvojfarebný LED displej je tiež nazývaný "dvojbarevný LED displej", "dvojfarebný LED displej", "trojfarebný LED displej", ktorý je plochý panelový displej, ktorý používa rad svetelných diód ako pixelov pre video displej. Každý pixel bol zložený z dvoch farieb LED čipu. Existuje celkom 3 základné farebné LED čipy: červený LED čip, zelený LED čip, modrý LED čip.

Ak sa každý pixel skladá z jedného červeného a jedného modrého LED čipu, potom tento dvojbarevný LED displej môže zobrazovať 3 základné farby: červená, modrá a fialová (červená + modrá = purpurová).

Ak sa každý pixel skladá z jedného červeného a jedného zeleného farebného LED čipu, potom tento dvojbarevný LED displej môže zobrazovať 3 základné farby: červená, zelená a žltá (červená + zelená = fialová).


V porovnaní s bežnými zobrazovacími médiami má dvojfarebný LED displej oveľa vyšší jas, ktorý umožňuje jeho široké využitie v dopravnom systéme, napríklad informácie o verejnej doprave, ktoré ukazujú systém pre autobusovú stanicu, železničnú stanicu, letisko, námorný prístav atď.

 

ERALED Dvojfarebný LED displej má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnoviteľnosť, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká odolnosť proti vode a prachotesnosť triedy IP65; najlacnejšie a multifunkčné použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie aj vnútorné zobrazovanie systému.


ERALED Dvojfarebný LED displej je ideálnym komponentom pre zákazníkov, ktorí chcú ekonomicky preniesť svoju správu pomocou jednoduchého textu alebo jednobarevnej tieňovanej grafiky. Tento LED displej má detailné realistické tieňovanie a je ľahko ovládateľný pomocou nášho užívateľsky prívetivého softvéru. Je k dispozícii v samostatných alebo modulárnych krytoch, ktoré mu umožňujú flexibilitu na splnenie všetkých požiadaviek na veľkosť.


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: dvojfarebný LED displej, dvojfarebný LED displej, dvojfarebný LED displej, trojfarebný LED displej, dvojfarebný LED indikátor

Vyšetrovanie

You Might Also Like