P3.91 Transparentný vonkajší LED displej

P3.91 Transparentný vonkajší LED displej

P3.91 Transparentný vonkajší LED displej ERALED Technológia najvyššej kvality transparentná LED displej je zobrazovací LED displej s bezkonkurenčnou transparentnosťou, jednoduchým nastavením, nízkou hmotnosťou, vysokým jasom, stabilným výkonom, centrálnym ovládaním, jednoduchou údržbou, úsporou energie, nákladovo efektívnym; rýchlo ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P3.91 Transparentný vonkajší LED displej


ERALED Špičková technológia transparentný LED displej je viditeľný LED displej s jedinečnou transparentnosťou, jednoduché nastavenie, nízka hmotnosť, vysoký jas, stabilný výkon, centrálne ovládanie, jednoduchá údržba, úspora energie, nákladovo efektívne; rýchlo sa zhromaždiť a roztrhnúť. Transparentný LED displej možno kombinovať do extrémne veľkých displejov - či už plochých alebo zakrivených, horizontálnych alebo vertikálnych. Minimálny rámec poskytuje celú štruktúru s virtuálnou transparentnosťou. Transparentný LED displej bol dokázaný v dočasných aj trvalých zariadeniach vrátane koncertných zájazdov, architektonických inštalácií, filmových a televíznych prijímačov a podujatí atď.


ERALED Transparentný LED displej naďalej získava popularitu na svetovom trhu a sme pripravení poskytnúť širokú škálu možností. Vďaka týmto pokrokovým technológiám by každý návštevník, preukaz alebo obyčajný chodec na ulici mohol vidieť oznámenie od inzerenta. Dostupné rozlíšenie pixelov sa pohybuje od 3 do 20 mm a úroveň jasu môže dosiahnuť hodnotu 9000 nitov. ERALED Transparentný LED displej je najjasnejší a najlepšie vedie k technológii a výrobe transparentného LED displeja.


Zdá sa, že transparentný LED displej obsahuje nielen všetky výhody bežných vonkajších LED displejov s vysokým rozlíšením a vitríny s cieľom maximalizovať elimináciu nosných a krásnych, rozpoznať maloobchodné odvetvia okná video zobrazenie problémy dokonale. V súčasnej dobe maloobchodné vitríny pre transparentný LED banner, nielen ľahké, tenké, ľahko sa inštaluje, ale tiež dosiahnuť najmenší rozstup pixelov 3 mm a priehľadný stupeň vysoký viac ako 80%. Jeho použitie musí prekonať bežný papierový plagát, ktorý uvádza náhradné problémy, ani bežný LED displej a LCD displej, ťažká, nepriepustná, nevzhľadná slabosť. V porovnaní s použitím stien budov, okná LED transparentný LED displej môže byť väčší dopyt na trhu.


Okrem toho dizajn transparentného LED displeja, reklamného obsahu Display, môžete odstrániť nepotrebné pozadie a nahradiť čiernou farbou, zobrazí sa iba výraz požadovaného obsahu, pri prehrávaní čiernej časti nevydáva svetlo, ako prehrávanie sa zobrazuje priehľadný efekt metóda môže výrazne znížiť svetelné znečistenie, ale tiež môže znížiť spotrebu energie možno dosiahnuť, než bežné LED displej viac ako 30% úspora energie.


P3.91 Transparentná vonkajšia LED

Podrobnosti o skrinke


P3.91 Transparentný vonkajší panel LED

technické údaje


◆ Technická špecifikácia vodotesnej priehľadnej sklenenej steny P3,91 mm LED displeja
Horizontálny rozostup pixelov (mm) 3,91
Vertikálny rozostup pixelov (mm) 7,82
Konfigurácia pixelov: SMD 3 IN 1 1921
Zobrazenie režimu prevádzky (skenovanie / statické) 1/16
Hustota pixelov (pixely / ㎡) 32705
Jednotka / rozlíšenie modulu modulu (LXH) dĺžka 128
výška 8
Veľkosť modulu (mm) dĺžka 500
výška 62.5
Jednotka skrine jednotky (LXH) dĺžka 2
výška 8
Rozmery skrine (mm) dĺžka 1000
výška 500
LED čipová vlnová dĺžka (nm) červená 625 ~ 630
zelená 525 ~ 530
Modrá 470 ~ 475
Jas LED čipov (mcd) červená 700-800
zelená 1500-1800
Modrá 400-500
LED Drive Jednosmerný pohon
Režim riadenia Synchrónne a asynchrónne k dispozícii
Možnosti komunikácie Wire Ethernet, Fiber Ethernet, RF bezdrôtové pripojenie, GPRS
Kalibrovaný pomer jasu jasu (R: G: B) 30%: 60%: 10%
Teplota farby (K) 3,500 ° - 9,500 ° K (nastaviteľné)
Kontrastný pomer 8000: 1
Nastavenie jasu (stmievanie): stupeň 100
Uhol pohľadu: Horizontálny / vertikálny (stupeň) (50% jas) 160 °
Uhol zobrazenia čitateľnosti: Horizontálny / vertikálny (stupeň) (50% jas) 170 °
Farebná schopnosť (trilióny) 4.4
Obnovovacia frekvencia (Hz) 1920 Hz (nastaviteľné)
Frekvencia snímok (Hz) > 60 Hz
Port rozhrania DVI
Vstupný signál VGA, Video, AVI, MOV, MPG, DAT, VOB atď.
Predná strana Stupeň ochrany IP65
Zadná strana Trieda ochrany IP65
Životnosť (hodiny) (50% jas) 100000
Smer prenosu signálu (predvolené: horizontálne) (vertikálne voliteľné) H / V
Prevádzková teplota (stupeň Celzia) -15 ~ + 55 '
Skladovacia teplota (stupeň Celsia) -30 ~ + 65 '
Prevádzková vlhkosť (RH) 10-75%
Prevádzková vlhkosť (RH) 5-90%
Vstupný výkon AC220V / 50Hz; AC110V / 60Hz
Bodová chyba bodov ≤0.0001
Maximálna spotreba energie (W / ㎡) 900
Priemerná spotreba energie (W / ㎡) 360
Kalibrovaný jas (cd / ㎡, nit) 3500 nits
Certifikácia CE, RoHS, FCC, ISO
LED zobrazenie typu obrazovky Vodotesná priehľadná sklenená stena


P3.91 Transparentná vonkajšia značka LED

prípady
P3.91 Priehľadná vonkajšia stena LED

Starnutie fotografií


7.jpg
P3.91 Priehľadná vonkajšia LED sklenená stena

Vlastnosti

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Ideálne pre nákupné centrá, okná, showroomy, letiská, výstavy, módne prehliadky, banky, v skutočnosti kdekoľvek, kde sa chcete spojiť so svojimi zákazníkmi - odstránenie frustrácií, ktoré často vytvárajú tradičné digitálne LED displeje. Transparentný LED displej nakoniec umožňuje rozpoznať vašu kreativitu bez toho, aby ste ovplyvnili estetickú krásu vašej investície.

Transparentné LED displeje sa dodávajú v rôznych konfiguráciách, ktoré umožňujú vybrať optimálny displej pre vaše požiadavky vrátane denných a nočných alternatív.


Úspora energie: 60% úspora energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka tvorba tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a nízkymi chybami pixelov;


Vysoký jas:

Úroveň jasu 9000 NTS zaručuje dokonalý vizuálny výkon aj pri priamom slnečnom svetle, bez akéhokoľvek chladiaceho systému, šetrí veľa energie.


Inteligentné a jednoduché ovládanie, Plug and play ľahko ovládateľné:

Displej je možné ovládať pomocou inteligentného telefónu. Jednoduché a jednoduché operácie.

Na displeji sa zobrazuje takmer akýkoľvek formát videa a obrázkov, napríklad jpg, png, mov, wmv, mp4 atď. Môžete diaľkovo ovládať, monitorovať a aktualizovať obsah z riadiaceho servera. Uistite sa, že komunikácia s vašimi zákazníkmi je okamžitá a synchronizovaná.Rýchla inštalácia

Stručný vzhľad. Rýchla a jednoduchá údržba. Systémy rýchleho zámku zabezpečujú rýchlu inštaláciu a šetria náklady na prácu.


Jednoduchá údržba:

Jednoduchá aktualizácia a údržba. Zobrazenie priemernej dĺžky života je viac ako stotisíc hodín a vždy môžete nahradiť LED pásy. Ľahko sa odlepia bez potreby výmeny celého panelu. Oprava jediného SMD bez snímania jedného modulu alebo celého panelu.


Vysoká transparentnosť:

Neuveriteľná transparentnosť. Úroveň priehľadnosti je až 80% priehľadnosť by mohla udržať vnútorné prirodzené osvetlenie a prezeranie, SMD sú takmer neviditeľné od určitej vzdialenosti. Úroveň rozlíšenia je tiež taká vysoká, že nemôžete rozpoznať pixel, ak stojíte od piatich metrov a viac.


ľahký:

Doska s plošnými spojmi má hrúbku len 10mm, 14kg / ㎡ Ľahká hmotnosť umožňuje malý priestor pre inštaláciu a minimalizuje negatívny vplyv na vzhľad budov.


Stabilné a spoľahlivé:

Stabilita je pre tento výrobok veľmi dôležitá, pod patentom vloženia SMD do PCB, zabezpečuje stabilitu lepšie ako iné podobné výrobky na trhu.


Hot Tags: p3.91 transparentné vonkajšie led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like