LED displej s vysokým jasom P16 mm

LED displej s vysokým jasom P16 mm

P16 mm UHD Malý pixelový rozteč s vonkajším LED displejom Rozlíšenie 16 mm pixelov, 3906 pixelov na meter štvorcový, rozlíšenie modulov 16 × 16 pixelov a veľkosť modulov 256 × 256 mm. P16mm LED displej má 2 základné verzie: SMD 16mm a DIP 16mm LED displej DIP 16mm LED displej je najviac horúci predaj a populárne vonkajšie plné ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P16 mm UHD Malý pixelový rozteč s vonkajším LED displejom

Rozlíšenie 16 mm pixelov, 3906 pixelov na meter štvorcový, rozlíšenie modulov 16 × 16 pixelov a veľkosť modulov 256 × 256 mm. P16mm LED displej má 2 základné verzie: SMD 16mm a DIP 16mm LED displej

DIP 16 mm LED displej je najpredávanejším a najpopulárnejším plne farebným LED displejom v rokoch 2005-2014. Avšak od roku 2015 sa dominantné postavenie DIP 16 mm LED displeja uskutočnilo pomocou LED displeja s menšou pixelovou roztečou, ako LED 10mm, 8mm, 6mm, 5mm, 4mm, 3mm pixelový displej, vďaka technológii SMD, SMD žiaroviek, a väčšina zákazníkov, ako menšie a menšie pixel ihrisko LED displej.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Zažite rozdiel prostredníctvom ultra širokého uhla zobrazenia

160 stupňov horizontálneho a zvislého uhla pohľadu: vždy najprirodzenejší a najjasnejší obraz bez ohľadu na to, z akého smeru

6.png

7.jpg

8.jpg

Displej ERALED je rýchlo rastúci energeticky úsporný, vysoko technologický zelený produkt, ktorý sa v dnešnej dobe stáva starými tradičnými produktmi. Môžete ignorovať existenciu LED displeja. Avšak LED displej vás nikdy nebude ignorovať! LED displej sa objavuje v každom rohu sveta a každou sekundu sa s nami dotýka. Žijeme a dotýkame sa LED displeja každú sekundu, aj keď nevieme, že sa nazýva "LED displej".

LED displej modernizuje náš život, naše mesto, naše mesto. Je to tak móda, že ak sa udrží dôležité udalosti bez LED displeja. Nazýva sa to "out", "failed" atď.

Každé centrum, ulica, obchod, škola, kostol, okno bolo tiež nainštalované obrovský LED displej teraz!

LED displej je základným potrebným vybavením pre centrálnu televíznu stanicu každej krajiny. Dokonca aj každá malá mestská televízia má teraz obrovský LED displej!

LED displej je tiež základným potrebným vybavením pre každý dôležitý športový štadión. Bez ohľadu na NBA alebo svetový pohár LED displej je vždy nevyhnutným vybavením. Dokonca aj pre niektoré športy, ktoré by ste sa mohli postarať aj s LED displejom, napríklad: Badminton, Tenis, Futbal, Volejbal, Goalball, Softbal, Speedball, Hádzaná, Rugby, Aikido, Lyžovanie, Zápas, Lukostreľba, Šport, Tanec, Šerm, Rybolov, Golf, Grappling, Gymnastika, Hokej, Hurling, Judo, Závodné, Tenis, Trampolining, atď.

Dokonca viac a viac taxiových dosiek bolo teraz vybavených LED displejom!

Avšak čo je LED displej na konci?

Než budeme úplne vedieť, čo LED displej je, mali by sme vedieť najprv niektoré základné časti. Rovnako ako: Čo je LED, čo je LED pixel, čo je LED modul, čo je LED modul, čo je LED skriňa atď? LED displej je nové zobrazovacie médium, ktoré používa LED diódy na zobrazenie obsahu. Každý LED displej je zložený z určitého množstva LED skriniek v riadku a stĺpcoch, každá LED skrinka je zložená z určitého množstva modulov LED v riadku a stĺpcoch, každý LED modul je zložený z určitého množstva LED pixelov v riadku a stĺpcoch , každý LED pixel je zložený z určitého množstva LED žiaroviek, každá LED žiarovka je zložená z určitého množstva LED čipu.

Takže najzákladnejšia najmenšia jednotka LED displeja je LED čip alebo LED žiarovky. Takže začneme od samého začiatku: koncept LED, LED čipu a LED lampy:

1. Koncept alebo definícia LED čipu: LED čip je polovodič, ktorý dokáže premeniť elektrickú energiu na viditeľné svetlo. Chemická zlúčenina použitá v LED dióde určuje jej farbu, jas a účinnosť.

2. Koncept alebo definícia LED diód: LED je krátka pre 3 slová: dióda vyžarujúca svetlo

Podľa typu zapuzdrenia LED čipov, LED žiarovky majú niekoľko rôznych typov, ako napríklad:

SMD (zariadenie na pripevnenie na povrch), DIP (Dual in Line balík), bodová matica atď.

Všeobecne sa specking LED žiarovky prichádzajú v dvoch základných foriem: SMD a DIP.

SMD LED displej je stále viac a viac populárny, pretože výhody dokonalého: zmiešanie farieb schopnosť, žiadny farebný posun v extrémnych uhloch, oveľa širší pozorovací uhol v porovnaní s DIP. Dôležitým dôvodom, prečo je SMD viac populárne, je rozlíšenie LED displeja SMD oveľa vyššie ako displej LED DIP. Napríklad najmenší pixel pre DIP LED displej je 10 mm. Najmenší rozstup pixelov pre SMD LED displej je však 3,2 mm, čo znamená 9-násobné rozlíšenie vyššie ako zobrazenie LED DIP. LED diód SMD je navyše úspornejšie a cena je tiež nižšia ako LED displej DIP

Podľa SMD LED zapuzdrenej veľkosti, SMD LED môže byť klasifikovaný na niekoľko modelov, ako sú: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD atď

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 sa používa pre vonkajšie vodotesné modely, iné sa používajú pre vnútorné modely bez vodotesnosti.

Podľa SMD LED zapuzdrenej farby :, SMD LED môže byť klasifikovaná ako čierne LED žiarovky a biele LED diódy.

SMD čierne LED žiarovky:

9.jpg

SMD biele LED diódy:

10.jpg

Čierny SMD je o 50% nižší jas, ale je jasne viditeľný pri slnečnom svetle, pretože kontrastný pomer je vyšší, šedá je vyššia, ako vidíte z nižšie uvedeného 2 SMD bieleho LED displeja a skutočného porovnania SMD čierneho LED displeja pri slnečnom svetle stav. Pod obrázkom zobrazíte: ľavý biely SMD LED displej, vpravo je celkom čierny SMD LED displej:

1.png

2.png

Každá LED dióda SMD obsahuje červený, zelený a modrý LED čip, zatiaľ čo každá LED dióda s LED diódami obsahuje len jeden farebný LED čip buď čipu červenej farby LED, zelenej farby LED čipu alebo modrej LED čipu.

Dvojité LED žiarovky

3.jpg

Dvojité LED žiarovky používajú reflektorový pohár a balík epoxidových šošoviek s dvojitými nohami, preto sa nazýva DIP. Táto kombinácia, ako aj typ použitého čipu, zohráva úlohu pri určovaní eliptického uhla pozorovania. Reflektorový pohár Dual In Line LED zaostrí svetlo vyžarované čipom do špecifickej oblasti zobrazenia.

DIP LED displej je veľmi populárny pred rokom 2015, 90% vonkajšieho plne farebného LED video displeja bolo vyrobené z DIP LED svietidiel. Avšak LED dióda SMD prebieha rýchlo po roku 2016. V dnešnej dobe je 95% plne farebného LED displeja vyrobený z SMD LED žiaroviek.

3. Koncepcia alebo definovanie LED pixelov: Pixel je skratka pre prvky obrázka, sú body svetla, ktoré svietia na písanie, slová, grafiku, animácie a obrazové obrazy. Jeden pixel sa môže skladať z jedinej LED svietidla, viacerých LED svietidiel rovnakej farby alebo viacerých LED svietidiel rôznych farieb. Sú to najmenšie prvky elektronického zobrazovacieho systému, ktoré môžu byť individuálne riadené a vypnuté alebo zapnuté pri rôznych úrovniach jasu. Pixel sa tiež nazýva bodka, je tiež najzákladnejšia a najmenšia jednotka rozlíšenia. Napríklad, keď hovoríme HD, UHD rozlíšenie: zvyčajne sa vzťahuje na to, koľko pixelov alebo bodiek na dĺžku a koľko pixelov alebo bodov vo výške. HD znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 1920 pixelov a výšku 1080 pixlov. UHD znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 3840 pixelov, výšku 2160 pixlov alebo dokonca 7680 pixelov, výšku 4320 pixelov. LED pixel je tiež základnou a najmenšou jednotkou modulu LED, pretože každý modul je zložený z určitého množstva LED bodov.

4. Koncepcia alebo definovanie rozstupu pixelov: rozstup pixelov znamená vzdialenosť medzi dvoma najbližšími susediacimi pixelmi v riadku a stĺpci. Napríklad, ak je vzdialenosť medzi 2 najbližšími susediacimi pixelmi v riadku a stĺpci 8mm a 3mm, potom nazývame tento model LED displeja: pixel pitch Indoor Rental LED displej. Pixel Pitch sa zvyčajne nazýva PH alebo P. Takže PH8mm sa rovná P8mm.

5. Koncepcia alebo definovanie LED modulu: LED modul je základnou jednotkou LED skrine, ktorá bola zložená z určitého množstva LED bodov.

6. Koncepcia alebo definovanie LED skrine: LED skrinka je základnou jednotkou LED displeja, ktorá bola zložená z určitého množstva LED modulov.

7. Koncept alebo definícia LED displeja: LED displej je konečný produkt, ktorý bol zložený z určitého množstva LED skriniek.

8. Koncepcia alebo definovanie modelov LED displejov: všetky modely produktov LED displejov sú zvyčajne klasifikované a definované rozstupom pixlov. Zobrazovacie produkty ERALED Rozlíšenie pixelov v rozmedzí od 1,2 mm do 20 mm pre vnútorné a vonkajšie LED displeje. Náš model vnútorného LED displeja: P1.25mm, P1.562mm, P1.667mm, P1.875mm, P1.923mm, P2.0mm, P2.5mm, P2.88mm, P2.98mm, P3mm, P3.91mm, P4mm , P4.81mm, P5mm, P5.95, P8mm, P6.25mm; Naše vonkajšie LED zoznam modelov zoznam: P3mm, P3.2mm, P3.338mm, P3.91mm, P4mm, P4.81mm, P5mm, P5.95, P8mm, P6.25mm, P6.8mm, P6.667mm, P8mm, P10mm , P10,68 mm, P12 mm, P18 mm, P20 mm.

Pixel pitch priamo koreluje vaše rozlíšenie displeja a optimálnu vzdialenosť pre sledovanie. Čím je rozstup pixelov menší, tým je vyššia hustota pixelov, tým je vyššie rozlíšenie, tým viac pixelov sa použije na vytvorenie obrazu na displeji, čím sa zlepší rozlíšenie a optimálna vzdialenosť pre sledovanie. Čo to znamená jednoduchšie a jednoduchšie? Čím je rozstup pixelov menší, tým bližšie môže divák stáť na displeji a stále má veľmi dobrú kvalitu obrazu.

Teoreticky povedané, čím menší je rozstup pixelov, tým lepšie. Avšak žijeme v realistickom svete, ktoré má mnoho obmedzení, najmä zdroje a peniaze. Menší LED displej s rozmermi pixelov má vždy lepšiu kvalitu obrazu, ale zároveň zvyšuje náklady, pretože čím je rozstup pixelov menší, tým vyššia je hustota pixelov, tým vyššia je potrebná množstvo LED diód. Každá LED žiarovka nie je tak drahá. Avšak ak je rozstup pixelov veľmi malý, ako rozstup 1,25 mm pixelov, každá štvorcová metrová LED plocha potrebuje 640000 LED svietidiel, čo je viac ako pol milióna LED svietidiel. Takže cena je tiež extrémne vysoká! Takže aj vnútorný LED displej s rozlíšením 1,25 mm pixelov a LED displej s rozlíšením 3,2 mm pixelov je najmenší LED zobrazovač s rozmermi pixelov medzi všetkými modelmi. Avšak 98% zákazníkov si stále vyberá iný väčší LED displej s rozlíšením pixelov, aby zodpovedal ich dopytu a vyvážil ich čas návratnosti investícií. Napríklad pomocou vnútorného LED displeja 1,875-8 mm pixelov a vonkajšieho LED displeja s rozostupom 3,91-10 mm. Ak máte menší rozstup pixelov, zvýšíte počet pixelov LED displeja. Čím viac pixelov LED na displeji, tým vyššie náklady. Môžete znížiť svoje náklady a stále máte fantastický displej tým, že idete s väčším rozstupom pixelov, ak vaše publikum nie je príliš blízko k vašej obrazovke. Ak je váš displej v priestore, kde sa vaše cieľové publikum blíži k obrazovke, napríklad v maloobchodnom prostredí nákupného centra, LED displej s rozlíšením 1,2-2,5 mm je pravdepodobne vhodnejší pre vaše potreby. Ak visíte displej vyššie a ďalej z cieľa, pri projekte, akým je napríklad signalizácia na letisku, môže byť pre vás najvýhodnejší LED displej 2,5-5 mm pixelov.

9. Koncept alebo definícia rozlíšenia LED displeja? Rozlíšenie displeja LED je definované tým, koľko pixelov alebo bodov na dĺžku a koľko pixelov alebo bodov vo výške na fyzickej ploche LED displeja. HD LED displej znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 1920 pixelov a výšku 1080 pixelov. UHD Rozlíšenie displeja LED znamená, že rozlíšenie by malo mať dĺžku 3840 pixelov, výšku 2160 pixelov alebo dokonca 7680 pixelov, výšku 4320 pixelov. Rozlíšenie je určené hlavne rozlíšením pixelov a veľkosťou LED displeja. Čím je rozstup pixelov menší, tým je rozlíšenie vyššie; čím väčšia je veľkosť displeja LED, tým vyššia je rozlíšenie. Existuje teda 2 spôsoby, ako zvýšiť rozlíšenie displeja LED: pomocou menšej technológie pixelov alebo zvýšenia veľkosti displeja LED: Keď je LED zobrazenie rozlíšenia pixelov isté, potom zvýšenie veľkosti displeja LED na zvýšenie rozlíšenia; Keď je veľkosť displeja LED istá, potom pomocou menšej veľkosti pixelov v rozmeroch LED zobrazenia zvýšite rozlíšenie.

10. Koncepcia alebo definovanie vzdialeností sledovania: Zobrazenie vzdialeností sa vypočíta na základe typu zobrazenia a vzdialenosti od displeja. Každý displej bude mať minimálnu a maximálnu vzdialenosť, ktorá sa môže líšiť podľa použitia a zamýšľaného použitia. Veľká postava bude mať dlhšiu sledovanú vzdialenosť, zatiaľ čo malá postava bude mať kratšiu pozorovanú vzdialenosť. ERALED používa 50 stôp na každý jeden palec charakteru vzdialenosti ako všeobecný referenčný bod. Rozmiestnenie znakov, tiež známe ako rozstup pixelov, sa bude meniť medzi aplikáciami v interiéri a exteriéri.

6.jpg

11. Koncepcia alebo definovanie uhla zobrazenia LED displeja: uhol pohľadu je uhol pohľadu, kde je nameraná intenzita svetla 50% jeho maximálnej hodnoty (vidieť zo strednej prednej strany). Meranie jasu alebo svietivosti sa vykonáva pomocou spektroadiometra. Spektrádiometri typicky merajú spektrálne žiarenie a spektrálne žiarenie, ktoré sa môžu použiť na výpočet svetelnosti (cd / m²). Pri výbere zobrazenia zvážte, kde sa bude inštalovať, a uhol, pod ktorým bude zobrazený displej. Kvalita obrázkov bude najlepšia v rámci zobrazovacieho uhla zobrazenia - kde sa má nachádzať vaše primárne určené publikum. Uhol čitateľnosti alebo pozorovací uhol zvyčajne prekročí optimálny uhol pohľadu v závislosti od okolností špecifických pre danú lokalitu a okolitých svetelných podmienok.

7.jpg

8.png

Na obrázku 1 je zobrazená intenzita (I) vzhľadom na uhol, kým 0 ° je kolmá na svetelný zdroj alebo LED. Podľa definície je pozorovací uhol definovaný ako uhol, v ktorom je nameraná intenzita svetla 50% jeho maximálnej hodnoty, ako je to na červenej čiare na obrázku 1. Pre túto LED, ktorá je typická aj pre ostatné LED žiarovky SMD, uhol pohľadu 50% jas je 60 °.

Keďže LED diódy SMD majú symetrické rozloženie, uhol pohľadu je 60 ° vo všetkých smeroch, horizontálne i vertikálne. To znamená, že skutočný uhol pohľadu LED môže byť špecifikovaný ako 120 ° horizontálne a 120 ° vertikálne.

Zatiaľ sme hovorili o intenzite LED (alebo žiarivosti) jednej LED, ktorá sa meria v kandelári (cd), zatiaľ čo LED displej je rad LED svietidiel a jas je meraný v kandelách na meter štvorcový cd / m² alebo NIT , Je to hodnota vždy uvedená v špecifikáciách výrobku meraná kolmo na povrch displeja a LED diódy.

OTÁZKA Prečo niektoré špecifikácie produktov uvádzajú uhol pohľadu 140 ° alebo dokonca 160 °, zatiaľ čo fyzické charakteristiky LED nepresahujú 120 °?

Toto všetko sa týka merania jasu vzhľadom na displej a spôsob merania.

9.png

Na určenie uhla pohľadu musíme dodržať definíciu. Uhol vzhľadom na displej, ktorého svetelnosť je 50% maximálne kolmo na displej.

Meranie jasu alebo svietivosti sa vykonáva pomocou spektroadiometra. Spektrádiometri typicky merajú spektrálne žiarenie a spektrálne žiarenie, ktoré sa môžu použiť na výpočet svetelnosti (cd / m²).

Najskôr sa meria maximálny jas v súlade s obrázkom 2, ktorý je kolmý na povrch displeja. To predstavuje 100% jas.

Potom sa spektroadiometer pohybuje kruhovo (alebo sa otáča displej), aby sa umožnilo podobné meranie vzhľadom na zobrazovací povrch.

10.png

Podľa špecifikácie LED sa očakáva, že 50% jas je meraný v relatívnom uhle 60 °, ako je to na obrázku 3.

Bohužiaľ, nie je to tak. Pozrite sa pozorne, zatiaľ čo na obrázku 2 sú v meraní pokryté len 4 LED diódy, na obrázku 3 8 LED diódy sú pokryté meraním. Výsledkom je takmer rovnaká svietivosť (8 LED žiaroviek pri 50% jasnosti je identické so 4 LED žiarovkami pri 100% jasnosti). Relatívny uhol prekračuje 60 ° a hodnoty dosahujúce 70 ° alebo dokonca 80 ° sa dosiahnu pred dosiahnutím 50% jasu. Preto sú niekedy nastavené uhly 140 ° alebo 160 ° pre 50% hodnoty jasu.

To je však nesprávne. Fyzicky by ste nemali zvyšovať počet LED žiaroviek (alebo povrchov), ktoré sa zúčastňujú merania. Inými slovami, musíte vylúčiť vedľajší účinok rastúceho zobrazovacieho povrchu, ktorý je vystavený meraniu.

11.png

Obrázok 4: Smerová svietivosť povrchu vychádzajúceho zo základného svetla (zdroj: INTEC)

1.jpg

2.jpg

Kde:

1.jpg jas (luminance) (cd / m² alebo nit)

2.jpg Svetelná intenzita (cd)

3.jpg Účinný povrch (m²)

4.jpg Plocha (m²)

5.jpg q Zobrazovací uhol (°)


Príklad:

Pre zobrazenie s maximálnym jasom 2000 Nits je maximálny jas pod uhlom pozorovania 60 ° (meraný na 1m² zobrazovacej ploche):

6.jpg


Vyššie uvedené znamená, že 50% prahu jasu na úrovni zobrazenia nikdy neprekročí individuálnu špecifikáciu LED 60 °.

Odrazené na príklade LED displeja vyššie:

Predpokladajme, že každá LED vyžaruje 2cd. Prvé meranie ukazuje 8cd (100% 4x2cd). Druhé meranie ukazuje aj 8cd (50% 8x2cd). Opravený jas by však mal byť 4cd (50% z 8x2cd x cos 60 °). To zodpovedá aj vyššie uvedenej teórii.

9.png

Obrázok 5 zobrazuje meraný aj korigovaný jas pod uhlom pozorovania pomocou spektroadiometra. V praxi, ak používate spektroadiometer, medzi 0 ° a 60 °, jas môže dokonca prekročiť počiatočnú hodnotu, ak neuplatníte korekciu cos q.

OSTATNÝ UHL Alternatívne, na určenie 50% uhla jasu, je lepšie použiť merací proces, ktorý vylučuje vedľajší účinok zvyšujúcej sa zobrazovacej plochy vystavenej meraniu od začiatku.

To sa dá dosiahnuť skôr meraním jasu ako svietivosti. Luminancia sa meria luxom pomocou luxomeru. Napriek tomu, že meraná absolútna hodnota nemá žiadny skutočný význam, môžete považovať hodnotu, ktorá je podobná obrázku 2, za 100%. Ak znova zväčšíte uhol tak, že opäť dosiahnete túto kružnicu, až kým nedosiahnete 50% pôvodnej hodnoty, ako je to na obrázku 3, nájdete správny uhol, pri ktorom je jas znížený na 50%. To zodpovedá 60 ° podľa pôvodnej špecifikácie LED. Táto alternatívna metóda úplne vylučuje povrchovú zložku alebo cos q v meraní spektroadiometra.

Vplyv modulu klobúk masky alebo Louvers Všetky uvedené skutočnosti nezohľadňujú žiadne vedľajšie účinky shadier, masiek alebo iných parametrov predného povrchu, ktoré ovplyvňujú uhol pohľadu. Pre vnútorné LED displeje, bez klobúkov na moduly alebo pre žalúzie ovplyvňujúce uhly pozorovania, je všetko vyššie uvedené 100% použiteľné.

Pre vonkajšie displeje je potrebné vziať do úvahy niektoré bočné poznámky. Zatiaľ čo vyššie je vo všeobecnosti pravda, vertikálny pozorovací uhol je vo veľkej miere ovplyvnený vzhľadom modulového klobúka na masku alebo mriežok, masiek a dodatočnej ochrany proti vode. Klobúk na masku alebo zosilňovače je potrebné zvýšiť kontrast, zabrániť priamemu slnečnému žiareniu dostať sa z LED, čo znižuje svetlo vyžarované LED, čím sa obrazovka úplne vymyje. Čím dlhšie bude žalúzia, tým lepší je kontrast, ale čím skôr bude svetlo prerušené a vertikálny pozorovací uhol hore aj dole. V závislosti od dĺžky žalúzie to môže mať vplyv na vertikálny uhol pohľadu. To spôsobí náhlu pokles jasu. Typicky je to asymetrické, pretože zvyčajne konštrukcia žalúzie umožňuje väčší uhol pohľadu nadol a potom hore.

10.png

Obrázok 5 zobrazuje meraný aj korigovaný jas pod uhlom pozorovania pomocou spektroadiometra. V praxi, ak používate spektroadiometer, medzi 0 ° a 60 °, jas môže dokonca prekročiť počiatočnú hodnotu, ak neuplatníte korekciu cos q.

OSTATNÝ UHL Alternatívne, na určenie 50% uhla jasu, je lepšie použiť merací proces, ktorý vylučuje vedľajší účinok zvyšujúcej sa zobrazovacej plochy vystavenej meraniu od začiatku.

To sa dá dosiahnuť skôr meraním jasu ako svietivosti. Luminancia sa meria luxom pomocou luxomeru. Napriek tomu, že meraná absolútna hodnota nemá žiadny skutočný význam, môžete považovať hodnotu, ktorá je podobná obrázku 2, za 100%. Ak znova zväčšíte uhol tak, že opäť dosiahnete túto kružnicu, až kým nedosiahnete 50% pôvodnej hodnoty, ako je to na obrázku 3, nájdete správny uhol, pri ktorom je jas znížený na 50%. To zodpovedá 60 ° podľa pôvodnej špecifikácie LED. Táto alternatívna metóda úplne vylučuje povrchovú zložku alebo cos q v meraní spektroadiometra.

Vplyv modulu masky klobúk alebo mriežky Všetky vyššie uvedené neberie do úvahy žiadne vedľajšie účinky shaders, masky alebo iné predné povrchové parametre, ktoré ovplyvňujú uhol pohľadu. Pre vnútorné LED displeje, bez klobúkov na moduly alebo pre žalúzie ovplyvňujúce uhly pozorovania, je všetko vyššie uvedené 100% použiteľné.

Pre vonkajšie displeje je potrebné vziať do úvahy niektoré bočné poznámky. Zatiaľ čo vyššie je vo všeobecnosti pravda, vertikálny pozorovací uhol je vo veľkej miere ovplyvnený vzhľadom modulového klobúka na masku alebo mriežok, masiek a dodatočnej ochrany proti vode. Klobúk na masku alebo zosilňovače je potrebné zvýšiť kontrast, zabrániť priamemu slnečnému žiareniu dostať sa z LED, čo znižuje svetlo vyžarované LED, čím sa obrazovka úplne vymyje. Čím dlhšie bude žalúzia, tým lepší je kontrast, ale čím skôr bude svetlo prerušené a vertikálny pozorovací uhol hore aj dole. V závislosti od dĺžky žalúzie to môže mať vplyv na vertikálny uhol pohľadu. To spôsobí náhlu pokles jasu. Typicky je to asymetrické, pretože zvyčajne konštrukcia žalúzie umožňuje väčší uhol pohľadu nadol a potom hore.

7 (001) .jpg

Simulátor životného prostredia

Pred uvoľnením produktu spoločnosť ERALED dodáva produkty prostredníctvom rôznych stresových testov. Naši laboratórni technici umiestnia celé video panely cez masívnu environmentálnu komoru s kapacitou 4500 kubických stôp (Solar Thermal Simulation Area: 22 'L x 11' H), aby simulovali extrémne klimatické podmienky, ako napríklad:

• pálením tepla (74 ° C, 165 ° F)

• Zmrazenie za studena (-34 ° C, -29 ° F)

• Vlhkosť (15% až 90% relatívnej vlhkosti)

8.jpg

Komora teploty / vlhkosti

Teplotná / vlhkostná komora simuluje horšie podmienky na testovanie citlivosti komponentov na zmeny vlhkosti, korózie a elektrických vlastností. To zaručuje, že komponenty produktu sú rovnako odolné ako ich displeje, tým, že:

• Prechody komory (5 ° C / min, 9 ° F / min)

• Testovanie vlhkosti (10% RH až 98% RV)

11.jpg

Tepelná šoková komora

Táto komora zaisťuje trvanlivosť výrobku vykonaním skúšok bez elektrického prúdu. Za menej ako päť sekúnd sa produkty prenášajú medzi horúcim a studeným oddelením.

12.jpg

Testovanie vysokej rýchlosti života (HALT)

Aby sa určili limity funkčnosti výrobku, komora HALT kombinuje environmentálne premenné, ako sú teplotné šoky a vibrácie, na produkty stresu až do bodu poruchy.

13.jpg

Komora na testovanie postrekom

Ak chcete skontrolovať, do akej miery sú kryty chránené komponentmi, táto komora naplní displej diely vysokotlakovými vodnými tryskami, aby sa zabezpečil výkon proti vlhkosti.

14.jpg

Soľná hmla komora

Na meranie schopnosti komponentu odolávať korozívnym účinkom slaného pobrežného vzduchu táto komora trestá výrobky ERALED s 5% solným roztokom pri 35 ° C (95 ° F).

15.jpg

Ako si kúpiť nový LED displej

Väčšina ľudí si myslela, že je ľahké si kúpiť nový displej, všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť niekoľko obchodov s viacerými značkami, ktoré zobrazujú rôzne modely, vyberajte z 3-4 značiek, ktoré boli zobrazené, vyberte veľkosť zobrazenia, ktorá by bola správna pre vašu obývaciu izbu a rozpočet, ktorý by bol vhodný pre vaše vrecko.

Dnes to nie je tak jednoduché. Trh s LED displejom je naplnený množstvom značiek, sú bohaté na komplexné technológie; jasné farby z množstva súborov na displeji vás mesmerizujú a žargón, ktorý si myslia predajcovia, vás nechávajú úplne zmätení. Ak sledujete internet, je to oveľa nepríjemnejšie s TV recenziami a špecifikáciami, ktoré vás nechajú viac zmätené.

Slávnostná sezóna sa práve začala a množstvo nových malých pixelových rozmerov LED displeja sa dostalo na trh s novými reklamami a reklamami na celých stránkach. Spotrebná elektronika je vždy vysoká v nákupnom zozname a HD LED displej sú pre spotrebiteľa vysokou prioritou, najmä ak je videofilom, ktorý sa teší na HD kanály a veľký displej na internete.

Prekvapivo sa zdá, že peniaze v súčasnosti nie sú veľkým obmedzením. Všetci predajcovia LED displejov majú väzby s bankami a spoločnosťami z oblasti kreditných kariet, aby ponúkli atraktívne schémy financovania, aby LED televízory boli v dosahu väčšieho segmentu obyvateľstva. Okrem toho, keďže India je vedúcim trhom orientovaným na spotrebiteľov, výskumné správy naznačujú, že spotrebiteľské výdavky v krajine sa do roku 2025 viac ako zdvojnásobia. Podľa rôznych správ je tento nárast spotrebiteľského trhu v krajine do veľkej miery motivovaný mladými demografickými a rast disponibilného príjmu.

Táto rastúca dostupnosť spojená so schémami EMI, zúženie cenového rozdielu medzi LCD TV a LED displejom, globálny trend pre úsporu energie a televízne rozhrania so sociálnymi médiami sú hnacou silou rastu trhu s LED displejom v Číne a dokonca aj po celom svete.

Takže, kde by ste mali stráviť svoje ťažko zarobené peniaze, aby ste získali veľa rokov potešenia z hľadiska. Odporúčame, aby ste si pred nulovaním na pravom LED displeji dobre pozerali na všetky možnosti.

Jednou z možností, ktorá musí vidieť pre kupujúcich dnes je ERALED malý pixel séria LED displeja. Tu používaná technológia prináša vysoký výkon displeja, než akýkoľvek iný LED televízor poskytuje, oveľa viac detailov a hĺbky, takže si môžete vychutnať viac živého a pravdivého farby než kedykoľvek predtým. Vnútorné série ERALED sú stabilnejšie a vysoko kvalitné čipy, ako iné konkurenčné modely. Predstavte si dieťa, ktorého úlohou je sfarbenie maľby, ale dať tužkovú krabičku s iba šiestimi odtieňmi proti tomu, aby dostala krabicu s 12 alebo viac odtieňmi. Podobne LED displej je novým dizajnovým IC pre vnútorný displej a inteligentný riadiaci systém, ktorý upravuje farbu a jas pre zobrazenie toho istého obrazu. Konečným výsledkom tohto prístupu sú špecifickejšie a čisto prirodzené farby, ktoré vedú k bohatej grafike a lepším uhlov zobrazenia, ktoré produkujú úžasné množstvo detailov a množstvo živých farieb.

Ďalším aspektom, ktorý si musíte pamätať pri kúpe displeja LED s vysokým rozlíšením, je zvukový zážitok. Dokonca aj v tomto interiéri ERALED má hranicu proti nášmu konkurentovi, pretože smart video procesor a muti-fuction auto, môžete sledovať film, TV, alebo dokonca robiť to ako KTV.

Takže teraz, keď viete o LED displeji, na čo čakáte? Táto slávnostná sezóna prináša domov ERALED LED displej, ktorý rozjasní váš dom a stane sa pýchou držanie, ktoré si môžete vychutnať už niekoľko rokov.


Hot Tags: P16 mm vysoký jas LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť