Úzke zobrazenie LED s rozlíšením pixelov

Úzke zobrazenie LED s rozlíšením pixelov

Úzke pixelové rozlíšenie LED displej Úzke pixelové rozmery LED systém zobrazovania je zodpovedný za multifunkčné a komplexné aplikácie s cieľom realizovať výmenu informácií medzi všetkými obchodnými platformami. Aplikačné scenáre zahŕňajú predovšetkým vedecký výskum a výučbu, bezpečnosť ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED displej s úzkym pixelovým rozstupom

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Úzke pixelové ihrisko LED displejový systém je zodpovedný za multifunkčné a komplexné aplikácie s cieľom realizovať výmenu informácií medzi všetkými obchodnými platformami. Aplikačné scenáre zahŕňajú predovšetkým vedecký výskum a výučbu, monitorovanie bezpečnosti, videokonferencie, integrovaný multimediálny systém, integrované riadenie, viditeľný systém príkazov a rozvoj digitálneho podnikania atď.


Úzke pixelové rozlíšenie LED displej Funkcie1. Integrácia
Výrobky JE realizovali integrované riadenie zobrazovacieho systému a periférnych zariadení. Užívateľsky prívetivé ovládacie rozhranie umožňuje ovládanie všetkých počítačov v reálnom čase jednoduchým dotykom na ovládacie rozhranie vrátane vykonávania prezentácie programu PowerPoint a operácií vzdialenej konfigurácie dotykom ovládacieho rozhrania.

2. Riadenie riadenia
Centrálny riadiaci terminál podporuje riadenie rozdelenia siete a prevádzku pre viacerých používateľov. Používatelia môžu ovládať obrazovku jednou myšou alebo klávesnicou. Okrem toho operátori môžu tiež vykonávať diaľkové ovládanie a interaktívne ovládanie pomocou nastavení softvéru.

3. Zobrazenie viacerých signálov
Softvér na ovládanie obrazovky podporuje všetky operácie s oknami a oknami aplikácie, vrátane prepínania okien, nastavenia vlastností, voľného priblíženia a prekrytia, ako aj voľného pohybu.

4. Manažment pred plánovaním
Správa pred plánovaním uľahčuje editáciu, ukladanie, modifikáciu, mazanie a predbežné usporiadanie plánov (vrátane modulárneho nastavenia veľkosti a umiestnenia zobrazovacieho okna). Softvérová podpora "skrátená" kľúč a funkcia časovania, môže tiež robiť automatické zobrazenie v prípade mimoriadnej udalosti.

5. Kompatibilita
Funkcia kompatibility umožňuje realizáciu viacnásobného pripojenia zobrazovacích systémov, môže byť použitá v požiarnych oddeleniach, úradoch verejnej bezpečnosti a monitorovacích systémoch riadenia dopravy.

LEDLCD.jpg

Hot Tags: úzke pixel ihrisko LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like