Ako čistiť vonkajšiu obrazovku s LED

- Apr 21, 2018-

Po inštalácii vonkajšieho vodiča, pravidelné čistenie a údržba môže spôsobiť, že v kritickom momente nestratí reťaz a životnosť bude dlhšia. Vedenie vonkajšieho displeja nie je len pravidelnou údržbou, ale má pri každodennom používaní veľkú pozornosť.

Bez ohľadu na to, či ide o displej s vnútorným alebo vonkajším displejom, mali by ste pri jeho používaní venovať pozornosť počiatočnému poradiu: zapnite počítač, keď ho používate, a po zapnutí počítača zapnite obrazovku. Vypnite led obrazovku a potom počítač.

V čase pravidelnej údržby by sa mala venovať zvláštna pozornosť tomu, či je hrdzavý, netesnosť, vyhnúť sa, pretože voda bola v prachu vedie k vnútornému skratu, vedie obrazovku na obrazovku a linky spôsobiť trvalé poškodenie.

Vonkajšie led displej vo vonkajšej práci, dlho trpí vetra dažďa, ľahko zhromažďovať prach efekt sledovať efekt, čistenie obrazovky tela môže používať alkohol na čistenie cesty, môžete tiež použiť kefu, vysávač pre čistenie , musí venovať pozornosť nemôže priamo použiť vlhký uterák na utieranie, spôsobiť vedenie pásky off.

V prípade počasia búrky je kvôli nestabilnému napájaciemu napätiu zakázané používať LED displej na zabránenie nárazu prúdu prúdu na obrazovke s LED.

Vonkajší displej s diaľkovým ovládaním nemôže byť dlhší čas používaný a nemôže sa dlho používať. Ak je displej dlhý, napájanie sa odpojí dve alebo tri hodiny denne. Ak nepotrebujete dlhú dobu vytvárať obrazovku s LED, skúste rozsvietiť tri až štyri hodiny týždenne.

Pre užívateľa musí denné čistenie a údržba LED displeja robiť len vyššie uvedené body.