Múzeá LED displej

Múzeá LED displej

Múzeá LED displej moderné múzeá, galérie, a skúsenosti centrá sú pozdrav hosťom nových zobrazovacích technológií a ERALED je v popredí digitálne rozprávanie v týchto priestoroch. Špeciálne pre výzvy na verejné miesto inštalácie, ERALED digitálnych displejov...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Múzeá LED displej

C (1).jpg

 

 

7(001).jpg

24(001).jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2(001).jpg

3(001).jpg

Moderné múzeá, galérie a skúsenosti centier sú pozdrav hosťom nových zobrazovacích technológií a ERALED je v popredí digitálne rozprávanie v týchto priestoroch. Špeciálne navrhnutý pre výzvy verejné miesto inštalácie, ERALED riešenia pre digitálne projekcie dodať dych-pričom snímky a interaktivity, ktorý môže prilákať a zapojiť, informovať a inšpirovať návštevníkov ako nikdy predtým pri vytváraní trvalé dojmy pre inštitúcie a značiek.

Prečo ERALED múzeum riešenia?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré majú silný sadu základných charakteristík.

 
Spoľahlivé pre verejné zariadenia
Od na Robustný kovový rám priemyselný dizajn, vysoký jas displejov z redundantné napájacie zdroje ERALED's proprietárne ÚRSO (Extended robustnosť a Optics™) technológie pre kachľové LCD video steny, ERALED výrobky sú určené pre verejnosť kiná a vydrží požiadavky týchto prostrediach. ERALED's popredných dotyková obrazovka riešenia poskytnúť zamestnancom maximálne interaktívne zapojenie a spoľahlivosť.

Špeciálne pre projektantov
ERALED video múru a produkty digitálne reklamné pútače sú určené na vytvorenie jedinečných kulisy alebo pútavý kontaktné miesta exponát dizajn. Voľný-forma usporiadania ERALED mozaika architektonické Video steny a plynulé video steny všetkých veľkostí sú príklady tejto inovácie v práci. ERALED digital signage výrobky majú tenké montážny profil, ktorý vyhovuje ADA normy bez dodatočných štruktúr alebo nákladné vložky.

Interaktívne zážitky
Z malého formátu displeja pre váš personál používať na hodnotenie check-in na viac-ako-život multitouch video steny, ERALED-touch riešenia vytvoriť interaktívne zážitky, ktoré môžu rozprávať nezabudnuteľné príbehy a ponorte postihnutých vo svete informácií a inšpirácie.

Výnimočná hodnota za integrátora a klienta
ERALED's riešenia sú navrhnuté tak, aby dizajn, inštalácia a údržba lacnejšie a majú nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizovaný pre tieto verejné prostredie s funkciami ako predné prevádzkyschopnosti a LED podsvietenie vzory. Naše produkty integrovať vlastné svietidlá a vykazujú vzory od popredných firiem dizajnu v priemysle.


Žiadosť je potrebné ERALED produkt
Wow faktor v hale alebo v foyer ERALED mozaika architektonické Video steny, ERALED LED Video steny alebo jasnosť matricu LCD Video steny vytvárať skúsenosti, ktoré vytvoriť brnknout o ich vlastné nastavenie tónu pre priestor a budovanie značky. Video steny sú skvelé ideálne pre darcu uznanie, rovnako.  ERALED LookThru transparentných OLED otvára nové spôsoby, ako komunikovať s hosťami.
Menu dosky, cestovných lístkov alebo na objekt reštaurácie ERALED PS-série a ERALED jednoduchosť bude mokré apetít a disk upsell a cross-sell akciách pri zachovaní presnosti a konzistencie.
Veľkej obrazovke zážitok hodný príbehy stojí za prerozprávanie jasnosť matricu LCD Video steny, ERALED DirectLight LED Video steny, ERALED THV Series, ERALED TWA série alebo ERALED UltraRes aby príbehy prepracovaný s vo veľkom meradle snímky.
Sociálne a mobilné zážitky priniesol do pôsobivého fyzické prostredie s digital signage interaktívne jasnosť Matrix MultiTouch LCD Video steny alebo ERALED UltraRes série Touch umožňuje jedného používateľa alebo skupiny na interakciu s obsahom novými spôsobmi s ultra vysokým rozlíšenie jasnosť.
Spoľahlivé a presné poradie vstupu s prirodzené ľudské rozhranie
ERALED's rozsiahlou rad dotykovej obrazovky monitorov, vrátane ERALED hélium Multitouch. Veľkoformátové dotykovej obrazovky span až 300" uhlopriečkou pre skutočné zapojenie vo väčšom meradle.

Hot Tags: Múzeá led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like