Predný a zadný dvojpriestorový LED displej

Predný a zadný dvojpriestorový LED displej

1,25 mm LED displej s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa. Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu. Menšie a prísnejšie rozmiestnenie pixelov vytvára detailnejší a ostrý vzhľad, čo robí tieto produkty ideálne, ak chcete do svojho miesta pridať prvok luxusu a vysokej kvality. LED displej s malým pixelovým rozstupom poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti
Chat teraz

Podrobnosti o produkteVlastnosti
ERALED Predný a zadný dvojplošný prístupový systém LED displeja založený na malom rozložení pixelov a technológii povrchovej montážnej diódy integráciou počítačového systému, spracovaním viacerých displejov, prepínaním signálov a internetovými technológiami, poskytuje dynamické monitorovanie v rôznych situáciách, analýzu, spracovanie a zobrazenie vstupných signálov z počítača, fotoaparátu a webu.


Štruktúra kabinetu Golden gratia prináša dokonalý vizuálny zážitok
S pomerom kabinetu 16: 9 je displej na mieru šitý na mieru, flexibilný pri inštalácii a kompatibilný so všetkými prevládajúcimi formátmi videa, čo uľahčuje vytváranie video steny FHD, 2K, 4K a 8K.
Vysoký kontrastný pomer a obnovovací kmitočet, rýchla odozva
Pri špičkovej obnovovacej frekvencii 3840 Hz by H1 mohol hladko zobrazovať ľubovoľný obraz HD.

Bezproblémový vzhľad, neprerušovaná vizuálna skúsenosť


Skrinky sú zarovnané bez medzery, čo zabezpečuje úplný a neprerušovaný vizuálny zážitok.


Nízky jas a vysoká úroveň šedej, ktoré spĺňajú rôzne štandardy vnútorného zobrazeniaH1 podporuje obrazový výstup 12-16 bitov v akomkoľvek rozsahu jasu, ktorý dokonale dodáva detaily.

Vynikajúca účinnosť rozptylu tepla
Systém automatického chladenia, ktorý je vybavený ventilátorom a bezhlučným systémom, zaisťuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť.


Nízky hluk vyžarovania
Spĺňanie noriem skúšok elektromagnetických interferencií na displeji EMC triedy B, H1 je takisto nízkym vyžarovaním a je odolný proti prachu a elektromagnetickému rušeniu.

Rýchla a pohodlná údržba
Prístupné z prednej a zadnej časti.


2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

1 features.jpg


3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg6 test 6 + 7.jpgHot Tags: predné a zadné duálne prístupné npp led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like