Kábel Voľný vonkajší prenájom LED obrazovky

Kábel Voľný vonkajší prenájom LED obrazovky

Bezšvové spojenie a typ inštalácie pre voľné namontovanie obrazovky Patentovaný spojovací kus a medzera nastaviteľná na zaistenie bezproblémovej obrazovky a rýchlu inštaláciu a odstránenie podporované. Iba 1/4 času inštalácie sa porovnáva s tradičnou štruktúrou.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Káblová bezplatná outdoorová požičovňa LED obrazovkywuxianlianjie.jpg Návrh inovácie - konektor bez káblov       

 

Séria ROAD READY je najrýchlejší v celom priemysle, pokiaľ ide o inštaláciu a demontáž, čo predstavuje o 50% menej času ako priemyselný priemer s patentovaným dizajnom konektorov.
mozu.jpg Výmena rýchleho modulu:


Vďaka svojmu magnetickému dizajnu v prednej časti môžu byť moduly vyberané jednoduchým tlačidlom.


Multifunkčný spojovací kus, rýchly, jednoduchý a pohodlný


Inteligentný spojovací diel integruje mnoho funkcií spolu, ako je spojenie a jemné nastavenie medzier, to všetko pre pohodlie zákazníkov.

shangxia.jpg Bezproblémové spojenie a typ inštalácie slúži na voľné zostavenie obrazovky


Patentovaná spojka a nastaviteľná medzera umožňujú bezchybnú obrazovku a podporujú rýchlu inštaláciu a odstránenie. Iba 1/4 času inštalácie sa porovnáva s tradičnou štruktúrou.
未 标题 -3.jpg Užívateľsky prívetivé informačné okno LED


Okno LCD je schopné zobraziť prevádzkový stav v reálnom čase (napätie, ovládacia položka, teplota obrazovky), zabudovaný testovací kľúč na detekciu osvetlenia displejaModulárne bezdrôtové prevedenie, napájanie plug-and-play


Integrovaná zásuvka napájania 3 v 1, príjem karty a rozbočovača umožňuje výmenu jednoduchého zástrčky a prehrávania.


použitie:


Používa sa hlavne na vystúpenia, stretnutia, výstavy, svadby, nadácie, začatie otvárania, propagačné a iné aktivity, podzemné stavby, osvetlenie a zvukové zariadenia a požičovne špeciálnych efektov.Hot Tags: kábel voľný vonkajší prenájom LED obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like