P4.81mm SMD HD prenájom LED obrazovky

P4.81mm Outdoor Rental LED displej ERALED Outdoor Rental LED displej s najmodernejšou hliníkovou lištou na odlievanie hliníka je vedúcim odvetvím Outdoor Rental LED displej s najnovšou hliníkovou skrinou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s prednosťou: Predné a zadné dvojaký...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P4.81mm Outdoor Rental LED displej

Pixel Pitch (jednotka: mm)

4,81

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

2727

Metóda skenovania

1/13

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

43222

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

52 × 52

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

250 x 250

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0625

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

500 x 500

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0.25

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

104 x 104

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

Jas: nitov

8000

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,875

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

31.3

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

6.3

Hmotnosť skrine (jednotka: KG / Skrinka)

6.8

1.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

ERALED Outdoor Rental LED displej s najnovšou hliníkovou skrinkou na odlievanie hliníka je vedúcim odvetvím Outdoor Rental LED displej s najnovšou hliníkovou skriňou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s najvyššou výhodou:

Predná a zadná dvojpolohová údržbová skrinka: Pohodlná montáž a demontáž / Žiadny kanál údržby

Bezšvová a vysoká presnosť, dokonalá rovinnosť

Výborný odvod tepla

Ventilátor menej Tichá prevádzka

Vysoko obnoviteľné, Vysoký kontrast a Vysoká škála šedej

Ultra široký pozorovací uhol

Multifunkčný dizajn kabinetu s kompatibilnými všetkými modelmi vnútorného a vonkajšieho prenájmu hlavného prúdu, vrátane požičovne v interiéri P2.84, P2.98, P3.91, P4.81, P5.95, P6.25mm a vonkajšieho prenájmu P3.91mm, P4.81mm ,

FAQ:

Ako získať čo najviac z môjho LED displeja?

Zameráš sa na môj LED displej? Ak chcete čo najlepšie využiť moju stenu LED displeja (a vašich zákazníkov), pokiaľ ide o poznanie od publika, pomôžeme vám určiť najlepší prístup k vytvoreniu novej reklamy.

Tu máme niekoľko tipov, ktoré by mohli byť užitočné pre vás (alebo váš návrhár) pri vytváraní ďalšej reklamy, ktorá sa má vysielať na mojom LED displeji. Ak chcete čo najlepšie využiť moju stenu LED displeja (a vašich zákazníkov), pokiaľ ide o poznanie od publika, pomôžeme vám určiť najlepší prístup k vytvoreniu novej reklamy.

Po prvé, venujeme sa trvaniu reklamy. Niektorí ľudia robia obrovskú chybu pri vytváraní reklamy s dĺžkou 30 až 40 sekúnd. 30 sekúnd? Vaše publikum sedí na pohovke a čaká na ďalšiu televíznu show! S najväčšou pravdepodobnosťou jazdia rýchlosťou 45 míľ za hodinu a dúfajme, že sú viac zameraní na ulicu než na môj LED displej.

Napriek tomu by mali byť schopní vidieť celé reklamy od začiatku do konca, zatiaľ čo prechádzajú. Takže aký je zmysel vytvoriť skvelú reklamu, ak nemôžu čítať telefónne číslo inzerenta a adresu na konci, pretože reklama je príliš dlhá? Podľa mojich skúseností by reklama mala mať dĺžku maximálne 10 sekúnd a zriedka 15 sekúnd.

Dlhšie reklamy sú zbytočné, pretože buď váš cieľ vidí začiatok, a nie koniec, alebo naopak. V obidvoch prípadoch ste nedostali mesERALED naprieč a publikum nenašiel na vašej stene LED zaujímavý mesERALED. Preto váš zákazník nebude mať záujem, aby to v budúcnosti znova urobil, pretože za svoju investíciu nedostali veľa.

Samozrejme, existujú výnimky z pravidiel "10 sekúnd", napríklad keď sú indikačné steny LED inštalované v peších zónach, kde ľudia majú viac času na sledovanie steny LED displeja. Ale ako som povedal, sú to výnimky a sú zriedkavé.


Hot Tags: P4.81mm SMD HD prenájom LED obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like