LED displej P3.334 mm UHD

P3.334mm vonkajšie LED displej FAQ: Čo je LED displej Video? Video môže byť opísané ako zobrazenie pohybujúceho sa obrazu, ktorý sa skladá z mnohých jednotlivých snímok, ktoré sa prehrávajú rýchlo. Dobré video sa prehrá pri rýchlosti 30 snímok za sekundu alebo vyššej. Pomalšia sadzba môže začať vyzerat rozrušene a ovplyvniť ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P3.334mm vonkajšie LED displej

Pixel Pitch (jednotka: mm)

3,334

3,334

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

1921

1921

Metóda skenovania

1/24

1/24

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

89964

89964

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

96 x 48

96 x 48

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

320 x 160

320 x 160

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0512

0,0512

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

960 × 960

640 × 640

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0,9216

0,4096

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

288 × 288

192 x 192

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

4800

Jas: nitov

8000

8000

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,563

0,563

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

35.8

35.8

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

7.2

7.2

Hmotnosť skrinky (jednotka: KG / skrinka)

25.8

11.5

P3.334842 (001) .jpg

P3.334mm UHD LED Display Screen.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

FAQ:

Čo je to LED displej Video?

Video môže byť opísané ako zobrazenie pohybujúceho sa obrazu, ktorý sa skladá z mnohých jednotlivých snímok, ktoré sa prehrávajú rýchlo. Dobré video sa prehrá pri rýchlosti 30 snímok za sekundu alebo vyššej. Pomalšia sadzba môže začať vyzerať roztržená a ovplyvňovať kvalitu prezentácie.

Obsah videí môže byť "živý", ako sú napríklad nahraté živé vysielania alebo už vytvorené obsahové videá s plnou schopnosťou zobrazovania ako živé zdroje a predprodukovaný obsah, zatiaľ čo grafické zobrazovacie reklamy môžu byť len vopred pripravené alebo uložený obsah. Veľa aplikácií s LED displejom nevyžaduje živé napájanie alebo zložitosť týchto systémov. Čím vyššia je úroveň očakávania, tým vyššia je požadovaná schopnosť zobrazenia.

Grafické rámčeky videa vyžadujú vysoký počet pixelov a farebnú hĺbku, aby poskytli dobrú definíciu pre veľmi podrobné, presné a rozpoznateľné obrázky. Videoklipy môžu byť malé displeje s minimálnou farebnou hĺbkou, ale obraz bude vyzerať pixilizovane a nebude mať definíciu; výsledky však môžu byť prijateľné pre určité aplikácie. Farebná hĺbka alebo páčky je množstvo dostupnej farby na zobrazenie obrazu. Väčšina digitálneho videoobsahu je 16,7 milióna farieb, ale odporúča sa viac úrovní farebnej hĺbky, aby sa zabezpečila správna farebná zhoda s pôvodným obrázkom. Videorozovatelia naznačujú minimálne 1 miliardu farieb pre najlepšie videozáznamy.

Čo je grafický LED displej?

Grafický LED displej využíva grafiku a video s vysokým rozlíšením na prenos informácií. Nájdete ich umiestnené vo veľkých kozmopolitných mestách sveta. Tieto pôsobivé elektronické znaky, ktoré sa tiahnu po uliciach, zobrazujú grafické a video reklamy na vysielanie dôležitých informácií alebo na reklamu.

Existuje mnoho spoločností, ktoré používajú tieto displeje na vysielanie svojho produktu v otvorenom svete a tieto displeje im pomáhajú veľa pri rozširovaní ich podnikania alebo priemyslu. V tomto digitálnom svete používanie grafického LED displeja prináša nový vzhľad tradície marketingového oddelenia. Nielen v priemyselnej zóne, ale aj v mnohých iných oblastiach. Vďaka technológii LED, ktorá sa používa v grafických LED displejoch, sú energeticky efektívne, vytvárajú jasný a jasný výsledok a nevykazujú žiadne svetlo.

Grafický LED displej je k dispozícii v rôznych možnostiach. Variácie sú vo veľkosti, farbe a režime zobrazenia. Pre grafické LED displeje sú tiež zohľadnené možnosti montáže. Niektoré z väčších displejov majú znaky s výškou nad 6 stôp a ich dĺžka je väčšia ako 100 stôp, sú menšie veľkosti, aby vyhovovali ľubovoľnému rozpočtu.

Grafický LED displej využíva technológiu LED, ktorá slúži ako dióda vyžarujúca svetlo, a dnes je považovaná za najefektívnejšiu formu osvetlenia. Nedajú sa horúce, keď sa používajú, a to je najdôležitejšia výhoda, prečo sa používa v súčasnom trende. Vyrába všetku farbu vrátane bielej farby, aj keď je najťažšie vyrábať bielu farbu pod technológiou LED. Grafický LED displej je k dispozícii v jednofarebných, dvoch farbách alebo viacerých farbách.

Čo je znamenie Dynamic LED?

Dynamické označenie LED vám umožňuje použiť rovnaký osvedčený princíp bez obrovského rozpočtu, ktorý vyžaduje rádio kampaň! Štúdia nepochybne nijako nepochybuje o tom, že signalizácia na mieste prináša viac pokrytia trhu s vyšším stupňom čitateľnosti ako akékoľvek iné médium

Ak ste malý alebo stredný podnik, väčšina ľudí, ktorí vidia vašu značku, sú tí, ktorí žijú alebo prechádzajú vašou obchodnou oblasťou. Ľudia, ktorí vidia vašu značku LED opakovaním vášho mesERALED v priebehu času, sú Vaši potenciálni zákazníci, ktorí si začnú pamätať vaše produkty a služby, pretože váš jasný a dynamický svetelný indikátor LED sa stal miestom pre statické mestské prostredie. "Odbočte vpravo na jasný pohyblivý znak!" Dokonca aj ľudia, ktorí nie ste potenciálnymi zákazníkmi, vám na začiatku spomenú, keď dávajú pokyny niekomu.

Značky LED sú jedným z najefektívnejších a najúčinnejších komunikačných médií pre malé podniky, ktoré poskytujú informácie o vašom podnikaní a smerujú ľudí do vašej lokality. "

To platí ešte viac o značku LED, ktorá exponenciálne zvýši vašu viditeľnosť (jej jasný!) A vašu schopnosť komunikovať (jej dynamiku!) A informovať potenciálnych zákazníkov - s dennými aktualizáciami, správami a propagáciami.

Značka LED vám umožňuje ľahko vytvárať a ukladať množstvo mesERALEDov a vytvoriť si vlastný zoznam skladieb, čo znamená, že si môžete vytvoriť prispôsobené mesERALEDy - a propagácie! - na Vianoce, San Valentín, Veľká noc, letné prázdniny a stačí ich naplánovať, keď potrebujete.

Čo je farba a intenzita LED?

Farba a jas vydané LED sú určené chemickým zložením a konštrukciou. Jednobarevné (monochromatické) displeje pozostávajú z jednej farby diód LED, pričom plnofarebné displeje obsahujú LED diódy, ktoré vyžarujú červené, zelené a modré svetlo. Farebná účinnosť ľudského oka má odlišnú citlivosť voči rôznym farbám a preto vníma jas jednotlivých farieb inak.

Počet LED samotných neurčuje jas displeja. Konštrukcia, kvalita, jas, objektív a uhol pohľadu LED diód, ako aj spôsob jazdy a kontrast modulu určujú celkový jas displeja. V skutočnosti používanie viacerých diód LED na jednotku plochy vytvára viac počutia, a preto si vyžaduje viac chladenia.

Čo je životnosť LED displeja?

Životnosť LED displeja závisí od životnosti LED diód. LED výrobcovia odhadujú životnosť LED v určitých prevádzkových podmienkach na 100 000 hodín. LED Koniec životnosti displeja je, keď sa znížil čelný jas na 50% pôvodného jasu.

Tri základné faktory určujú životnosť LED:

Výrobný proces LED

Metóda riadenia (napájania) LED

Teploty prítomné na LED dióde počas prevádzky

Správa termovíznych LED je životne dôležitá pre udržanie životnosti LED. Zvýšenie výkonu pomocou LED zvyšuje jas, ale znižuje jeho životnosť v dôsledku zvýšeného množstva tepla. Zvýšená expozícia vyššej teplote tiež skracuje životnosť. Riadenie teplôt LED je možné vykonať len prostredníctvom LED vodiaceho rámu vedením tepla na dosku s plošnými spojmi (PCB) a umožnením umožnenia prúdenia vzduchu ochladzovať rám LED vodičov.

Komponenty LED displeja musia byť navrhnuté tak, aby zvládli širokú škálu vonkajších faktorov prostredia, ako sú teplota a vlhkosť. Všetky komponenty musia byť pokryté ochranou pred možnou koróziou.


Hot Tags: P3.334 mm UHD LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like