Mediálny LED displej

Mediálny LED displej

Televízne médiá LED displej S rozvojom LED displeja LED a inteligentným ovládaním LED televíznych médií je hlavnou témou v priemysle LED, ako zlepšiť efekt zobrazenia a efektívnosť.ERALED poskytuje profesionálny televízny mediálny LED displej pre televízne stanice, vojenské ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Televízne médiá LED displej

6362966090864114594494925.jpg

S rozvojom televíznych LED displejov JE a inteligentného ovládania JE je to hlavnou témou v priemysle LED, ako zlepšiť efekt zobrazenia a efektívnosť.ERALED poskytuje profesionálne televízne médiá LED displej pre televízne stanice, vojenské príkazy, koordinácia dopravy a videokonferencie.

1. Stručné predstavenie zariadenia na LED displeji Plánovanie informácií
Pri prebiehajúcom vývoji technológie SMD sa LED diódy stávajú čoraz menšou as vyšším a vyšším výkonom. Malá rozteč a veľká plocha LED je skutočná. Široko sa používa pri plánovaní napájania, plánovaní dopravy, sledovaní priestoru, bezpečnostnom monitorovaní a kontrole atď. Displej s vysokým rozlíšením, ktorý sa používa na dispečerskom systéme, je hlavne rozšírenie monitorovania obrazových informácií, realizácia cieľa monitorovania a dispečingu včas. Mnoho staníc je pás displej a dvojitý farebný displej, ktorý zobrazuje informácie o lístku a odovzdávanie a odchod z informácií o stanici, je tiež spôsob, ako zobraziť informácie odoslanie.

2. Riešenie zobrazovania informácií o LED displeji
LED displej je široko používaný pre plánovanie príkazov, napríklad: stanica, dopravné veliteľské centrum, veliteľské centrum armády atď. Všetky zobrazenia pre systém príkazového plánovania sú takmer rovnaké. Okrem bežného zobrazenia pásky je farebný displej s vysokým rozlíšením, ktorý zväčšuje signály. Nižšie je uvedený popis riešenia pre železničnú stanicu.
1) databáza železničných systémov
2) vysielač staníc
3) LED displej na čakacej hale
4) centrálny systém
5) miestnosť, trasa pre cestujúcich orientačný znak
6) stanica hlasového vysielania

3. Informačné plánovanie LED Zobrazenie Popis systému
Celý dispečerský systém sa skladá z softvéru dispečerského systému a hardvéru pre zobrazovací systém. Poskytujeme iba stručný popis hardvéru systému. Hardvérový systém pozostávajúci hlavne z elektrického zariadenia, audio a video systému, riadiaceho systému, LED obrazovky, periférnych zariadení.
Každé systémové vybavenie pre každé riešenie sa bude líšiť podľa požiadaviek každého zákazníka. Tento opis systému je len orientačný.

4. Výhoda produktu a technológie
Neposkytujeme len inštalačnú konzolu, ale poskytujeme kompletný nastavený LED displejový systém. Zahrňte: kontrolný systém, napájanie, softvér, príslušenstvo, výkres inštalačnej štruktúry a iné služby.
Štandardné riešenie skríň, rovnaké rozmery kabinetu platia pre rôzne požiadavky na zobrazenie pixelov, vhodné pre inštaláciu reklamnej obrazovky
LED kabinet tenší, ľahší a ušetriť náklady na dopravu
Jedinečný dizajn vodotesného skrinky, zhodný s ochranou IP65, môže byť priamo inštalovaný na vonkajšej strane.
ERALED LED displej môže byť použitý v rôznych klimatických oblastiach po celom svete, teplotný rozsah od -30 ℃ ~ 60 ℃, naša skriňa s dobrým anti-odlupovanie a odolnosť proti korózii, preto výrobky môžu byť použité pri vysokej vlhkosti a vysokej slanosti životné prostredie v blízkosti mora.
Vonkajší jas displeja LED je viac ako 6000 cd / m2 a môže sa vzťahovať na rôzne inštalačné prostredie. Naše výrobky sú vďaka nášmu dizajnu produktov vždy obdarované úsporou energie a ochranou životného prostredia.
Inteligentný ovládací prvok prostredia dokáže prispôsobiť celý jas displeja podľa jasu prostredia
ERALED LED displej riešenie poskytuje diaľkovo koncentrované riadenie riadenia. Jedno monitorovacie centrum môže ovládať mnoho LED displejov.
Existujú systémy dvojitého zálohovania v systéme riadenia videa LED, akonáhle dôjde k poruche, používatelia môžu ihneď spustiť zálohovací systém.
Naša spoločnosť pripravuje relatívne náhradné diely, všetky náhradné diely sú modulom štandardný dizajn, jednoduché na údržbu.

Hot Tags: media led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť