LED obrazovka s LED obrazovkou

LED obrazovka s LED obrazovkou

Séria NPP je rad multifunkčných LED displejov ultratenkých rozstupov, ktoré sú k dispozícii v rozmeroch 1,2, 1,5, 1,6, 1,8, 1,9, 2,0 a 2,5 milimetrových pixelov. Vďaka pohodlnej 27 "diagonálnej veľkosti je dizajn všetkého v jednom vhodný pre širokú škálu inštalačných prostredí. Séria ERALED je ľahká a ľahko ovládateľná, takže je atraktívnym riešením pre farebné zakrivené obrazové steny, zavesené video steny alebo tradičné video steny, ktoré uprednostňujú kompaktné riešenie jemného roztiahnutia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

NPP LED Video Screen.jpg

LED obrazovka s LED obrazovkou


Séria ERALED NPP je rad multifunkčných LED displejov ultra jemných rozmerov, ktoré sú k dispozícii v rozmeroch 1,2, 1,5, 1,6, 1,8, 1,9, 2,0 a 2,5 milimetrových pixelov. Vďaka pohodlnej 27 "diagonálnej veľkosti je dizajn všetkého v jednom vhodný pre širokú škálu inštalačných prostredí. Séria ERALED je ľahká a ľahko ovládateľná, takže je atraktívnym riešením pre farebné zakrivené obrazové steny, zavesené video steny alebo tradičné video steny, ktoré uprednostňujú kompaktné riešenie jemného roztiahnutia.Pomer strán 16: 9 pre populárne rozlíšenia

Zobrazenia série ERALED NPP majú pomer strán 16: 9, ktorý zabezpečuje, že každé rozlíšenie pixelov je navrhnuté tak, aby presne dosiahlo rozlíšenie Full HD, 4K alebo 8K. Displeje ERALED série NPP je možné konfigurovať aj v akejkoľvek konfigurácii video steny, aby vyhovovala najširšiemu rozsahu požiadaviek aplikácie.
Kompaktný, spoľahlivý a ľahko servisný

Séria ERALED JE je navrhnutá tak, aby priniesla dôležitú úlohu pre rýchlu inštaláciu a servis. Každý displej série ERALED NPP obsahuje dva štandardné vstupy HDMI a slučky a výstupy, ktoré spĺňajú požiadavky na kompatibilitu HDCP a redundanciu. LED displeje ERALED NPP sú k dispozícii s jedným alebo dvoma napájacími zdrojmi, pričom dvojité napájacie zdroje pridávajú úroveň redundancie. Pre rýchly servis je možné získať prístup k častiam série ERALED NPP odstránením zadného krytu. Kompaktný dizajn zariadenia All-In-One série ERALED umožňuje nájsť video výkon, ovládanie a redundanciu na jednom mieste bez potreby externých boxov alebo konvertorov.


Komplexné možnosti riadenia obrazu

Pri ovládaní obrazu obrazovkou LED obrazovky používa ERALED NPP Series softvér ERALED LED Control Software na nastavenie a nastavenie obrazu. Softvér so systémom Windows komunikuje so stenou prostredníctvom siete LAN, čo umožňuje nastavenie a ovládanie parametrov, ako je jas, farebný priestor RGB a gamma šedá stupnica. Umožňuje elektronickú korekciu švíkov pre optimalizáciu rovnomernosti dokonca aj na najviac dokonale inštalovanú obrazovku videa. LED displeje série ERALED NPP tiež podporujú sériovú sadu príkazov, ktorú je možné vyvolat 'cez pripojenie RS232 alebo LAN.


600x337.5mm P1.25.jpg


NPP LED Video Screen factory.jpg

23.jpg

Modul, napájací zdroj, prijímacia karta a káble medzi skrinami sa dajú udržiavať vpredu.

Navyše, špeciálne navrhnutá skrinka môže byť inštalovaná aj z prednej strany, čo ju prispôsobuje stavu s obmedzeným priestorom. Predný servisný modul umožňuje jednoduchú údržbu, úsporu času a úsporu miesta.

Ultra vysoký rozlíšenie, aby sa dosiahlo prvotriedne zobrazenie

P1.25517.jpg

Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu.

Menšie a prísnejšie rozstupy pixelov vytvárajú podrobnejší a ostrý vzhľad, čo robia tieto produkty

ideálne, ak chcete do svojej polohy pridať prvok luxusu a vysokej kvality.

LED displej s malým pixelovým rozlíšením poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu

s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti pozorovania.

24 (001) .jpg

Nízke náklady na spájanie

S dokonalým pomerom panelov 16: 9 by mal byť displej s malým pixelovým rozstupom ERALED ľahko spojený v zhode s často používaným pomerom videa 4: 3 alebo 16: 9, čo by mohlo výrazne znížiť náklady na spojenie za dvojitých podmienok predpísaných zdroj signálu a určitú scénu.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgUI LCD displej

Zadná skrinka má LCD displej, ktorý zobrazuje napätie, teplotu, časovanie používania skrine pre každý použitý čas a celkový počet hodín používania. Napájacie a signálové svetlá indikujú stav skrinky.

1.jpg
2.jpgŽiadny kábel Data & Power

Všetko je spojené s konektorom typu pin. Bezdrôtová konštrukcia umožňuje rýchlu inštaláciu a stabilný prenos dát / sily.Podpora miniatúry medzery

Nízkonákladový spojovací mechanizmus by mohol účinne eliminovať tmavé alebo jasné čiary medzi panelmi a spôsobil, že inžinieri nebudú viac starať o montážnu účinnosť.

5.jpg
6.jpgPohodlné ako pre zavesenie, tak aj pre inštaláciu stohovania Špeciálny konštrukčný návrh, ktorý vám pomôže pri inštalácii podkladu alebo zavesenia bez akýchkoľvek nástrojov.

Rýchla montáž a demontážNie nástroje na inštaláciu obrazovky.


1 features.jpg


3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg6 test 6 + 7.jpgHot Tags: npp led video obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like