Monitorovanie LED displeja

Monitorovanie LED displeja

Monitorovanie LED displeja Technológia LED s technológiou Narrow Pixel Pitch (NPP) prestavuje tradičné kocky LCD a zadnej premietacieho plátna približne 2 roky. Keďže náklady LED diód JE znižujú výhody LED a návratnosti investícií (ROI). Budú LED kontrolné miestnosti bezproblémové a poskytujú vynikajúci jas ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Monitorovanie LED displeja

Technológia LED s úzkymi technológiami Pixel Pitch (NPP) vytláčala tradičné kocky LCD a zadnej premietacieho plátna asi 2 roky. Keďže náklady LED diód JE znižujú výhody LED a návratnosti investícií (ROI). Budú kontrolné miestnosti LED bezšvíkové a poskytujú vynikajúci jas. Neexistujú žiadne linky s LED, ktoré by odvádzali obsluhu.

Vlastnosti

1. Integrácia

Nastavte centralizovaný riadiaci systém na ovládanie zobrazovacieho a periférneho zariadenia. Užívateľsky prívetivé ovládacie rozhranie umožňuje ovládanie všetkých zariadení v reálnom čase dotykom ovládacieho terminálu.

2. Riadenie riadenia

Centrálny riadiaci terminál podporuje riadenie rozdelenia siete a prevádzku pre viacerých používateľov. Používatelia môžu ovládať obrazovku jednou myšou alebo klávesnicou. Okrem toho operátori môžu tiež vykonávať diaľkové ovládanie a interaktívne ovládanie pomocou nastavení softvéru.

3. Zobrazenie viacerých signálov

Softvér na ovládanie obrazovky podporuje okno s obrazovým signálom a aplikačné okno, ovládanie rôznych zobrazovacích terminálov (LED a LCD), vrátane prepínania okien, nastavenia vlastníctva, voľného priblíženia, prekrytia a voľného pohybu.

4. Manažment pred plánovaním

Správa predprogramovania scény sa vzťahuje na nastavenie, ukladanie a správu scén a predplatní, ktoré uľahčujú úpravu, ukladanie, modifikáciu, mazanie a predregistráciu plánov (vrátane modulárneho nastavenia veľkosti a polohy okna displeja). Softvér podpora & quot; skratka & rsquo; kľúč a funkcia časovania, môže tiež robiť automatické zobrazenie v prípade mimoriadnej udalosti.

Spoločnosť ERALED poskytuje zákazníkom po celom svete rozhlasové, kontrolné, športové, firemné priestory, prenájom a inscenáciu a vonkajšiu reklamu.

Hot Tags: sledovanie LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like