LED displej vonkajšieho svetelného pólu

LED displej vonkajšieho svetelného pólu

Vonkajší svetelný stĺp LED displej ERALED vonkajší svetelný pól LED displej je plug and play pripravený na použitie produkt, ktorý je veľmi populárny teraz. Svetelný pól LED displeja nepotrebuje ďalšiu inštalačnú štruktúru, ktorá sa dá upevniť na existujúci svetelný pól s našou pripravenou na použitie upevňovacou konštrukciou! ERALED vonkajšie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajší svetelný pól LED displej201709301128251757899.jpg

ERALED vonkajší svetelný pól LED displej je plug and play pripravený na použitie produktu, ktorý je veľmi populárny teraz.


Svetelný pól LED displeja nepotrebuje ďalšiu inštalačnú štruktúru, ktorá sa dá upevniť na existujúci svetelný pól s našou pripravenou na použitie upevňovacou konštrukciou!


ERALED vonkajší svetelný stĺp LED displej podporuje riadenie klastrov cez cloud platformu, vzdialený v reálnom čase, ktorý je obľúbený mediálnymi spoločnosťami a vládnymi agentúrami pre jeho viacbodové dodávanie a synchrónne zobrazenie výhod. Používa sa hlavne pozdĺž ulice a diaľnice. Pretože je možné synchronizovane prijímať a prehrávať, obraz s vysokým rozlíšením je jasne viditeľný bez ohľadu na to, ako ďaleko je jeho pozícia. Okrem výhod, ako je cestné poradenstvo, cestné vysielanie, uvoľňovanie informácií a propagácia reklamy, môže LED vonkajší svetelný pól tiež pomôcť zmierniť únavu pre vodiča.

Výhodou vonkajšieho LED displeja ERALED

1. K dispozícii v rozlíšení pixelov 3,34 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm; vynikajúca kvalita obrazu a vysoký kontrast;

2. IP65, 6500 nitov, ideálne pre vonkajšie použitie;

3. Jednoduchý balík, jednoduchá inštalácia a údržba.


Rôzne aplikácie:

1. Voľne stojaca ako uličná LED obrazovka;

2.Montáž na stĺpy ako LED plagát;

3.Zlepenie do steny ako značka LED;


Inteligentný zabudovaný systém:

1. Obsah je možné preniesť z Wi-Fi, 3G / 4G, SIM karty;

2. Senzor osvetlenia na nastavenie jasu podľa okolitého prostredia.

3. Jednoduchá štíhla skrinka s rýchlou zámkou uľahčuje rýchlu inštaláciu a odstránenie displeja vo vonkajšej aplikácii.

Super tenký a ľahký dizajn kabinetu

Jednoduchý tenký dizajn skrine s rýchlym zámkom uľahčuje rýchlu inštaláciu a odstránenie displeja vo vonkajšej aplikácii.


Podporovaný dizajn obojstrannej obrazovky

Obojstranný symetrický dizajn umožňuje dobré využitie priestoru pri zachovaní rovnováhy celej hmotnosti obrazovky. Veľkosť obrazovky sa určuje aj po mnohých skúškach a výskume, aby sa dosiahla optimálna výkonnosť zobrazenia na obrazovke, zatiaľ čo je zabezpečená bezpečnosť.


Vysoký jas, vysoký kontrast a vysoká obnovovacia frekvencia

S vysoko kvalitnou žiarovkou SMD dosahuje jas až 6500 cd / m2. Kombinácia technológie kalibrácie podľa pixelov s nastavením farby a jasu obrazovky, LED obrazovka predstavuje skutočnú farbu. Vysoký kontrast a vysoká obnovovacia frekvencia umožňujú skutočnú synchronizáciu, ktorá je vhodná pre trh s vonkajšou reklamou.


Vysoká úroveň IP

Jedinečná vodotesná skrinka je navrhnutá pre rôzne vonkajšie prostredie. Skriňa má dobrú schopnosť odolávať korózii proti vlhkosti, ktorá sa môže používať v pobrežných oblastiach s vysokou vlhkosťou a prostredím s vysokým obsahom soli, ako aj s terminálmi v staniciach a iným nepriaznivým prostredím.

Hot Tags: vonkajší svetelný pól vedený displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like