Truck & Trailer LED video displej

Truck & Trailer LED video displej

LED video displej pre nákladné vozidlá a prívesy Navrhovaný ako plne integrované mobilné LED video riešenie, systém ERALED pre nákladné vozidlá a prívesy je kompaktné a sebestačné zábavné riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčnú návratnosť investícií. Jednotka je navrhnutá pre rýchle nastavenie a teardown ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Truck & Trailer LED video displej

Navrhnutý ako plne integrované mobilné video video riešenie LED, systém ERALED pre nákladné vozidlá a prívesy je kompaktné a sebestačné zábavné riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčnú návratnosť investícií. Jednotka je navrhnutá na rýchle nastavenie a odtrhnutie a má riadiacu miestnosť dokonca pripravenú. ERALED dokáže prispôsobiť akýkoľvek model nákladného vozidla alebo prívesu tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivých zákazníkov.

Vlastnosti

Dodávateľ kvalitných riešení

  • Kompletný poskytovateľ riešení pre mobilné video produkty.
  • Dodané pripravené na prevádzku od našej továrne v USA.
  • Vlastné riešenia pre každú aplikáciu.
  • Kompletné projektové a inžinierske služby.
  • Zlepšovanie a modernizácia existujúcich existujúcich súprav.

Samostatné jednotky

Ľahko prenosný zobrazovací systém s rýchlym a jednoduchým nastavením. Plne samostatné jednotky pre nezávislé ovládanie. Vozidlový generátor a napájací systém znamená, že nie je potrebné žiadne napájanie. Nastaviteľná výška hydraulického stožiaru na zväčšenie a otočenie zobrazuje 360 ​​stupňov. Odnímateľný displej schopný vystrojiť v rôznych situáciách.

Prispôsobené pre potreby používateľa

Prívesy namontované priamo na vozidle alebo priamo na vozidle. Pevný alebo mäkký obkladový systém na ochranu pred prachom, nečistotami a nečistotami. Vlastné balenie vrátane značkovej grafiky pre dôslednú firemnú identitu. Integrácia reproduktorov pre zvukové funkcie. Špeciálne navrhnuté konštrukcie pre horské a morské prostredie.

Hot Tags: truck & trailer viedol video displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like