Ako posilniť vonkajšiu LED displej

- Apr 21, 2018-

Vonkajší displej s diaľkovým ovládaním je nadradený pre vonkajšie zobrazenie veľkoplošného priemyslu, ktorý používajú ľudia z celého sveta na propagáciu vonkajšej reklamy. Na vonkajšie led displej môže byť dlhodobý, stabilné práce, na začiatku budovy, bude používať rôzne metódy posilniť LED displej, v neskoršej dobe nebude ľahké sa objaviť fenomén, ako je naklonenie veža.

Jedna z metód vystuženia vonkajšieho LED displeja: rozšírenie základne.

Na začiatku konštrukcie, súčasne, betón alebo práve vstúpil huning obrázok zvýšiť stres vonkajšej LED displej základňu a zabezpečiť, že nebude kvôli LED displej je nadváha alebo naklonený spôsobený vietor je príliš veľký.

Vystuženie metóda 2: kopať jamy.

Vyvŕtajte otvory v pôvodnej základni a betón vyplňte stabilnou základňou.

Zosilňovaciu metódu 3: štepenie.

Na začiatku výstavby bol základ pripevnený betónovým betónom.

Zosilňovaciu metódu 4: zavlažovanie a vystuženie.

Chemickou injektážou injektážnej základovej pôdy na nasledujúcom obrázku je voľná pôda a báza stuhnutá v tele, je tiež jedným zo spôsobov, akými môže rozšírenie nepriamej bázy tiež dosiahnuť účel posilnenia.

Vonkajší LED displej je nielen základová výstuž výstuže, vonkajšie plátno tiež musí venovať osobitnú pozornosť oceľovej konštrukcie, rozumný dizajn oceľovej konštrukcie bez toho, aby zabezpečil, že to podporuje LED displej, môže tiež zabezpečiť dlhú dobu deformácie v priebehu používania , nechajte vonkajšie displej pracovať stabilne.