LED displej pre digitálne médiá

LED displej pre digitálne médiá

Obrazovka LED s digitálnym displejom Obrazovka LED s digitálnymi médiami Pre rastúci dopyt po mestských mediálnych prostriedkoch, živé farby LED displejov a ostrý obraz, ktoré prinášajú úžasný vizuálny vplyv, nielen priťahujú tých, ktorí prechádzajú tým, že maximalizujú hodnotu médií, ale tiež zvýrazňujú komerčnú hodnotu médií ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED displej pre digitálne médiá

 • Obrazovka LED Digital Media


 • Pre rastúci dopyt po mestských mediálnych zdrojoch majú živé farby LED a ostrý obraz, ktoré prinášajú úžasný vizuálny vplyv, nielen prilákať tých, ktorí prechádzajú tým, že maximalizujú hodnotu médií, ale tiež zdôrazňujú komerčnú hodnotu mediálnych zdrojov. Spoločnosť ERALED získala bohaté skúsenosti v spolupráci s špičkovými mediálnymi spoločnosťami a ponúka profesionálne, cenovo výhodné a kompletné riešenie LED displejovej reklamy. Vďaka špičkovej technológii zobrazovania obrazu, vysokej kvalite služieb a vynikajúcim produktom sa riešenie LED displej ERALED reklamy používa na New York Times Square, londýnskej stanici Waterloo, londýnskej olympijskej torchovej veži a ďalších globálnych špičkových reklamných lokalít a tieto významné projekty získali veľkú chválu od zákazníkov a publika.
  Vlastnosti

  Integrovaný digitálny
  Vysielanie a kontrola

  Displej ERALED LED je vybavený výkonným riadiacim systémom a pokročilou cloudovou technológiou, ktorá umožňuje "ovládanie viacerých obrazoviek pomocou jedného kľúčového ovládania" a umožňuje centralizovanú a diaľkovú kontrolu, bezpečnejšiu a pohodlnejšiu a tým šetrí riadenie a údržbu náklady.

  Rozsiahly a hlboký publicitný efekt

  24-bitová hĺbka spracovania vytvára ohromujúci a živý obraz. Technológia HDR (vysoký dynamický rozsah) umožňuje vyšší kontrast a viac detailov obrazu. Nastaviteľná teplota farieb.

  Vysoká návratnosť investícií

  Prostredníctvom vynikajúceho výkonu displeja, bezpečného a pohodlného procesora, vysokej kvality a garantovanej 10-ročnej životnosti prináša ERALED LED displej vysokú návratnosť investícií.
  prípady

Hot Tags: digitálne médiá led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like